title

GRAND PRIX RESULTATER

ALLE RESULTATER KVINDER OG PIGER

Periode: 2015 – 2017

Resultater for 2017 vil løbende blive indsat i disse tabeller når de er scoret med IAAF point. Det gøres hurtigst muligt efter hvert stævne.

Se alle hidtidige resultater samlet for perioden 2015-2016, opdelt efter IAAF point. Sammenlign f.eks. dine egne resultater, din klubs resultater, en bestemt distances rangliste. Sortér på kryds og tværs af kategorierne ved brug af rullelisterne.

NR.ATLETIAAFKLUBDIST.RESULTATÅRG.KATEGORIÅRSTÆVNEGP?GP KLASSE
21Sylvia Medugu1014Blovstrød Løverne5000 m16.19.291990Senior20172017BT2JaKvinder
82Astrid Glenner-Frandsen941Københavns IF100 m12.261993Senior20172017BT2NejKvinder
90Astrid Glenner-Frandsen935Københavns IF200 m25.071993Senior20172017BT2NejKvinder
128Stephanie Saavedra (u)897Sparta AM100 m12.491989Senior20172017BT2NejKvinder
173Stephanie Saavedra (u)876Sparta AM200 m25.731989Senior20172017BT2NejKvinder
175Louise Rode875Blovstrød Løverne1500 m4.44.45199720-2220172017BT2JaKvinder
179Signe Flarup Øllgaard872AGF Atletik5000 m17.41.021993Senior20172017BT2JaKvinder
183Olivia Thorsgaard871Sparta AM200 m25.78200016-1720172017BT2NejU20 Piger
201Maria Ebbesen853NBRO5000 m17.52.051988Senior20172017BT2JaKvinder
248Cecilie Katrine Hansen834Sparta AM5000 m18.03.84199520-2220172017BT2JaKvinder
249Mia van Wagenen834Ballerup AK1500 m4.50.39199918-1920172017BT2JaU20 Piger
264Olivia Tuokila (u)824Sparta AM200 m26.32200016-1720172017BT2NejU20 Piger
296Signe Boelsmand807Københavns IF100 m12.981991Senior20172017BT2NejKvinder
300Viktoria Dommer805Sparta AM200 m26.54200116-1720172017BT2NejU20 Piger
340Nanna Leegaard Kruse784Sparta AM1500 m4.58.03198730-3420172017BT2JaKvinder
357Liv Didi Pedersen777Københavns IF200 m26.88199720-2220172017BT2NejKvinder
359Liv Didi Pedersen776Københavns IF100 m13.15199720-2220172017BT2NejKvinder
366Julia H Maurer772Sparta AM200 m26.941993Senior20172017BT2NejKvinder
382Cecilie Møller-Jensen763Bagsværd AC400 mH1.09.49200116-1720172017BT2NejU20 Piger
391Emilie R Hansen759Sparta AM200 m27.10199918-1920172017BT2NejU20 Piger
431Sofie Spiegelhauer739Sparta AM200 m27.34200116-1720172017BT2NejU20 Piger
464Christina H Bruhn724Sparta AM5000 m19.13.11197540-4420172017BT2JaKvinder
484Augusta Maria Grønberg Christensen716Blovstrød Løverne5000 m19.18.23200016-1720172017BT2JaU20 Piger
487Anna K. Scheibelein715Københavns IF200 m27.63199818-1920172017BT2NejU20 Piger
511Tine Østergaard702Bagsværd AC400 mH1.11.98200016-1720172017BT2NejU20 Piger
518Hannah Illum Petersen700Sparta AM200 m27.82199918-1920172017BT2NejU20 Piger
521Anna K. Scheibelein699Københavns IF100 m13.60199818-1920172017BT2NejU20 Piger
555Tine Broksø685Blovstrød Løverne5000 m19.38.86197145-4920172017BT2JaKvinder
557Emily Oron Lexner685Blovstrød Løverne1500 m5.13.87199720-2220172017BT2JaKvinder
559Sarah Bruun Nielsen685Blovstrød Løverne1500 m5.13.82199918-1920172017BT2JaU20 Piger
585Johanne Wiedemann Simonsen674Sparta AM200 m28.15199918-1920172017BT2NejU20 Piger
720Nanna Elmer609Københavns IF1500 m5.26.81200314-1520172017BT2JaU20 Piger
826Trine B. Andersen531Blovstrød Løverne1500 m5.40.89196845-4920172017BT2JaKvinder
872Ann-Berit Holm475Sparta AM200 m30.93197045-4920172017BT2NejKvinder
885Kirstine Rædkjær464Sparta AM100 m15.161991Senior20172017BT2NejKvinder
931Marie Maegaard Bech360Bagsværd AC200 m32.82200214-1520172017BT2NejU20 Piger
949Fridtjof Cerup-Simonsen170Helsingør IF5000 m19.52.39199918-1920172017BT2JaU20 Piger
964Thea HaahrSparta AM100 mH14.121991Senior20172017BT2NejKvinder
965Michelle PoulsenSparta AM5000 mDNS1992Senior20172017BT2JaKvinder
968Annemarie NissenKøbenhavns IF100 mH14.441994Senior20172017BT2NejKvinder
969Marie Holst MørchBlovstrød Løverne1500 mAFBUD1994Senior20172017BT2JaKvinder
970Ida KarstoftSparta AM200 mDNS199520-2220172017BT2NejKvinder
971Sara Schou KristensenBlovstrød Løverne1500 mAFBUD199720-2220172017BT2JaKvinder
974Emilie R HansenSparta AM100 mH15.33199918-1920172017BT2NejU20 Piger
975Hannah Illum PetersenSparta AM100 mH15.56199918-1920172017BT2NejU20 Piger
977Laura Victoria SchulzBlovstrød Løverne5000 mDNF199918-1920172017BT2JaU20 Piger
979Cecilie Anna NæsbySparta AM200 mDNS200016-1720172017BT2NejU20 Piger
982Ellen Eva BalslevKøbenhavns IF100 mH17.27200116-1720172017BT2NejU20 Piger
983Emilie Deublein PihlHelsingør IF1500 mDNS200116-1720172017BT2JaU20 Piger
984Ida Beiter BommeSparta AM100 mH15.47200116-1720172017BT2NejU20 Piger
9Maja Alm1037AGF Atletik3000 m9.20.631988Senior20172017BT1JaKvinder
79Helene Holm Gottlieb943Holte Atletik800 m2.12.41199818-1920172017BT1JaU20 Piger
111Marie Mørch910Blovstrød Løverne3000 m10.01.151994Senior20172017BT1JaKvinder
129Ida Karstoft897Sparta AM100 m12.49199520-2220172017BT1NejKvinder
130Sara Schou Kristensen896Blovstrød Løverne3000 m10.05.86199720-2220172017BT1JaKvinder
134Mathilde Yttesen895Amager AC400 m58.31200116-1720172017BT1NejU20 Piger
136Mia van Wagenen894Ballerup AK3000 m10.06.58199918-1920172017BT1JaU20 Piger
145Olivia Thorsgaard890Sparta AM400 m58.45200016-1720172017BT1NejU20 Piger
155Emma Dyrup Kleist884Viborg AM3000 m10.09.81199720-2220172017BT1JaKvinder
164Astrid Glenner-Frandsen880Københavns IF100 m12.581993Senior20172017BT1NejKvinder
181Viktoria Dommer872Sparta AM400 m58.97200116-1720172017BT1NejU20 Piger
250Signe Flarup Øllgaard833AGF Atletik3000 m10.26.931993Senior20172017BT1JaKvinder
320Julia H Maurer797Sparta AM400 m61.221993Senior20172017BT1NejKvinder
343Olivia Tuokila (u)783Sparta AM100 m13.11200016-1720172017BT1NejU20 Piger
372Cecilie H. Christensen769Ballerup AK3000 m10.49.421992Senior20172017BT1JaKvinder
393Cecilie Anna Næsby758Sparta AM400 m62.41200016-1720172017BT1NejU20 Piger
409Nanna Leegaard Kruse749Sparta AM800 m2.25.18198730-3420172017BT1JaKvinder
410Cecilie Katrine Hansen749Sparta AM3000 m10.56.70199520-2220172017BT1JaKvinder
411Frida Uhrskov749Helsingør IF800 m2.25.24200116-1720172017BT1JaU20 Piger
414Alma Søttrup745Ballerup AK800 m2.25.48200314-1520172017BT1JaU20 Piger
428Kristine Kruse740Slagelse Atletik DELTA400 m62.98200214-1520172017BT1NejU20 Piger
434Sarah Bruun Nielsen738Blovstrød Løverne3000 m11.00.67199918-1920172017BT1JaU20 Piger
436Mette B. Jepsen737Hvidovre AM100 m13.38197045-4920172017BT1NejKvinder
456Liv Didi Pedersen728Københavns IF100 m13.43199720-2220172017BT1NejKvinder
476Emily Oron Lexner719Blovstrød Løverne800 m2.27.30199720-2220172017BT1JaKvinder
496Silje Kristensen712Korsør AM400 m63.89199720-2220172017BT1NejKvinder
545Sofie Spiegelhauer691Sparta AM100 m13.65200214-1520172017BT1NejU20 Piger
554Mathilde Grønlund Rasmussen686Ballerup AK3000 m11.20.08200314-1520172017BT1JaU20 Piger
561Signe Salanson Jensen-Smidt684Viborg AM800 m2.29.84199818-1920172017BT1JaU20 Piger
638Tina Høj Christensen650Københavns IF100 m13.901991Senior20172017BT1NejKvinder
647Veronica Janning646Helsingør IF400 m66.07200116-1720172017BT1NejU20 Piger
668Johanne Wiedemann Simonsen634Sparta AM100 m14.00199918-1920172017BT1NejU20 Piger
670Helena Ring634Amager AC100 m14.00200214-1520172017BT1NejU20 Piger
683Freja Lunde Larsen628Holte Atletik3000 m11.42.66200016-1720172017BT1JaU20 Piger
748Cathrine Laugesen595Københavns IF100 m14.251990Senior20172017BT1NejKvinder
780Mathilde Riis576Ballerup AK400 m68.51199918-1920172017BT1NejU20 Piger
819Laura Victoria Schulz541Blovstrød Løverne3000 m12.18.31199918-1920172017BT1JaU20 Piger
844Emilie Deublein Pihl506Helsingør IF3000 m12.33.54200116-1720172017BT1JaU20 Piger
900Nina Bech-Andersen438Sparta AM100 m15.35196945-4920172017BT1NejKvinder
913Nina Bech-Andersen412Sparta AM400 m74.89196945-4920172017BT1NejKvinder
