title

Se resultater fra BT3 her.

Ved behov for kontakt skriv til cjh@baneturneringen.com

Se diverse stævneinformation fra stævnets afvikling her.

SE STÆVNEINFORMATION
DISTANCEHEATATLETKLUBRESULTATVINDSEEDNINGSTIDPRÅRSBEDSTEÅRGANGKØN
100m100m Herrer A-heatEmil IpsenBallerup AK11.34(0.0)11.3611.361999Herre
100m100m Herrer A-heatLukas BredoBallerup AK11.35(0.0)11.1010.8711.161997Herre
100m100m Herrer A-heatChristian LaugesenSparta AM11.50(0.0)11.4711.3111.471986Herre
100m100m Herrer A-heatEndre Eikenes Røsaker (u)Københavns IF11.5411.5011.6111.611996Herre
100m100m Herrer A-heatMathias A. OlsenFrederiksberg IF11.68(0.0)11.4311.4311.501991Herre
100m100m Herrer A-heatAlbert RanningKøbenhavns IFDNS11.25 11.25 11.251998Herre
100m100m Herrer A-heatFrederik RegliFrederiksberg IFDNS11.4811.4811.511990Herre
100m100m Herrer B-heatKristoffer PedersenKøbenhavns IF11.94(+0.5)11.7411.8711.991991Herre
100m100m Herrer B-heatJohan K. ThomsenBallerup AK12.14(+0.5)1997Herre
100m100m Herrer B-heatKasper JespersenBallerup AK12.21(+0.5)12.1012.2412.241997Herre
100m100m Herrer B-heatAugust ØstergaardGentofte IK12.48(+0.5)12.4912.4912.492003Herre
100m100m Herrer B-heatAske BrunGentofte IK12.66(+0.5)12.6912.692002Herre
100m100m Herrer B-heatAnton SeitzbergFremad Holbæk13.37(+0.5)13.5013.5013.502003Herre
100m100m Kvinder A-heatSigne BoelsmandKøbenhavns IF13.06(0.0)12.981991Kvinde
100m100m Kvinder A-heatCecilie Gedsø FærgeBallerup AK13.14(0.0)13.4013.442003Kvinde
100m100m Kvinder A-heatCathrine LaugesenKøbenhavns IF13.70(0.0)13.741990Kvinde
100m-Astrid Glenner-FrandsenKøbenhavns IFDNS12.231993Kvinde
100m-Selma BertramBallerup AKDNS13.6013.762003Kvinde
100m-Josefine HeiselBallerup AKDNS15.0015.132002Kvinde
100m100m Kvinder B-heatRonja Bøgelund LaursenBallerup AKw14.57(+2.2)14.8014.972003Kvinde
100m100m Kvinder B-heatKirstine RædkjærSparta AMw14.98(+2.2)15.0015.1615.161991Kvinde
100m100m Kvinder B-heatMylisa KerwhenBallerup AKw15.08(+2.2)15.4015.462003Kvinde
100m100m Kvinder B-heatLise DamsøAK Brøndbyw15.11(+2.2)11.92.0011.92.002004Kvinde
100m100m Kvinder B-heatKaroline K DybdalBallerup AKw15.43(+2.2)14.802003Kvinde
200m200m Herrer A-heatEndre Eikenes Røsaker (u)Københavns IF23.6823.331996Herre
200m200m Herrer A-heatStinus Dolmer NielsenBagsværd AC26.5726.5027.202003Herre
200m200m Herrer A-heatJonas AlbertsenBallerup AK27.2427.0032.232003Herre
200m200m Herrer A-heatOliver JensenBallerup AK27.4728.002003Herre
200m200m Herrer A-heatJesper LützenBallerup AK30.1431.0031.231957Herre
200m200m Herrer A-heatNicklas HydeSparta AMAFBUD21.7921.3021.791986Herre
200m200m Herrer A-heatKasper AnderssonGreve AtletikAFBUD22.1522.1522.151997Herre
200m200m Herrer A-heatKristoffer PedersenKøbenhavns IFDNF24.191991Herre
200m200m Herrer A-heatLukas BredoBallerup AKDNS23.0022.6423.031997Herre
800m800m Herrer A-heatJoachim RønsholtBallerup AK1.59.721.59.502.01.531999Herre
800m800m Herrer A-heatTheis LæssøeAmager AC2.00.902.03.002.05.661993Herre
800m800m Herrer A-heatKlaus Præst JacqueBagsværd AC2.02.302.00.001.59.602.09.001992Herre
800m800m Herrer A-heatLucas BallingFremad Holbæk2.04.732.02.782.02.782.02.781997Herre
800m800m Herrer A-heatJesper PedersenKøbenhavns IF2.05.512.04.001975Herre
800m800m Herrer A-heatSimon HolstAmager AC2.06.142.01.752.01.751998Herre
800m800m Herrer A-heatMikkel BjergsøHechmann Mikkeller Racing ClubDNF2.02.001.52.311975Herre
800m800m Herrer B-heatMohamed HersiFrederiksberg IF2.07.102.05.002.06.611994Herre