959Marna Leila Vandsdal EgholmKøge Atletik3000 mAFBUD198135-3920172017BT1JaKvinder
961Simone GladSparta AM3000 mDNS1990Senior20172017BT1JaKvinder
972Anna K. ScheibeleinKøbenhavns IF400 mDNS199818-1920172017BT1NejU20 Piger
976Kamilla KajbækBallerup AK3000 mDNS199918-1920172017BT1JaU20 Piger
980Gerda KazakeviciuteKøbenhavns IF100 mAFBUD200016-1720172017BT1NejU20 Piger
981Tine ØstergaardBagsværd AC800 mAFBUD200016-1720172017BT1JaU20 Piger
8Simone Glad1038Sparta AM5000 m16.06.521990Senior20172017BT2JaKvinder
85Nathalie Richter-Mikkelsen939Aalborg AM800 m2.12.71200016-1720172017BT3JaU20 Piger
144Mia van Wagenen890Ballerup AK3000 m10.07.94199918-1920172017BT3JaU20 Piger
150Signe Flarup Øllgaard886AGF Atletik / RUN4ALL3000 m10.09.161993Senior20172017BT3JaKvinder
205Majken Lützen852Ballerup AK800 m2.18.23200314-1520172017BT3JaU20 Piger
328Signe Boelsmand792Københavns IF100 m13.061991Senior20172017BT3NejKvinder
355Cecilie Gedsø Færge778Ballerup AK100 m13.14200314-1520172017BT3NejU20 Piger
381Sarah Bruun Nielsen764Blovstrød Løverne3000 m10.51.34199918-1920172017BT3JaU20 Piger
389Cecilie H. Christensen759Ballerup AK3000 m10.53.171992Senior20172017BT3JaKvinder
397Hilda Heller754Sparta AM800 m2.24.89199620-2220172017BT3JaKvinder
538Kamilla Kajbæk693Ballerup AK3000 m11.17.51199918-1920172017BT3JaU20 Piger
562Cathrine Laugesen683Københavns IF100 m13.701990Senior20172017BT3NejKvinder
579Caroline Rødgaard Jessen676Ballerup AK800 m2.30.47200214-1520172017BT3JaU20 Piger
727Esther Kirkeby605Gentofte IK800 m2.35.852004U1320172017BT3JaU20 Piger
813Ronja Bøgelund Laursen547Ballerup AK100 mw14.57200314-1520172017BT3NejU20 Piger
827Cathrine Øhlers529IK Hellas800 m2.41.91199720-2220172017BT3JaKvinder
834Sophie Dyrekær Gudsøe522IK Hellas800 m2.42.27199818-1920172017BT3JaU20 Piger
861Kirstine Rædkjær488Sparta AM100 mw14.981991Senior20172017BT3NejKvinder
873Mylisa Kerwhen475Ballerup AK100 mw15.08200314-1520172017BT3NejU20 Piger
879Lise Damsø470AK Brøndby100 mw15.112004U1320172017BT3NejU20 Piger
904Karoline K Dybdal428Ballerup AK100 mw15.43200314-1520172017BT3NejU20 Piger
918Trine B Andersen399Blovstrød Løverne800 m2.53.46196845-4920172017BT3JaKvinder
932Stine Pearson354IK Hellas800 m2.57.97199720-2220172017BT3JaKvinder
957Tine BroksøBlovstrød Løverne3000 mAFBUD197145-4920172017BT3JaKvinder
967Astrid Glenner-FrandsenKøbenhavns IF100 mDNS1993Senior20172017BT3NejKvinder
973Helene Holm GottliebHolte Atletik800 mDNF199818-1920172017BT3JaU20 Piger
978Mathilde RiisBallerup AK800 mDNS199918-1920172017BT3JaU20 Piger
985Josefine HeiselBallerup AK100 mDNS200214-1520172017BT3NejU20 Piger
987Alma SøttrupBallerup AK800 mDNS200314-1520172017BT3JaU20 Piger
988Selma BertramBallerup AK100 mDNS200314-1520172017BT3NejU20 Piger
126Laura R. Møller899Odense Atletik800 m2.15.21994Senior20172017BT4JaKvinder
171Signe Flarup Øllgaard878AGF Atletik5000 m17.37.41993Senior20172017BT4JaKvinder
184Marie Møller Schmidt871Viborg AM1500 m4.45.0200116-1720172017BT4JaU20 Piger
191Nanna Weye863AGF Atletik1500 m4.46.21992Senior20172017BT4JaKvinder
236Louise Høj Jensen840AGF Atletik5000 m18.00.2199720-2220172017BT4JaKvinder
243Kirsten Wiborg Jensen838AGF Atletik5000 m18.01.1199818-1920172017BT4JaU20 Piger
262Marie Munk Jakobsen824AGF Atletik800 m2.20.11991Senior20172017BT4JaKvinder
273Mie Gam818Viborg Atletik og Motion5000 m18.13.4200116-1720172017BT4JaU20 Piger
292Emma Dyrup Kleist808Viborg AM800 m2.21.2199720-2220172017BT4JaKvinder
301Karen Krogh Johansen804AGF Atletik1500 m4.54.9198730-3420172017BT4JaKvinder
374Sissel Møller768AGF Atletik1500 m5.00.51994Senior20172017BT4JaKvinder
461Sofie Hintz726Aalborg Øst RRC1500 m5.07.2200016-1720172017BT4JaU20 Piger
480Camilla Grøndahl717Aarhus Fremad Atletik800 m2.27.51990Senior20172017BT4JaKvinder
575Anne Hjorth Thomsen677AGF Atletik1500 m5.15.11993Senior20172017BT4JaKvinder
576Katja Knudsen677Aalborg Øst RRC5000 m19.44.4199818-1920172017BT4JaU20 Piger
595Melissa Bolvig Christensen669AGF Atletik1500 m5.16.51990Senior20172017BT4JaKvinder
643Lene Pedersen646Århus 19005000 m20.05.2197935-3920172017BT4JaKvinder
701Camilla Grøndahl617Aarhus Fremad Atletik1500 m5.25.31990Senior20172017BT4JaKvinder
960Maliha MadinaMo's Friends 5000 mDNS1989Senior20172017BT4JaKvinder
963Helene SvaneAarhus Fremad Atletik5000 mDNS1991Senior20172017BT4JaKvinder
986Kristine Mygind SørensenAGF Atletik5000 mDNF200214-1520172017BT4JaU20 Piger
206Nathalie Richter-Mikkelsen851Aalborg AM400 m59.57200014-1520152015BT13NejU20 Piger
230Freja Wærness844Aalborg AM200 m26.09200014-1520152015BT13NejU20 Piger
291Ida Jørgensen809Aalborg AMMile5.16.40200114-1520152015BT13NejU20 Piger
297Mathilde Prietzel Nielsen807Aalborg AM100 m12.98200014-1520152015BT13NejU20 Piger
400Freja Wærness754Aalborg AM100 m13.28200014-1520152015BT13NejU20 Piger
435Emma S. Hansen738Aalborg AM400 m1.03.052003U1320152015BT13NejU20 Piger
451Nathalie Richter-Mikkelsen731Aalborg AM200 m27.44200014-1520152015BT13NejU20 Piger
478Pernille Schmidt718AGF Atletik100 m13.49199916-1720152015BT13NejU20 Piger
502Fredrikke Dam Larsen708AGF Atletik100 m13.551991Senior20152015BT13NejKvinder
531Liv Nielsen695Aalborg AM5000 m19.31.94200114-1520152015BT13NejU20 Piger
577Mille B Olesen677Aalborg AM400 m1.05.042002U1320152015BT13NejU20 Piger
608Anne Andersen664Aalborg AM400 m1.05.45200114-1520152015BT13NejU20 Piger
620Camilla Lindholm657Aalborg AM5000 m19.58.17198035-3920152015BT13NejKvinder
652Anne-Marie Simonsen644Aalborg AM5000 m20.06.87196450-5420152015BT13NejKvinder
671Silje Laupstad633Aalborg AM200 m28.691992Senior20152015BT13NejKvinder
699Sofie Hintz618Aalborg Øst RRCMile5.49.58200014-1520152015BT13NejU20 Piger
710Aleksandra Lada614Aalborg Øst RRC200 m28.951989Senior20152015BT13NejKvinder
711Julie Bols614Aalborg AM100 m14.13200114-1520152015BT13NejU20 Piger
737Emma Bach Svendsen601Aalborg AM100 m14.21200114-1520152015BT13NejU20 Piger
740Katrine Brøgger599AGF Atletik5000 m20.38.891989Senior20152015BT13NejKvinder
747Aleksandra Lada595Aalborg Øst RRC100 m14.251989Senior20152015BT13NejKvinder
750Josefine Jensen594Aalborg AM5000 m20.41.88199718-1920152015BT13NejU20 Piger
751Annika Lundtoft594Aalborg AM100 m14.26200014-1520152015BT13NejU20 Piger
753Thora Diekhøner594Aalborg AM400 m1.07.88200114-1520152015BT13NejU20 Piger
766Sandra Jensen585Aalborg AM400 m1.08.18200114-1520152015BT13NejU20 Piger
775Katrine Hoelgaard578Aalborg AM200 m29.43200114-1520152015BT13NejU20 Piger
814Andrea Holm Nielsen545Aalborg AMMile6.03.52200014-1520152015BT13NejU20 Piger
845Thora Diekhøner505Aalborg AM200 m30.49200114-1520152015BT13NejU20 Piger
888Laura G Andersen463Aalborg AM400 m1.12.802004U1320152015BT13NejU20 Piger
922Camilla Bach384Aalborg AM200 m32.42003U1320152015BT13NejU20 Piger
923Mette W Larsen384Aalborg AM200 m32.42003U1320152015BT13NejU20 Piger
930Liv G Jensen367Aalborg AM200 m32.72003U1320152015BT13NejU20 Piger
947Eva S Larsen238Aalborg AM400 m1.23.322004U1320152015BT13NejU20 Piger
31Line K Schultz1000Aalborg AM1000 m2.48.19199618-1920152015BT1NejU20 Piger
131Nathalie Richter-Mikkelsen896Aalborg AM400 m58.28200014-1520152015BT1NejU20 Piger
390Anna Nedergaard759Aalborg AM400 m01.02.39199816-1720152015BT1NejU20 Piger
429Josefine Bundgaard-Hansen739SAK-77400 m1.03.03200014-1520152015BT1NejU20 Piger
441Ida Jørgensen734Aalborg AM400 m1.03.17200114-1520152015BT1NejU20 Piger
450Josefine Bundgaard-Hansen731SAK-77100 m13.41200014-1520152015BT1NejU20 Piger
613Emma S. Hansen661Aalborg AM400 m1.05.562003U1320152015BT1NejU20 Piger
629Anne Andersen654Aalborg AM400 m1.05.79200114-1520152015BT1NejU20 Piger
645Annika Lundtoft646Aalborg AM100 m Hæk17.25200014-1520152015BT1NejU20 Piger
663Sofie Hintz639Aalborg Øst RRC1000 m3.20.64200014-1520152015BT1NejU20 Piger
673Mille B Olesen633Aalborg AM400 m1.06.522002U1320152015BT1NejU20 Piger
677Line Damsgaard Andersen630SAK-77400 m1.06.61199916-1720152015BT1NejU20 Piger
679Maiken Guldberg629Skive AM1000 m3.31.68199618-1920152015BT1NejU20 Piger
681Aleksandra Lada628Aalborg Øst RRC100 m14.041989Senior20152015BT1NejKvinder
695Julie Bols622Aalborg AM100 m14.08200114-1520152015BT1NejU20 Piger
706Liv Nielsen616Aalborg AM1000 m3.23.01200114-1520152015BT1NejU20 Piger
712Sandra Jensen614Aalborg AM100 m14.13200114-1520152015BT1NejU20 Piger
743Mathilde Pedersen597Aalborg AM400 m1.07.78199916-1720152015BT1NejU20 Piger
758Aleksandra Lada588Aalborg Øst RRC100 m Hæk17.841989Senior20152015BT1NejKvinder
774Nanna Muurholm579Aalborg AM400 m1.08.40200114-1520152015BT1NejU20 Piger
785Inke Wenzel572Aalborg Øst RRC100 m Hæk18.011990Senior20152015BT1NejKvinder
804Line Damsgaard Andersen552SAK-77100 m14.54199916-1720152015BT1NejU20 Piger
818Andrea Holm Nielsen542Aalborg AM1000 m3.30.83200014-1520152015BT1NejU20 Piger
821Lærke Krejberg537SAK-77100 m14.64200014-1520152015BT1NejU20 Piger
847Anna Thomsen503Aalborg AM1000 m3.35.22200014-1520152015BT1NejU20 Piger
852Freja Krog494Aalborg AM100 m14.94200114-1520152015BT1NejU20 Piger
897Anna Kvist-Ibsen445Aalborg Øst RRC100 m15.30199618-1920152015BT1NejU20 Piger
907Anna Kvist-Ibsen423Aalborg Øst RRC1000 m3.44.66199618-1920152015BT1NejU20 Piger
909Eva Dong419Aalborg Øst RRC100 m15.50199618-1920152015BT1NejU20 Piger
916Maja Boe407Aalborg Øst RRC1000 m3.46.73196055-5920152015BT1NejKvinder
924Sofie Hintz383Aalborg Øst RRC100 m15.78200014-1520152015BT1NejU20 Piger
936Maja Boe342Aalborg Øst RRC100 m16.12196055-5920152015BT1NejKvinder
938Camilla Lundtoft328SAK-775000 m18.15.91199618-1920152015BT1NejU20 Piger
951Lisa Skov Nielsen147Aalborg Øst RRC5000 m20.09.42198330-3420152015BT1NejKvinder
41Anna Emilie Møller983Blovstrød Løverne5000 m16.36.63199718-1920152015BT3JaU20 Piger
44Anna Holm Baumeister976Viking Atletik1500 m4.30.061987Senior20152015BT3JaKvinder
102Marie Mørch925Allerød AM1500 m4.37.22199420-2220152015BT3JaKvinder
113Ida Fillingsnes906Københavns IF400 m57.981990Senior20152015BT3NejKvinder
116Louise Rode905Blovstrød Løverne5000 m17.21.65199718-1920152015BT3JaU20 Piger
118Lea Reime904Blovstrød Løverne5000 m17.21.871988Senior20152015BT3JaKvinder
189Mia Helene Mørck866Bagsværd AC400 m59.14199916-1720152015BT3NejU20 Piger
193Sylvia Medugu862Køge Atletik1500 m4.46.321990Senior20152015BT3JaKvinder
196Sarah Michelsen859Sparta AM400 m59.35199520-2220152015BT3NejKvinder
229Anna Mark Helwigh844Sparta AM400 m59.78200014-1520152015BT3NejU20 Piger
271Josefine Rytter818Bagsværd AC400 m1.00.58199420-2220152015BT3NejKvinder
288Anna Sommer Hauge809Køge Atletik400 m1.00.84199816-1720152015BT3NejU20 Piger
294Maria H.B. Andersen808Sparta AM400 m1.00.88199816-1720152015BT3NejU20 Piger
298Clara Kall806Sparta AM1500 m4.54.71199916-1720152015BT3JaU20 Piger
402Astrid Bødker Reymann753Frederiksberg IF400 m1.01.57199916-1720152015BT3NejU20 Piger
408Hannah Illum Petersen750Sparta AM400 m1.01.67200014-1520152015BT3NejU20 Piger
473Karoline Hardis720Blovstrød Løverne400 m01.30.62199718-1920152015BT3NejU20 Piger
489Anna Harder715Allerød AM400 m1.03.79200014-1520152015BT3NejU20 Piger
491Karina Sørensen713Blovstrød Løverne5000 m19.20.46198230-3420152015BT3JaKvinder
505Frida Schledermann706Sparta AM1500 m5.10.38200114-1520152015BT3JaU20 Piger
514Caroline Løvenstein Vegeberg701Køge Atletik1500 m5.11.26199816-1720152015BT3JaU20 Piger
532Tine Broksø694Blovstrød Løverne5000 m19.32.58197140-4420152015BT3JaKvinder
564Isabella Sheldon681Sparta AM5000 m19.41.37199718-1920152015BT3JaU20 Piger
570Emilie Bøg Ekholm680IK Hellas1500 m5.14.582002U1320152015BT3JaU20 Piger
574Inger Madsen677IK Hellas1500 m5.15.08197045-4920152015BT3JaKvinder
584Masha Semak674Blovstrød Løverne5000 m19.46.63198530-3420152015BT3JaKvinder
598Augusta Korsgaard668Sparta AM1500 m5.16.72199718-1920152015BT3JaU20 Piger
606Matilde Willer665Sparta AM400 m1.05.43200014-1520152015BT3NejU20 Piger
635Maya Desmond652Sparta AM1500 m5.19.38199916-1720152015BT3JaU20 Piger
636Vera Dam Kaagaard652Slagelse Atletik Delta5000 m20.01.28199916-1720152015BT3JaU20 Piger
640Augusta Maria Grønberg Chr.647Blovstrød Løverne1500 m5.20.12200014-1520152015BT3JaU20 Piger
648Vanessa Rögner645ULT Deutsch Wagram 5000 m20.06.49199320-2220152015BT3JaKvinder
654Astrid Bager644Sparta AM400 m1.06.14199916-1720152015BT3NejU20 Piger
666Elena Grøndahl Johansen636Helsingør IF400 m1.06.40200114-1520152015BT3NejU20 Piger
691Lærke Natascha Lund623Sparta AM1500 m5.24.33200114-1520152015BT3JaU20 Piger
696Mette Sommer Fritze621Blovstrød Løverne5000 m20.23.13197935-3920152015BT3JaKvinder
702Mathilde Winther617Blovstrød Løverne1500 m5.25.322002U1320152015BT3JaU20 Piger
718Helena Ring609Amager AC400 m1.07.332002U1320152015BT3NejU20 Piger
738Laura Schulz600Blovstrød Løverne1500 m5.28.34199916-1720152015BT3JaU20 Piger
810Veronica Landler Janning548Helsingør IF400 m1.09.55200114-1520152015BT3NejU20 Piger
828Frida Seitzberg528Frederiksberg IF1500 m5.41.49200114-1520152015BT3JaU20 Piger
829Kamille D. Andersen527Frederiksberg IF400 m1.10.312003U1320152015BT3NejU20 Piger
849Solvejg Wulf501Ballerup AK1500 m5.46.51200014-1520152015BT3JaU20 Piger
860Anni Vedel488IK Hellas1500 m5.48.99196550-5420152015BT3JaKvinder
867Sofie Christensen485Ballerup AK400 m1.11.95200014-1520152015BT3NejU20 Piger
874Emilie Deublein Pihl473Helsingør IF1500 m5.52.04200114-1520152015BT3JaU20 Piger
890Agnes Rold462Helsingør IF400 m1.12.852002U1320152015BT3NejU20 Piger
910Line Wienberg Laursen416Allerød AM400 m1.14.74199618-1920152015BT3NejU20 Piger
6Camilla Richardsson1041Ingen klub10000 m33.53.88199320-2220152015ANCJaKvinder
7Anna Holm Baumeister1038Viking Atletik10000 m33.56.551987Senior20152015ANCJaKvinder
13Simone Glad1032Odense Atletik10000 m34.05.361990Senior20152015ANCJaKvinder
20Louise Nilsson1015Ingen klub10000 m34.24.821986Senior20152015ANCJaKvinder
22Anna Emilie Møller1011Blovstrød Løverne10000 m34.29.41199718-1920152015ANCJaU20 Piger
24Frida Lundén1010Ingen klub10000 m34.30.75198430-3420152015ANCJaKvinder
27Janica Mäkelä1009Ingen klub10000 m34.31.111986Senior20152015ANCJaKvinder
43Sylvia Medugu980Køge Atletik10000 m35.06.291990Senior20152015ANCJaKvinder
53Meri Rantanen971Ingen klub10000 m35.18.04199320-2220152015ANCJaKvinder
74Sara Holmgren948Ingen klub10000 m34.45.671991Senior20152015ANCJaKvinder
99Joseffa Keidser 931Aarhus 1900800 m2.13.21199520-2220152015ANCJaKvinder
123Helene Svane901Aarhus Fremad Atletik3000 m10.04.281991Senior20152015ANCJaKvinder
165Matilde Hegnsgaard 879Aarhus 190010000 m37.13.531989Senior20152015ANCJaKvinder
166Pernille Bak Larsen 879Aarhus 190010000 m37.14.081991Senior20152015ANCJaKvinder
194Susanne Pallesen859Aarhus 190010000 m37.39.84196745-4920152015ANCJaKvinder
242Dorthea Jørgensen838Kolding KFUM3000 m10.25.46199816-1720152015ANCJaU20 Piger
246Kirsten Wiborg Jensen835AGF Atletik3000 m10.26.40199816-1720152015ANCJaU20 Piger
275Camilla Lundtoft817SAK-7710000 m38.34.73199618-1920152015ANCJaU20 Piger
313Mia Sørensen 798Vejle IF10000 m39.00.38196945-4920152015ANCJaKvinder
329Helene F. Sørensen792Aarhus 190010000 m39.09.00199520-2220152015ANCJaKvinder
332Laura Astrup791Aarhus 1900800 m2.22.33200014-1520152015ANCJaU20 Piger
347Emilie Ørum Damgaard782Kolding KFUM800 m2.22.90199816-1720152015ANCJaU20 Piger
376Charlotte Tyrsted 766Aarhus Fremad Atletik10000 m39.44.50197835-3920152015ANCJaKvinder
396Najaaraq Lund 754Aarhus Fremad Atletik10000 m39.48.89197935-3920152015ANCJaKvinder