800m800m Herrer B-heatAndreas LangeGentofte IK2.08.602.07.002.07.002.07.002002Herre
800m800m Herrer B-heatKasper Pontoppidan JensenIK Hellas2.12.682.10.002.10.761999Herre
800m800m Herrer B-heatMartin Højland NielsenKøbenhavns IF2.14.552.12.001993Herre
800m800m Herrer B-heatKent NørmarkSparta AM2.14.942.12.002.09,591971Herre
800m800m Herrer B-heatChristoffer VienbergBlovstrød Løverne2.18.062.12.002.12.682.13.111994Herre
800m800m Herrer B-heatBo S AbrahamssonKøbenhavns IFDNF2.04.001.56.482.06.191976Herre
800m800m Herrer C-heatStinus Dolmer NielsenBagsværd AC2.16.382.20.002.33.002003Herre
800m800m Herrer C-heatJoel Ibler LillesøBagsværd AC2.16.922.22.002.25.932.25.932003Herre
800m800m Herrer C-heatAnders LagergrenParasport Frederiksberg2.16.972.20.001991Herre
800m800m Herrer C-heatAdem MohamedParasport Frederiksberg2.17.582.20.001999Herre
800m800m Herrer C-heatHenrik Bierbum BacherSparta AM2.18.172.15.002.15.001986Herre
800m800m Herrer C-heatJonas AlbertsenBallerup AK2.19.322.22.002.24.112003Herre
800m800m Herrer C-heatJes AndersenBagsværd AC2.33.302.29.002.12.002.33.001951Herre
800m800m Herrer D-heatDirie AbdirahmanIK Hellas2.24.262.40.002000Herre
800m800m Herrer D-heatAnton SeitzbergFremad Holbæk2.27.282.30.002.36.892.36.892003Herre
800m800m Herrer D-heatJens Jacob IngerslevGentofte IK2.28.592003Herre
800m800m Herrer D-heatElias Kongsted MisanderGentofte IK2.32.652.49.002.49.612002Herre
800m800m Herrer D-heatRolf KøngerskovBagsværd AC2.35.142.30.001950Herre
800m800m Herrer D-heatNicklas StruveParasport Frederiksberg2.39.402.35.002001Herre
800m800m Herrer D-heatPer JørgensenTrongårdens IF2.42.422.35.001.59.601963Herre
800m800m Kvinder A-heatNathalie Richter-MikkelsenAalborg AM2.12.712.10.552.10.552.12.262000Kvinde
800m800m Kvinder A-heatMajken LützenBallerup AK2.18.232.17.002.17.402003Kvinde
800m800m Kvinder A-heatHilda HellerSparta AM2.24.892.16.002.16.001996Kvinde
800m800m Kvinder A-heatCaroline Rødgaard JessenBallerup AK2.30.472.27.002.28.652002Kvinde
800m800m Kvinder A-heatHelene Holm GottliebHolte AtletikDNF2.10.552.07.751998Kvinde
800m-Alma SøttrupBallerup AKDNS2.23.002.24.022003Kvinde
800m-Mathilde RiisBallerup AKDNS2.34.002.34.861999Kvinde
800m800m Kvinder B-heatEsther KirkebyGentofte IK2.35.852.49.529.04.502004Kvinde
800m800m Kvinder B-heatCathrine ØhlersIK Hellas2.41.912.55.001997Kvinde
800m800m Kvinder B-heatSophie Dyrekær GudsøeIK Hellas2.42.272.45.001998Kvinde
800m800m Kvinder B-heatTrine B AndersenBlovstrød Løverne2.53.462.50.002.54.891968Kvinde
800m800m Kvinder B-heatStine PearsonIK Hellas2.57.973.08.001997Kvinde
3000m3000m Herrer A-heatJoachim Weel RosboBagsværd AC8.43.618.30.008.32.251997Herre
3000m3000m Herrer A-heatSimon HolbekSparta AM8.49.648.45.008.55.491986Herre
3000m3000m Herrer A-heatMorten Puggaard RavnSparta AM8.50.838.50.008.51.518.51.511984Herre
3000m3000m Herrer A-heatPatrick Leese9.04.648.59.008.52.001988Herre
3000m3000m Herrer A-heatAlex PuggaardSparta AM9.08.819.05.008.41.001979Herre
3000m3000m Herrer A-heatJeppe SideniusTrongårdens IF9.11.439.15.009.19.701992Herre
3000m3000m Herrer A-heatBo S AbrahamssonKøbenhavns IF9.14.599.15.008.42.619.00.001976Herre
3000m3000m Herrer A-heatKristian KyedSparta AM9.25.869.10.009.04.741978Herre
3000m3000m Herrer A-heatAsbjørn Eller Skaarup Trongårdens IF9.26.849.15.001995Herre
3000m3000m Herrer A-heatMarcus Hjuler SalomonssonKøge Atletik9.35.439.20.001998Herre
3000m3000m Herrer A-heatMalte Kjær HemmingsenBlovstrød Løverne9.36.119.30.009.47.009.47.002000Herre