571Mette Sommer Fritze679Blovstrød Løverne10000 m41.48.00197935-3920152015ANCJaKvinder
796Ulla Vinther559Atletica Horsens10000 m44.52.22196550-5420152015ANCJaKvinder
830Jette Grønbæk Olsen 526Vejle IF10000 m45.46.61196550-5420152015ANCJaKvinder
835Anna Thomsen522Aalborg AM3000 m12.26.52200014-1520152015ANCJaU20 Piger
850Lilly Jeppesen 500Vejle IF10000 m46.30.94195160-6420152015ANCJaKvinder
933Laura Havgaard351Aarhus 19003000 m13.47.94200114-1520152015ANCJaU20 Piger
77Sylvia Medugu943Køge Atletik3000 m9.50.291990Senior20152015BT4JaKvinder
97Josefine Rytter931Bagsværd AC800 m2.13.17199420-2220152015BT4JaKvinder
192Astrid Glenner-Frandsen863Københavns IF100 m12.67199320-2220152015BT4NejKvinder
210Astrid Glenner-Frandsen849Københavns IF200 m26.03199320-2220152015BT4NejKvinder
223Camilla F. R. Nissen845Københavns IF100 m12.771990Senior20152015BT4NejKvinder
227Mia Helene Mørck845Bagsværd AC800 m2.18.69199916-1720152015BT4JaU20 Piger
233Liv Didi Pedersen841Københavns IF100 m12.79199718-1920152015BT4NejU20 Piger
237Camilla F. R. Nissen839Københavns IF200 m26.151990Senior20152015BT4NejKvinder
253Helene Holm Gottlieb832Holte Atletik800 m2.19.55199816-1720152015BT4JaU20 Piger
254Clara Kall832Sparta AM3000 m10.27.27199916-1720152015BT4JaU20 Piger
267Anna Mark Helwigh819Sparta AM800 m2.20.45200014-1520152015BT4JaU20 Piger
278Anna Emilie Møller813Blovstrød Løverne800 m2.20.84199718-1920152015BT4JaU20 Piger
284Sarah Sveistrup Dahl811Sparta AM200 m26.48200014-1520152015BT4NejU20 Piger
285Jessie Ipsen810Københavns IF100 m12.96198330-3420152015BT4NejKvinder
305Louise Rode802Blovstrød Løverne800 m2.21.54199718-1920152015BT4JaU20 Piger
310Olivia Thorsgaard800Sparta AM200 m26.61200014-1520152015BT4NejU20 Piger
325Thea Haahr794Sparta AM100 m13.051991Senior20152015BT4NejKvinder
342Maria H.B. Andersen784Sparta AM800 m2.22.82199816-1720152015BT4JaU20 Piger
386Viktoria Dommer760Sparta AM200 m27.08200114-1520152015BT4NejU20 Piger
406Emma Vitale750Sparta AM100 m13.30199320-2220152015BT4NejKvinder
427Frida Schledermann740Sparta AM3000 m11.00.06200114-1520152015BT4JaU20 Piger
466Gertrud Rose Jensen723Sparta AM200 m27.53200114-1520152015BT4NejU20 Piger
470Gertrud Rose Jensen721Sparta AM100 m13.47200114-1520152015BT4NejU20 Piger
477Inger Madsen718IK Hellas3000 m11.07.93197045-4920152015BT4JaKvinder
485Matilde Willer716Sparta AM800 m2.27.57200014-1520152015BT4JaU20 Piger
488Mathilde Søndergaard Jeps715Sparta AM100 m13.51199916-1720152015BT4NejU20 Piger
501Signe Boelsmand709Københavns IF100 m13.541991Senior20152015BT4NejKvinder
516Laura Haslund-Christensen701Frederiksberg IF800 m2.28.63200114-1520152015BT4JaU20 Piger
523Isabella Sheldon698Sparta AM3000 m11.15.62199718-1920152015BT4JaU20 Piger
534Astrid Reymann Bødker694Frederiksberg IF800 m2.29.14199916-1720152015BT4JaU20 Piger
544Simone Hjort691Sparta AM100 m13.65199916-1720152015BT4NejU20 Piger
550Vera Dam Kaagaard689Slagelse Atletik Delta3000 m11.18.95199916-1720152015BT4JaU20 Piger
551Augusta Korsgaard687Sparta AM800 m2.29.63199718-1920152015BT4JaU20 Piger
581Ane Kjærgaard675Sparta AM100 m13.75199816-1720152015BT4NejU20 Piger
582Caroline Jensen675Holte Atletik3000 m11.24.20199916-1720152015BT4JaU20 Piger
596Julia Seixas669Københavns IF200 m28.22199618-1920152015BT4NejU20 Piger
604Mathilde Winther666Blovstrød Løverne3000 m11.27.612002U1320152015BT4JaU20 Piger
610Augusta Maria Grønberg Chr.662Blovstrød Løverne3000 m11.29.31200014-1520152015BT4JaU20 Piger
614Josefine Buchwald660Blovstrød Løverne3000 m11.30.10199420-2220152015BT4JaKvinder
626Mia Kolmos655AK 733000 m11.32.001988Senior20152015BT4JaKvinder
627Julia Seixas655Københavns IF100 m13.87199618-1920152015BT4NejU20 Piger
632Mette Sommer Fritze653Blovstrød Løverne3000 m11.32.84197935-3920152015BT4JaKvinder
649Simone Hjort645Sparta AM200 m28.53199916-1720152015BT4NejU20 Piger
661Anne Sofie Olsen641Københavns IF100 m13.96199420-2220152015BT4NejKvinder
687Freja Lunde Larsen625Holte Atletik3000 m11.43.84200014-1520152015BT4JaU20 Piger
698Maya Haghfelt618Helsingør IF3000 m11.46.64200014-1520152015BT4JaU20 Piger
703Signe Boelsmand616Københavns IF200 m28.921991Senior20152015BT4NejKvinder
704Astrid Bager616Sparta AM800 m2.34.97199916-1720152015BT4JaU20 Piger
705Sofie Rasmussen616Københavns IF200 m28.92200014-1520152015BT4NejU20 Piger
721Ane Kjærgaard608Sparta AM200 m29.03199816-1720152015BT4NejU20 Piger
724Elena Johansen606Helsingør IF800 m2.35.71200114-1520152015BT4JaU20 Piger
734Lærke Natascha Lund602Sparta AM800 m2.36.08200114-1520152015BT4JaU20 Piger
741Charlotte Astrid Gehrt598Frederiksberg IF200 m29.161987Senior20152015BT4NejKvinder
755Maya Desmond593Sparta AM800 m2.36.72199916-1720152015BT4JaU20 Piger
762Sofie Rasmussen586Københavns IF100 m14.31200014-1520152015BT4NejU20 Piger
770Emily Lexner581Blovstrød Løverne800 m2.37.69199718-1920152015BT4JaU20 Piger
807Agnes Rold550Helsingør IF800 m2.40.182002U1320152015BT4JaU20 Piger
858Veronica Landler Janning490Helsingør IF800 m2.45.20200114-1520152015BT4JaU20 Piger
878Sofie Christensen470Ballerup AK800 m2.47.02200014-1520152015BT4JaU20 Piger
911Solvejg Wulf414Ballerup AK800 m2.52.04200014-1520152015BT4JaU20 Piger
2Sara Sig Møller1074Sparta AM5000 m15.47.05198330-3420152015BT5JaKvinder
28Josephine Thestrup1009Sparta AM1500 m4.25.47199618-1920152015BT5JaU20 Piger
42Anna Emilie Møller982Blovstrød Løverne1500 m4.29.27199718-1920152015BT5JaU20 Piger
62Sylvia Medugu960Køge Atletik5000 m16.49.621990Senior20152015BT5JaKvinder
70Anna Mark Helwigh951Sparta AM1500 m4.33.50200014-1520152015BT5JaU20 Piger
73Josefine Rytter949Bagsværd AC1500 m4.33.75199420-2220152015BT5JaKvinder
78Marie Mørch943Allerød AM1500 m4.34.61199420-2220152015BT5JaKvinder
94Lea Reime933Blovstrød Løverne5000 m17.04.921988Senior20152015BT5JaKvinder
103Mia Helene Mørck925Bagsværd AC400 m57.43199916-1720152015BT5NejU20 Piger
104Sylvia Medugu922Køge Atletik1500 m4.37.631990Senior20152015BT5JaKvinder
106Louise Rode921Blovstrød Løverne1500 m4.37.77199718-1920152015BT5JaU20 Piger
125Mette Møhncke899Bagsværd AC5000 m17.24.98197140-4420152015BT5JaKvinder
156Rikke Due-Andersen883Team Hechmann Sport5000 m17.34.40197240-4420152015BT5JaKvinder
215Karoline Hardis848Blovstrød Løverne1500 m4.48.30199718-1920152015BT5JaU20 Piger
251Sara Schou Kristensen833Bagsværd AC1500 m4.50.58199718-1920152015BT5JaU20 Piger
256Clara Kall831Sparta AM5000 m18.05.39199916-1720152015BT5JaU20 Piger
358Caroline Christiansen776Københavns IF5000 m18.39.84199420-2220152015BT5JaKvinder
377Johanna Munch Skylv766Sparta AM1500 m5.00.88199916-1720152015BT5JaU20 Piger
401Karina Klok753Amager AC5000 m18.54.511992Senior20152015BT5JaKvinder
404Emilie Bøg Ekholm752IK Hellas1500 m5.03.092002U1320152015BT5JaU20 Piger
423Kristine Kruse741Slagelse Atletik Delta400 m1.02.942002U1320152015BT5NejU20 Piger
432Mette Willer Oldenborg738Sparta AM1500 m5.05.17197045-4920152015BT5JaKvinder
459Augusta Korsgaard726Sparta AM1500 m5.07.22199718-1920152015BT5JaU20 Piger
580Isabella Sheldon675Sparta AM5000 m19.45.87199718-1920152015BT5JaU20 Piger
583Inger Madsen674IK Hellas1500 m5.15.71197045-4920152015BT5JaKvinder
597Lærke Natascha Lund669Sparta AM1500 m5.16.52200114-1520152015BT5JaU20 Piger
599Vera Dam Kaagaard668Slagelse Atletik Delta5000 m19.50.20199916-1720152015BT5JaU20 Piger
616Astrid Bager660Sparta AM1500 m5.17.91199916-1720152015BT5JaU20 Piger
623Maya Desmond657Sparta AM1500 m5.18.47199916-1720152015BT5JaU20 Piger
628Tessa June Strand655Ballerup AK400 m1.05.77199816-1720152015BT5NejU20 Piger
749Tina Kristensen594Bagsværd AC5000 m20.42.34197045-4920152015BT5JaKvinder
759Frida Maj Bach Seitzberg588Frederiksberg IF1500 m5.30.42200114-1520152015BT5JaU20 Piger
788Laura Schulz570Blovstrød Løverne5000 m20.59.57199916-1720152015BT5JaU20 Piger
793Kamilla Kajbæk561Ballerup AK5000 m21.06.13199916-1720152015BT5JaU20 Piger
866Sofie Christensen487Ballerup AK400 m1.11.85200014-1520152015BT5NejU20 Piger
889Sophie Dyrekær Gudsøe462IK Hellas400 m1.12.84199816-1720152015BT5NejU20 Piger
915Anni Vedel411IK Hellas1500 m15.19.93196550-5420152015BT5JaKvinder
25Line K Schultz1010Aalborg AM2000 m6.03.51199618-1920152015BT6NejU20 Piger
127Camilla Lundtoft899SAK-773000 m10.04.69199618-1920152015BT6NejU20 Piger
197Mathilde Diekema Jensen858Aarhus 1900800 m2.17.88199420-2220152015BT6NejKvinder
217Pernille Bak Larsen847Aarhus 19003000 m10.22.301991Senior20152015BT6NejKvinder
222Tine Bach Ejlersen845Aarhus 1900200 m26.08198530-3420152015BT6NejKvinder
316Aleksandra Lada798Aalborg Øst RRC800 m2.21.861989Senior20152015BT6NejKvinder
352Liv Vanggaard Kaupang779Aalborg AM200 m26.85199520-2220152015BT6NejKvinder
353Mathilde Diekema Jensen778Aarhus 1900200 m26.87199420-2220152015BT6NejKvinder
379Fredrikke Dam Larsen765AGF Atletik200 m27.021991Senior20152015BT6NejKvinder
474Ida Jørgensen720Aalborg AM800 m2.27.25200114-1520152015BT6NejU20 Piger
493Julie Kalstrup Schultz713Aalborg AM400 m Hæk1.11.50200014-1520152015BT6NejU20 Piger
500Mille B Olesen710Aalborg AM800 m2.27.982002U1320152015BT6NejU20 Piger
537Inke Wenzel693Aalborg Øst RRC200 m27.911990Senior20152015BT6NejKvinder
589Sofie Hintz673Aalborg Øst RRC2000 m7.14.48200014-1520152015BT6NejU20 Piger
622Laura Lund Nørgaard657Aalborg AM400 m Hæk1.13.86199816-1720152015BT6NejU20 Piger
665Sandra Jensen637Aalborg AM200 m28.64200114-1520152015BT6NejU20 Piger
682Mathilde Pedersen628Aalborg AM800 m2.34.02199916-1720152015BT6NejU20 Piger
692Liv Nielsen623Aalborg AM800 m2.34.45200114-1520152015BT6NejU20 Piger
694Emma S. Hansen623Aalborg AM200 m28.832003U1320152015BT6NejU20 Piger
742Mai R Wærness598Aalborg AM200 m29.162002U1320152015BT6NejU20 Piger
756Mathilde Gregersen593Aalborg AM200 m29.232003U1320152015BT6NejU20 Piger
776Nanna Muurholm578Aalborg AM800 m2.37.94200114-1520152015BT6NejU20 Piger
789Katrine Hoelgaard569Aalborg AM200 m29.56200114-1520152015BT6NejU20 Piger
790Julie Bols566Aalborg AM200 m29.61200114-1520152015BT6NejU20 Piger
803Andrea Holm Nielsen554Aalborg AM2000 m7.43.68200014-1520152015BT6NejU20 Piger
833Freja Krog524Aalborg AM200 m30.21200114-1520152015BT6NejU20 Piger
837Marianne Gram518Skive AM3000 m12.28.06195065-6920152015BT6NejKvinder
846Anna Kvist-Ibsen504Aalborg Øst RRC3000 m12.34.22199618-1920152015BT6NejU20 Piger
883Maja Boe465Aalborg Øst RRC2000 m8.07.78196055-5920152015BT6NejKvinder
901Anne Otte Jørgensen438Aalborg AM200 m31.52199916-1720152015BT6NejU20 Piger
908Anne Andersen422Aalborg AM200 m31.78199718-1920152015BT6NejU20 Piger
3Anna Emilie Møller1071Blovstrød Løverne3000 m9.10.30199718-1920152015BT7NejU20 Piger
4Anna Holm Baumeister1059Viking Atletik3000 m9.13.921987Senior20152015BT7NejKvinder
63Mia Helene Mørck958Bagsværd AC800 m2.11.50199916-1720152015BT7NejU20 Piger
83Sylvia Medugu940Køge Atletik3000 m9.51.291990Senior20152015BT7NejKvinder
93Ida Fillingsnes934Københavns IF800 m2.12.981990Senior20152015BT7NejKvinder
95Hannah Illum Petersen932Sparta AM800 m2.23.15200014-1520152015BT7NejU20 Piger
100Louise Jørgensen928Københavns IF800 m2.13.401991Senior20152015BT7NejKvinder
105Anna Mark Helwigh922Sparta AM800 m2.13.74200014-1520152015BT7NejU20 Piger
138Marie Mørch892Allerød AM800 m2.15.63199420-2220152015BT7NejKvinder
141Josephine Brysting891Københavns IF3000 m10.07.59199520-2220152015BT7NejKvinder
178Ida Fillingsnes872Københavns IF200 m25.771990Senior20152015BT7NejKvinder
185Miri Thrane Ødum870Blovstrød Løverne3000 m10.14.58199520-2220152015BT7NejKvinder
204Olivia Tuokila853Sparta AM200 m25.99200014-1520152015BT7NejU20 Piger
207Olivia Thorsgaard851Sparta AM200 m26.01200014-1520152015BT7NejU20 Piger
234Sarah Sveistrup Dahl841Sparta AM200 m26.13200014-1520152015BT7NejU20 Piger
263Sara Schou Kristensen824Bagsværd AC3000 m10.30.18199718-1920152015BT7NejU20 Piger
272Anna Mark Helwigh818Sparta AM200 m26.39200014-1520152015BT7NejU20 Piger
280Clara Kall812Sparta AM800 m2.20.89199916-1720152015BT7NejU20 Piger
281Julia H Maurer811Sparta AM200 m26.47199320-2220152015BT7NejKvinder
333Mia Van Wagenen789Ballerup AK3000 m10.42.25199916-1720152015BT7NejU20 Piger
369Emma-Giovanna Coco Vitale771Sparta AM200 m26.95199320-2220152015BT7NejKvinder
384Anna Harder760Allerød AM200 m27.08200014-1520152015BT7NejU20 Piger
509Trine Sørensen703Bagsværd AC3000 m11.13.71199520-2220152015BT7NejKvinder
552Elena Johansen687Helsingør IF800 m2.29.62200114-1520152015BT7NejU20 Piger
558Isabella Sheldon685Sparta AM3000 m11.20.28199718-1920152015BT7NejU20 Piger
560Vera Dam Kaagaard685Slagelse Atletik Delta3000 m11.20.24199916-1720152015BT7NejU20 Piger
633Mathilde Winther653Blovstrød Løverne800 m2.32.132002U1320152015BT7NejU20 Piger
656Mette Sommer Fritze643Blovstrød Løverne3000 m11.36.55197935-3920152015BT7NejKvinder
667Frida Schledermann635Sparta AM800 m2.33.49200114-1520152015BT7NejU20 Piger
717Kamille D. Andersen610Frederiksberg IF800 m2.35.412003U1320152015BT7NejU20 Piger
769Charlotte Astrid Gehrt583Frederiksberg IF200 m29.371987Senior20152015BT7NejKvinder
802Matilde Willer555Sparta AM200 m29.76200014-1520152015BT7NejU20 Piger
815Nicoline Asta Hervig Clement544Ballerup AK800 m2.40.65199916-1720152015BT7NejU20 Piger
820Kamilla Kajbæk539Ballerup AK3000 m12.18.97199916-1720152015BT7NejU20 Piger
843Johanna Munch Skylv508Sparta AM200 m30.44199916-1720152015BT7NejU20 Piger
853Helena Ring494Amager AC800 m2.44.852002U1320152015BT7NejU20 Piger
865Sophie Dyrekær Gudsøe487IK Hellas800 m2.45.47199816-1720152015BT7NejU20 Piger
869Denise Nartey480Amager AC3000 m12.44.84199520-2220152015BT7NejKvinder
881Solvejg Wulf468Ballerup AK3000 m12.50.65200014-1520152015BT7NejU20 Piger
38Simone Glad987Odense Atletik5000 m16.34.251990Senior20152015BT8NejKvinder
133Mette Graversgaard895Aarhus 1900100 m12.5199520-2220152015BT8NejKvinder
151Mette Graversgaard886Aarhus 1900200 m25.62199520-2220152015BT8NejKvinder
167Mathilde Diekema Jensen879Aarhus 1900800 m2.16.47199420-2220152015BT8NejKvinder
216Dorthea Jørgensen848Kolding KFUM5000 m17.55.47199816-1720152015BT8NejU20 Piger
247Pernille Bak Larsen834Aarhus 19005000 m18.03.791991Senior20152015BT8NejKvinder
268Ida Jørgensen819Aalborg AM800 m2.20.46200114-1520152015BT8NejU20 Piger
270Lærke Mikkelsen818Aarhus Fremad Atletik5000 m18.13.81198530-3420152015BT8NejKvinder
274Nanna Weye817AGF Atletik5000 m18.14.251992Senior20152015BT8NejKvinder
289Laura Astrup809Aarhus 1900800 m2.21.13200014-1520152015BT8NejU20 Piger
327Tine Bach Ejlersen793Aarhus 1900200 m26.69198530-3420152015BT8NejKvinder
331Emilie Ørum Damgaard791Kolding KFUM800 m2.22.23199816-1720152015BT8NejU20 Piger
345Tine Bach Ejlersen782Aarhus 1900100 m13.12198530-3420152015BT8NejKvinder
392Freja Blom Thomsen758Odense Atletik800 m2.24.59199916-1720152015BT8NejU20 Piger
425Mathilde Diekema Jensen740Aarhus 1900200 m27.33199420-2220152015BT8NejKvinder
437Helena Lang737Aarhus 1900100 m13.38199816-1720152015BT8NejU20 Piger
490Mille B Olesen714Aalborg AM800 m2.27.692002U1320152015BT8NejU20 Piger
515Julie Bøye701AGF Atletik100 m13.59200014-1520152015BT8NejU20 Piger
524Louise Høj Jensen698AGF Atletik800 m2.28.85199718-1920152015BT8NejU20 Piger
548Anne Andersen690Aalborg AM800 m2.29.40200114-1520152015BT8NejU20 Piger
586Sarah Bahat674Aarhus 1900200 m28.16199916-1720152015BT8NejU20 Piger
678Julie Bols630Aalborg AM100 m14.03200114-1520152015BT8NejU20 Piger
693Sandra Jensen623Aalborg AM200 m28.82200114-1520152015BT8NejU20 Piger