3000m3000m Herrer A-heatPaulo JensenDNF1979Herre
3000m3000m Herrer B-heatFrederik PetersenFrederiksberg IF10.03.6310.15.001991Herre
3000m3000m Herrer B-heatPeter Marius JensenSparta AM10.03.829.50.0010.02.001997Herre
3000m3000m Herrer B-heatAxel Vang ChristensenFIF Hillerød10.06.8510.15.5610.15.562004Herre
3000m3000m Herrer B-heatPhilip Grundt HansenBagsværd AC10.20.3810.15.0010.20.0010.20.002004Herre
3000m3000m Herrer B-heatBo AntvorskovAmager AC10.25.8510.15.009.49.401961Herre
3000m3000m Herrer B-heatHenrik N. JørgensenSparta AM10.29.379.58.009.58.001974Herre
3000m 3000m Herrer B-heatDan Gilling BrunholtFrederiksberg IF9.44.769.50.0010.06.431983Herre
3000m3000m Herrer B-heatFrank OCarroll (u)Sparta AM9.48.9110.05.009.16.0010.14.181977Herre
3000m3000m Herrer B-heatRasmus BrynskovIK Hellas9.49.889.45.009.49.301973Herre
3000m3000m Herrer B-heatFrans PedersenNBRO9.54.1510.15.001984Herre
3000m3000m Herrer B-heatKristian CarstensenBallerup AK9.57.749.50.009.51.112001Herre
3000m3000m Herrer C-heatHenrik HansenBagsværd AC10.01.8310.15.001975Herre
3000m3000m Herrer C-heatJan Grønlund RasmussenBallerup AK10.09.9010.15.0010.52.021969Herre
3000m3000m Herrer C-heatJørn ThostrupBlovstrød Løverne10.14.9210.20.0010.23.2210.23.221961Herre
3000m3000m Herrer C-heatJesper KaiserBlovstrød Løverne10.15.4510.20.0010.24.821969Herre
3000m3000m Herrer C-heatMichael Hjortemark OlsenBlovstrød Løverne10.19.5810.20.0010.23.181967Herre
3000m3000m Herrer C-heatBirger JensenALOT10.42.1710.45.001976Herre
3000m3000m Herrer C-heatDavid LauridsenBallerup AK11.00.152001Herre
3000m3000m Herrer C-heatTheis MunktvedBlovstrød Løverne11.08.0411.40.002002Herre
3000m3000m Kvinder A-heatMia van WagenenBallerup AK10.07.949.58.0010.06.581999Kvinde
3000m3000m Kvinder A-heatSigne Flarup ØllgaardAGF Atletik / RUN4ALL10.09.1610.15.0010.26.0010.26.001993Kvinde
3000m3000m Kvinder A-heatSarah Bruun NielsenBlovstrød Løverne10.51.3410.55.0011.00.6711.00.671999Kvinde
3000m3000m Kvinder A-heatCecilie H. ChristensenBallerup AK10.53.1710.45.0010.49.421992Kvinde
3000m3000m Kvinder A-heatKamilla KajbækBallerup AK11.17.5110.40.0010.49.341999Kvinde
3000m-Tine Broksø (AFBUD)Blovstrød LøverneAFBUD11.00.0010.43.281971Kvinde
HøjdespringMagnus ElstedBallerup AK1.671.822001Herre
HøjdespringJesper JørgensenSparta AM1.261.251955Herre
HøjdespringRikke AndersenSparta AM1.731.801.761998Kvinde
HøjdespringSandra BöllSparta AM1.701.751.681994Kvinde
HøjdespringSandra B ChristensenAmager AC1.671.781.701.701995Kvinde
HøjdespringIda Marie AndresenBallerup AK1.351.352004Kvinde
KuglestødChristian LaugesenSparta AM11.6013.4812.521986Herre
LængespringMike HansenBallerup AKw4.76(+2.7)6.031989Herre
SpydkastJacob Binou NielsenKorsør AM53.2458.2858.292000Herre
SpydkastKasper JespersenBallerup AK31.1532.581997Herre
SpydkastLiv CantbyKorsør AM39.5841.8241.831999kvinde
SpydkastSandra BöllSparta AM35.0836.331994Kvinde
StangspringAndreas RønningBallerup AK4.505.001993Herre
StangspringPeter AbrahamsenKøbenhavns IF4.002000Herre
StangspringAndreas Kock PedersenKorsør AM3.903.801997Herre
StangspringOliver LumholdtBallerup AK2.602.502001Herre
StangspringRasmus Hvorup JensenBallerup AK2.302004Herre
StangspringKlara Skriver LoesslBallerup AK3.203.302002Kvinde
StangspringRebecca SpeigelhauerBallerup AK2.802.702002Kvinde
StangspringSigne Grevy EjstrupSparta AM2.302.402.402001Kvinde
StangspringCaroline RannersBallerup AKDNS3.801995Kvinde