746Cathrine R E Krämer597AGF Atletik800 m2.36.412002U1320152015BT8NejU20 Piger
757Christine Balzer590AGF Atletik5000 m20.45.23199916-1720152015BT8NejU20 Piger
777Ursula Weiglin578AGF Atletik200 m29.43200114-1520152015BT8NejU20 Piger
783Katrine Hoelgaard574Aalborg AM200 m29.49200114-1520152015BT8NejU20 Piger
799Mai R Wærness558Aalborg AM200 m29.722002U1320152015BT8NejU20 Piger
848Marie-Louise Jørgensen502Kolding KFUM800 m2.44.202003U1320152015BT8NejU20 Piger
943Cathrine R E Krämer281AGF Atletik200 m34.292002U1320152015BT8NejU20 Piger
23Anna Emilie Møller1011Blovstrød Løverne2000 m6.03.31199718-1920152015BT8.5JaU20 Piger
34Josephine Thestrup993Sparta AM1000 m2.48.70199618-1920152015BT8.5JaU20 Piger
81Marie Mørch942Allerød AM1000 m2.52.90199420-2220152015BT8.5JaKvinder
117Louise Rode905Blovstrød Løverne1000 m2.56.02199718-1920152015BT8.5JaU20 Piger
232Katrine Holten Kristensen841Københavns IF400 m59.871989Senior20152015BT8.5NejKvinder
261Caroline Løvenstein Vegeberg825Køge Atletik1000 m3.03.01199816-1720152015BT8.5JaU20 Piger
287Mathilde Sardal809Korsør AM400 m60.83199718-1920152015BT8.5NejU20 Piger
304Alexandra Johansen802Køge Atletik1000 m3.05.03199420-2220152015BT8.5JaKvinder
335Viktoria Dommer788Sparta AM400 m61.5200114-1520152015BT8.5NejU20 Piger
420Karoline Hardis742Blovstrød Løverne400 m62.92199718-1920152015BT8.5NejU20 Piger
454Emilie Bøg Ekholm730IK Hellas1000 m3.11.682002U1320152015BT8.5JaU20 Piger
513Ida Guldbæk Louw701Odense Atletik400 m64.23198330-3420152015BT8.5NejKvinder
591Majken Lützen672Ballerup AKMile5.39.782003U1320152015BT8.5JaU20 Piger
686Mathilde Winther627Blovstrød Løverne1000 m3.21.832002U1320152015BT8.5JaU20 Piger
719Helena Ring609Amager AC400 m67.342002U1320152015BT8.5NejU20 Piger
725Mette Sommer Fritze605Blovstrød Løverne2000 m7.30.94197935-3920152015BT8.5JaKvinder
731Mette Sommer Fritze602Blovstrød Løverne1000 m3.24.45197935-3920152015BT8.5JaKvinder
744Mathilde Riis597Ballerup AK1000 m3.24.92199916-1720152015BT8.5JaU20 Piger
791Veronica Landler Janning564Helsingør IF400 m68.95200114-1520152015BT8.5NejU20 Piger
808Sofie Christensen549Ballerup AK400 m69.51200014-1520152015BT8.5NejU20 Piger
823Tine Broksø534Blovstrød LøverneMile6.05.78197140-4420152015BT8.5JaKvinder
839Julie Thunbo Rivold514Sparta AM1000 m3.33.91199520-2220152015BT8.5JaKvinder
877Anne Baltzer471Trongårdens IF400 m72.47196745-4920152015BT8.5NejKvinder
893Natascha Clausen448Ballerup AK2000 m8.12.41199916-1720152015BT8.5JaU20 Piger
905Charlotte Klausen427Sparta AMMile6.28.36199320-2220152015BT8.5JaKvinder
75Mia Helene Mørck947Bagsværd AC1500 m4.34.08199916-1720152015BT9NejU20 Piger
139Marna Leila Vandsdal Egholm891Sparta AM5000 m17.29.81198130-3420152015BT9NejKvinder
142Louise Rode891Blovstrød Løverne800 m2.15.70199718-1920152015BT9NejU20 Piger
168Maria Freij879Öresund FK800 m2.16.48199816-1720152015BT9NejU20 Piger
198Anna Sommer Hauge858Køge Atletik800 m2.17.85199816-1720152015BT9NejU20 Piger
211Karoline Hardis849Blovstrød Løverne800 m2.18.41199718-1920152015BT9NejU20 Piger
324Caroline Løvenstein Vegeberg795Køge Atletik1500 m4.56.40199816-1720152015BT9NejU20 Piger
336Sara Schou Kristensen787Bagsværd AC5000 m18.33.02199718-1920152015BT9NejU20 Piger
578Majken Lützen677Ballerup AK800 m2.30.342003U1320152015BT9NejU20 Piger
660Ida Guldbæk Louw641Odense Atletik800 m2.33.04198330-3420152015BT9NejKvinder
669Agnes Rold634Helsingør IF1500 m5.22.342002U1320152015BT9NejU20 Piger
680Helena Ring629Amager AC800 m2.33.972002U1320152015BT9NejU20 Piger
781Kamilla Kajbæk575Ballerup AK5000 m20.55.69199916-1720152015BT9NejU20 Piger
800Mathilde Riis557Ballerup AK1500 m5.36.06199916-1720152015BT9NejU20 Piger
805Maya Haghfelt551Helsingør IF1500 m5.37.15200014-1520152015BT9NejU20 Piger
831Mette Sommer Fritze525Blovstrød Løverne800 m2.42.28197935-3920152015BT9NejKvinder
868Julie Thunbo Rivold481Sparta AM1500 m5.50.37199520-2220152015BT9NejKvinder
891Sofie Christensen460Ballerup AK800 m2.47.87200014-1520152015BT9NejU20 Piger
895Alma Søttrup447Ballerup AK800 m2.49.042003U1320152015BT9NejU20 Piger
898Sophie Dyrekær Gudsøe444IK Hellas800 m2.49.31199816-1720152015BT9NejU20 Piger
912Natascha Clausen413Ballerup AK1500 m6.04.41199916-1720152015BT9NejU20 Piger
40Mia Helene Mørck985Bagsværd AC800 m2.09.86199916-1720152015BT10JaU20 Piger
50Josephine Thestrup972Sparta AM800 m2.10.61199618-1920152015BT10JaU20 Piger
84Louise Jørgensen940Københavns IF800 m2.12.591991Senior20152015BT10JaKvinder
87Camilla F. R. Nissen936Københavns IF200 m25.061990Senior20152015BT10NejKvinder
89Astrid Glenner-Frandsen935Københavns IF200 m25.07199320-2220152015BT10NejKvinder
149Astrid Glenner-Frandsen887Københavns IF100 m12.54199320-2220152015BT10NejKvinder
174Camilla F. R. Nissen876Københavns IF100 m12.601990Senior20152015BT10NejKvinder
214Katrine Holten Kristensen848Københavns IF200 m26.051989Senior20152015BT10NejKvinder
221Laura R. Møller846Esbjerg AM200 m26.07199420-2220152015BT10NejKvinder
252Caroline Løvenstein Vegeberg832Køge Atletik800 m2.19.57199816-1720152015BT10JaU20 Piger
265Laura R. Møller820Esbjerg AM800 m2.20.33199420-2220152015BT10JaKvinder
370Freja Blom Thomsen770Odense Atletik800 m2.23.79199916-1720152015BT10JaU20 Piger
394Louise Høj Jensen756AGF Atletik800 m2.24.74199718-1920152015BT10JaU20 Piger
547Kirsten Wiborg Jensen690AGF Atletik5000 m19.35.82199816-1720152015BT10JaU20 Piger
690Mette Sommer Fritze623Blovstrød Løverne5000 m20.21.53197935-3920152015BT10JaKvinder
729Anna Sommer Hauge603Køge Atletik800 m2.35.94199816-1720152015BT10JaU20 Piger
880Sophie Dyrekær Gudsøe468IK Hellas800 m2.47.17199816-1720152015BT10JaU20 Piger
76Zenia Mogensen945AGF Atletik5000 m16.58.01989Senior20152015BT11JaKvinder
115Helene Svane905Aarhus Fremad Atletik5000 m17.21.31991Senior20152015BT11JaKvinder
209Louise Høj Jensen850AGF Atletik1500 m4.48.0199718-1920152015BT11JaU20 Piger
293Kirsten Wiborg Jensen808AGF Atletik1500 m4.54.3199816-1720152015BT11JaU20 Piger
311Lærke Mikkelsen799Aarhus Fremad Atletik5000 m18.25.3198530-3420152015BT11JaKvinder
314Lise Kandborg Sørensen798AGF Atletik5000 m18.25.9198530-3420152015BT11JaKvinder
360Camilla Lundtoft776SAK-771500 m4.59.3199618-1920152015BT11JaU20 Piger
368Helle M Svensson771AGF Atletik1500 m5.00.1198330-3420152015BT11JaKvinder
378Kristine Mygind Sørensen766AGF Atletik1500 m5.00.92002U1320152015BT11JaU20 Piger
398Elisabeth Nielsen754SAK-771500 m5.02.7199816-1720152015BT11JaU20 Piger
415Najaaraq Lund 744Aarhus Fremad Atletik5000 m18.59.9197935-3920152015BT11JaKvinder
525Laura Astrup697Aarhus 19001500 m5.11.8200014-1520152015BT11JaU20 Piger
563Rakel Fuglsang Johansen681Aarhus Fremad Atletik5000 m19.41.4197835-3920152015BT11JaKvinder
565Karen Mølgaard Rasmussen 681AGF Atletik1500 m5.14.4200014-1520152015BT11JaU20 Piger
587Katrine B. H. Thomsen673Aarhus Fremad Atletik5000 m19.47.1198430-3420152015BT11JaKvinder
768Sille Markvart583Aarhus Fremad Atletik5000 m20.50.2197835-3920152015BT11JaKvinder
782Vicki Trier Taasti574AGF Atletik5000 m20.56.61989Senior20152015BT11JaKvinder
894Emma Fladkjær Tonnesen 448AGF Atletik5000 m22.34.6200014-1520152015BT11JaU20 Piger
16Sara Sig Møller1024Sparta AM5000 m16.14.21198330-3420152015BT12JaKvinder
80Ida Fillingsnes942Københavns IF400 m56.951990Senior20152015BT12NejKvinder
162Katrine Holten Kristensen880Københavns IF400 m58.741989Senior20152015BT12NejKvinder
239Louise Jørgensen839Københavns IF400 m59.951991Senior20152015BT12NejKvinder
312Mathilde Sardal799Korsør AM400 m1.01.16199718-1920152015BT12NejU20 Piger
354Karoline Hardis778Blovstrød Løverne400 m1.01.80199718-1920152015BT12NejU20 Piger
373Denice Paoli769Atletica valli di non e di sole (Italien)400 m1.02.06199916-1720152015BT12NejU20 Piger
399Nicole Menapace754Atletica valli di non e di sole (Italien)1500 m5.02.70199916-1720152015BT12JaU20 Piger
439Emilie Bøg Ekholm736IK Hellas1500 m5.05.522002U1320152015BT12JaU20 Piger
448Sofie Binou Nielsen731Korsør AM100 m13.41199718-1920152015BT12NejU20 Piger
536Kristine Kruse694Slagelse Atletik Delta400 m1.04.482002U1320152015BT12NejU20 Piger
569Sara Rizzardi680Atletica valli di non e di sole (Italien)400 m1.04.92200014-1520152015BT12NejU20 Piger
600Majken Lützen668Ballerup AK400 m1.05.332003U1320152015BT12NejU20 Piger
625Veronica Bertolla656Atletica valli di non e di sole (Italien)1500 m5.18.60199816-1720152015BT12JaU20 Piger
733Kamilla Kajbæk602Ballerup AK5000 m20.36.50199916-1720152015BT12JaU20 Piger
760Naja Lønbæk587Fremad Holbæk1500 m5.30.53199320-2220152015BT12JaKvinder
763Solvejg Wulf586Ballerup AK1500 m5.30.72200014-1520152015BT12JaU20 Piger
765Laura Helmer585Fremad Holbæk1500 m5.30.94200114-1520152015BT12JaU20 Piger
792Kamille D. Andersen564Frederiksberg IF1500 m5.34.702003U1320152015BT12JaU20 Piger
795Pernille Karen Rasmussen560Fremad Holbæk100 m14.48200014-1520152015BT12NejU20 Piger
817Sofie Christensen543Ballerup AK400 m1.09.72200014-1520152015BT12NejU20 Piger
822Francesca Deromedi536Atletica valli di non e di sole (Italien)400 m1.09.97199718-1920152015BT12NejU20 Piger
841Nicoline Asta Hervig Clement510Ballerup AK400 m1.10.97199916-1720152015BT12NejU20 Piger
842Alma Søttrup509Ballerup AK400 m1.11.002003U1320152015BT12NejU20 Piger
854Natacha Brandt494Fremad Holbæk100 m14.942002U1320152015BT12NejU20 Piger
856Anna Borga492Atletica valli di non e di sole (Italien)400 m1.11.64200114-1520152015BT12NejU20 Piger
857Sophie Dyrekær Gudsøe490IK Hellas400 m1.11.73199816-1720152015BT12NejU20 Piger
886Natascha Clausen464Ballerup AK1500 m5.53.82199916-1720152015BT12JaU20 Piger
921Mia Werling384Fremad Holbæk1500 m6.10.66199816-1720152015BT12JaU20 Piger
941Nanna Helmer304Fremad Holbæk400 m1.19.862005U1320152015BT12NejU20 Piger
952Ida Helmer140Fremad Holbæk400 m1.29.552003U1320152015BT12NejU20 Piger
17Anna Emilie Møller1023Blovstrød Løverne1500 m4.23.62199718-1920162016BT1JaU20 Piger
120Louise Rode903Blovstrød Løverne1500 m4.40.29199718-1920162016BT1JaU20 Piger
137Josefine Rytter892Bagsværd AC1500 m4.41.86199420-2220162016BT1JaKvinder
157Marna Leila Vandsdal Egholm883Køge Atletik5000 m17.34.11198135-3920162016BT1JaKvinder
160Mia Helene Mørck882Bagsværd AC400 m58.66199916-1720162016BT1NejU20 Piger
241Karoline Hardis838Blovstrød Løverne1500 m4.49.89199718-1920162016BT1JaU20 Piger
499Elena Johansen710Helsingør IF400 m63.94200114-1520162016BT1NejU20 Piger
519Kamilla Kajbæk700Ballerup AK5000 m19.29.04199916-1720162016BT1JaU20 Piger
535Augusta Maria Grønborg Christensen694Blovstrød Løverne1500 m5.15.42200016-1720162016BT1JaU20 Piger
593Kristine Kruse670Slagelse Atletik DELTA400 m65.25200214-1520162016BT1NejU20 Piger
653Mette Sommer Fritze644Blovstrød Løverne1500 m5.20.65197935-3920162016BT1JaKvinder
688Sarah Bruun Nielsen624Blovstrød Løverne1500 m5.24.15199916-1720162016BT1JaU20 Piger
723Emilie Bøg Ekholm607IK Hellas1500 m5.27.09200214-1520162016BT1JaU20 Piger
816Frida Uhrskov544Helsingør IF400 m69.68200114-1520162016BT1NejU20 Piger
902Maya Haghfelt434Helsingør IF400 m73.98200016-1720162016BT1NejU20 Piger
48Mia Helene Mørck973Bagsværd AC800 m2.10.55199916-1720162016BT2JaU20 Piger
56Helene Holm Gottlieb969Holte Atletik800 m2.10.81199818-1920162016BT2JaU20 Piger
68Anna Mark Helwigh953Sparta AM3000 m9.47.30200016-1720162016BT2JaU20 Piger
71Nathalie Richter-Mikkelsen950Aalborg AM800 m2.12.02200016-1720162016BT2JaU20 Piger
72Sophie Søefeldt950Sparta AM3000 m9.48.09200016-1720162016BT2JaU20 Piger
88Louise Jørgensen936Københavns IF800 m2.12.861991Senior20162016BT2JaKvinder
91Josefine Rytter935Bagsværd AC800 m2.12.91199420-2220162016BT2JaKvinder
108Louise Rode915Blovstrød Løverne3000 m9.59.38199718-1920162016BT2JaU20 Piger
110Dagmar Fæster Olsen912Sparta AM800 m2.14.38199420-2220162016BT2JaKvinder
114Clara Kall906Sparta AM3000 m10.02.60199916-1720162016BT2JaU20 Piger
163Pernille Bak Larsen880Aarhus 19003000 m10.11.221991Senior20162016BT2JaKvinder
283Amanda Amaloo811Sparta AM3000 m10.34.52200016-1720162016BT2JaU20 Piger
334Elena Johansen789Helsingør IF800 m2.22.43200114-1520162016BT2JaU20 Piger
348Ellinor Aurell782Angelholm IF800 m2.22.94200114-1520162016BT2JaU20 Piger
413Cecilie Møller-Jensen747Bagsværd AC800 m2.25.32200114-1520162016BT2JaU20 Piger
416Augusta Korsgaard743Sparta AM3000 m10.58.92199718-1920162016BT2JaU20 Piger
452Nanna Leegaard Kruse730Sparta AM3000 m11.03.621987Senior20162016BT2JaKvinder
458Mia Kolmos726AK 733000 m11.05.041988Senior20162016BT2JaKvinder
462Amani Salman Ismael725Malmö Al3000 m11.05.33200016-1720162016BT2JaU20 Piger
467Emilie Bøg Ekholm722IK Hellas800 m2.27.12200214-1520162016BT2JaU20 Piger
495Cecilie Boesdal713Sparta AM800 m2.27.79200114-1520162016BT2JaU20 Piger
498Kamilla Kajbæk710Ballerup AK3000 m11.11.01199916-1720162016BT2JaU20 Piger
504Sarah Bruun Nielsen707Blovstrød Løverne3000 m11.12.09199916-1720162016BT2JaU20 Piger
530Matilde Willer695Sparta AM800 m2.29.04200016-1720162016BT2JaU20 Piger
630Helena Ring654Amager AC800 m2.32.10200214-1520162016BT2JaU20 Piger
650Frida Uhvsdor645Helsingør IF800 m2.32.75200114-1520162016BT2JaU20 Piger
651Freja Koertsz Madsen645Herlev800 m2.32.75200214-1520162016BT2JaU20 Piger
664Therese Helk Olesen638Skive AM800 m2.33.26199916-1720162016BT2JaU20 Piger
675Sofie Froberg632Aarhus 1900800 m2.33.74200214-1520162016BT2JaU20 Piger
716Augusta Maria Grønborg Christensen610Blovstrød Løverne800 m2.35.46200016-1720162016BT2JaU20 Piger
761Mathilde Winther587Blovstrød Løverne800 m2.37.21200214-1520162016BT2JaU20 Piger
778Unna Ró Joacobsen578Bragdid800 m2.37.95200214-1520162016BT2JaU20 Piger
798Isabella Sørensen559AK Brøndby800 m2.39.46200016-1720162016BT2JaU20 Piger
801Laura Rothschild557Københavns IF800 m2.39.59200214-1520162016BT2JaU20 Piger
882Urd Reginsdóttir á Lofti468Bragdid800 m2.47.15200114-1520162016BT2JaU20 Piger
929Annika Isaksen369Bragdid800 m2.56.40200214-1520162016BT2JaU20 Piger
942Henriette Skavin294Sparta AM800 m3.04.301989Senior20162016BT2JaKvinder
10Anna Emilie Møller1037Blovstrød Løverne1500 m4.21.76199718-1920162016BT3JaU20 Piger
11Laura Markovaara1035Finland10000 m34.00.14197340-4420162016BT3JaKvinder
14Sylvia Medugu1031Køge Atletik10000 m34.05.401990Senior20162016BT3JaKvinder
18Cecilia Norrbom1022Sweden10000 m34.16.211988Senior20162016BT3JaKvinder
37Sara Holmgren988Sweden10000 m34.57.131990Senior20162016BT3JaKvinder
47Simone Glad974AGF Atletik10000 m35.14.481990Senior20162016BT3JaKvinder
86Marna Leila Vandsdal Egholm937Køge Atletik10000 m36.00.37198135-3920162016BT3JaKvinder
92Rikke Due-Andersen934Team Hechmann Sport10000 m36.03.25197240-4420162016BT3JaKvinder
124Sissel Møller900Skive AM10000 m36.45.98199420-2220162016BT3JaKvinder
148Helene Svane887Aarhus Fremad Atletik10000 m37.02.941991Senior20162016BT3JaKvinder
159Pernille Bak Larsen882Århus 190010000 m37.09.461991Senior20162016BT3JaKvinder
208Karoline Hardis850Blovstrød Løverne1500 m4.48.08199718-1920162016BT3JaU20 Piger
224Camilla Lundtoft845SAK-7710000 m37.57.84199620-2220162016BT3JaKvinder
235Lise Kandborg Sørensen840AGF Atletik10000 m38.04.81198530-3420162016BT3JaKvinder
255Mia Sørensen831Vejle IF10000 m38.16.78196945-4920162016BT3JaKvinder
257Nikoline Høegh Ørum-Nielsen831Sparta AM1500 m4.50.88200214-1520162016BT3JaU20 Piger
309Katrine Holten Kristensen800Københavns IF400 m61.111989Senior20162016BT3NejKvinder
349Tine Broksø781Blovstrød Løverne10000 m39.24.00197145-4920162016BT3JaKvinder
388Therese Jansson759Københavns IF1500 m5.01.89198630-3420162016BT3JaKvinder
422Tove Schultz-Lorentzen741IK Hellas10000 m40.19.45196055-5920162016BT3JaKvinder
444Isabella Sheldon733Sparta AM1500 m5.06.01199718-1920162016BT3JaU20 Piger
526Emilie Bøg Ekholm697IK Hellas1500 m5.11.86200214-1520162016BT3JaU20 Piger
566Mie Hylling Axelsson681Sparta AM1500 m5.14.42200214-1520162016BT3JaU20 Piger
572Mette Sommer Fritze679Blovstrød Løverne10000 m41.47.28197935-3920162016BT3JaKvinder
657Anni Nøhr642SNIK Atletik10000 m42.42.69196650-5420162016BT3JaKvinder
684Karen Candelaria627Team Hechmann Sport10000 m43.05.60197640-4420162016BT3JaKvinder
689Alma Søttrup624Ballerup AK400 m66.832003U1320162016BT3NejU20 Piger
700Vibeke Hansen617SNIK Atletik10000 m43.21.49195460-6420162016BT3JaKvinder
708Charlotte Lykke615Blovstrød Løverne10000 m43.23.52196745-4920162016BT3JaKvinder
709Majken Lützen615Ballerup AK400 m67.122003U1320162016BT3NejU20 Piger
754Hanne Koch Kronil593Blovstrød Løverne10000 m43.58.25196650-5420162016BT3JaKvinder
784Trine B Andersen572Blovstrød Løverne10000 m44.30.65196845-4920162016BT3JaKvinder
794Kathrine Dahl560Frederiksberg IF400 m69.10197935-3920162016BT3NejKvinder
876Ulla Vinther472Atletica Horsens10000 m47.19.33196550-5420162016BT3JaKvinder
920Sophie Mørch394Blovstrød Løverne400 m75.692005U1320162016BT3NejU20 Piger
140Camilla F. R. Nissen891Københavns IF100 m12.521990Senior20162016BT4NejKvinder
172Stephanie Saavedra877Sparta AM400 m58.831991Senior20162016BT4NejKvinder
260Maria Ebbesen825NBRO5000 m18.09.281988Senior20162016BT4JaKvinder
290Elena Johansen809Helsingør IF400 m60.83200114-1520162016BT4NejU20 Piger
318Katrine Koch Jacobsen798Sparta AM100 m13.03199916-1720162016BT4NejU20 Piger
338Mathilde Yttesen787Amager AC100 m13.09200114-1520162016BT4NejU20 Piger
412Tine Broksø747Blovstrød Løverne5000 m18.58.24197145-4920162016BT4JaKvinder
418Emilie R Hansen743Sparta AM100 m13.34199916-1720162016BT4NejU20 Piger
424Anne Sofie Vermund740Sparta AM100 m13.361993Senior20162016BT4NejKvinder
433Sandra B Christensen738Amager AC100 m13.37199520-2220162016BT4NejKvinder
527Helena Ring697Amager AC400 m64.37200214-1520162016BT4NejU20 Piger
556Mette Sommer Fritze685Blovstrød Løverne5000 m19.38.99197935-3920162016BT4JaKvinder
594Majken Lützen670Ballerup AK400 m65.262003U1320162016BT4NejU20 Piger
644Kjerstin Tetzlaf646Sparta AM100 m13.931991Senior20162016BT4NejKvinder
735Alma Søttrup602Ballerup AK400 m67.602003U1320162016BT4NejU20 Piger
736Kjerstin Tetzlaf601Sparta AM400 m67.631991Senior20162016BT4NejKvinder
809Maya Haghfelt548Helsingør IF1000 m3.30.16200016-1720162016BT4JaU20 Piger
147Emilie Pedersen889SAK-77100 m12.53 (+1,0)199818-1920162016BT5NejU20 Piger
245Carolien Millenaar836Herning LK800 m2.19.27199718-1920162016BT5JaU20 Piger
317Camilla Lundtoft798SAK-773000 m10.39.18199620-2220162016BT5JaKvinder
362Marie Møller Schmidt776Viborg AM3000 m10.47.11200114-1520162016BT5JaU20 Piger
363Ida Jørgensen774Aalborg AM400 m61.93200114-1520162016BT5NejU20 Piger
364Mie Gam774Viborg AM3000 m10.47.63200114-1520162016BT5JaU20 Piger
469Camilla Laursen721Viborg AM3000 m11.06.92199520-2220162016BT5JaKvinder
475Mille B Olesen720Aalborg AM800 m2.27.23200214-1520162016BT5JaU20 Piger
492Josefine Bundgaard-Hansen713SAK-77100 m13.52 (+1,0)200016-1720162016BT5NejU20 Piger
541Josefine Bundgaard-Hansen692SAK-77400 m64.54200016-1720162016BT5NejU20 Piger
642Emma S. Hansen647Aalborg AM800 m2.32.642003U1320162016BT5JaU20 Piger
722Emma Dyrup Kleist607Viborg AM3000 m11.50.90199718-1920162016BT5JaU20 Piger
726Signe Salanson Jensen-Smidt605Viborg AM3000 m11.51.83199818-1920162016BT5JaU20 Piger
745Nanna Muurholm597Aalborg AM800 m2.36.41200114-1520162016BT5JaU20 Piger
12Anna Mark Helwigh1034Sparta AM2000 mF6.40.58200016-1720162016BT6JaU20 Piger
15Simone Glad1029AGF Atletik3000 mF10.27.831990Senior20162016BT6JaKvinder
26Mia Helene Mørck1010Bagsværd AC800 m2.08.31199916-1720162016BT6JaU20 Piger
35Anna Emilie Møller992Blovstrød Løverne3000 mF10.43.81199718-1920162016BT6JaU20 Piger
39Louise Rode987Blovstrød Løverne3000 mF10.45.85199718-1920162016BT6JaU20 Piger
60Sophie Søefeldt964Sparta AM2000 mF6.56.94200016-1720162016BT6JaU20 Piger
69Dagmar Fæster Olsen951Sparta AM800 m2.11.96199420-2220162016BT6JaKvinder
98Josefine Rytter931Bagsværd AC800 m2.13.20199420-2220162016BT6JaKvinder
101Josephine Thestrup928Sparta AM800 m2.13.35199620-2220162016BT6JaKvinder
176Augusta Korsgaard875Sparta AM3000 mF11.36.67199718-1920162016BT6JaU20 Piger
225Karoline Hardis845Blovstrød Løverne800 m2.18.68199718-1920162016BT6JaU20 Piger
306Maria H. B. Andersen802Sparta AM800 m2.21.60199818-1920162016BT6JaU20 Piger
321Nikoline Høegh Ørum-Nielsen797Sparta AM800 m2.21.89200214-1520162016BT6JaU20 Piger
395Amanda Amaloo755Sparta AM800 m2.24.82200016-1720162016BT6JaU20 Piger
440Tine Broksø734Blovstrød Løverne3000 m11.02.18197145-4920162016BT6JaKvinder
479Emilie Bøg Ekholm718IK Hellas800 m2.27.39200214-1520162016BT6JaU20 Piger
494Tine Østergaard713Bagsværd AC800 m2.27.78200016-1720162016BT6JaU20 Piger
508Mette Sommer Fritze704Blovstrød Løverne3000 m11.13.35197935-3920162016BT6JaKvinder
520Sarah Bruun Nielsen700Blovstrød Løverne3000 m11.14.89199916-1720162016BT6JaU20 Piger
588Augusta Maria Grønborg Christensen673Blovstrød Løverne3000 m11.24.98200016-1720162016BT6JaU20 Piger
634Mie Hylling Axelsson653Sparta AM800 m2.32.16200214-1520162016BT6JaU20 Piger
637Anna Sofie Frænde651Sparta AM800 m2.32.27200114-1520162016BT6JaU20 Piger
730Vera Dam Kaagaard603Slagelse Atletik DELTA2000 mF8.33.80199916-1720162016BT6JaU20 Piger
739Ulrikke Juul Søeborg600Helsingør IF3000 m11.53.722003U1320162016BT6JaU20 Piger
772Freja Lunde Larsen580Holte Atletik3000 m12.01.99200016-1720162016BT6JaU20 Piger
824Caroline Nørgaard534Holte Atletik3000 m12.21.23200114-1520162016BT6JaU20 Piger
1Anna Emilie Møller1091Blovstrød Løverne3000 m9.04.40199718-1920162016BT12JaU20 Piger
67Josephine Thestrup956Sparta AMMile4.53.43199620-2220162016BT12JaKvinder
218Mathilde Yttesen847Amager AC400 m59.70200114-1520162016BT12NejU20 Piger
295Laura Nørrung Poulsen808Sparta AM400 m60.86200016-1720162016BT12NejU20 Piger
319Maria Ebbesen797NBRO3000 m10.39.651988Senior20162016BT12JaKvinder
322Nanna Leegaard Kruse795Sparta AM3000 m10.40.161987Senior20162016BT12JaKvinder
365Mie Gam773Viborg AM3000 m10.48.03200114-1520162016BT12JaU20 Piger
472Helena Ring721Amager AC400 m63.60200214-1520162016BT12NejU20 Piger
542Tine Broksø691Blovstrød Løverne3000 m11.17.99197145-4920162016BT12JaKvinder
543Sarah Bruun Nielsen691Blovstrød Løverne3000 m11.18.26199916-1720162016BT12JaU20 Piger
612Emilie Bøg Ekholm661IK Hellas400 m65.56200214-1520162016BT12NejU20 Piger
617Laura Helmer660Fremad Holbæk3000 m11.29.94200114-1520162016BT12JaU20 Piger
676Laura Victoria Schulz631Blovstrød Løverne3000 m11.41.19199916-1720162016BT12JaU20 Piger
797Camilla Larnkjær559Frederiksberg IFMile6.00.80198630-3420162016BT12JaKvinder
870Julie Rosbo476Bagsværd ACMile6.17.75196650-5420162016BT12JaKvinder
917Benedicte Kastrup400Bagsværd ACMile6.34.59196650-5420162016BT12JaKvinder
927Henriette Skavin378Sparta AM400 m76.391989Senior20162016BT12NejKvinder
419Emma Kiplagat Kondrup743Kolding KFUM800 m2.25.662004U1320162016BT7JaU20 Piger
430Cecilie Møller-Jensen739Bagsværd AC800 m2.25.93200114-1520162016BT7JaU20 Piger
446Emilie Bøg Ekholm732IK Hellas800 m2.26.42200214-1520162016BT7JaU20 Piger
510Frida Uhrskov703Helsingør IF800 m2.28.48200114-1520162016BT7JaU20 Piger
812Laura Rothschild547Københavns IF800 m2.40.43200214-1520162016BT7JaU20 Piger
836Emma Jensen520Klippans FK800 m2.42.71200114-1520162016BT7JaU20 Piger
855Clara Lund-Sørensen493Amager AC800 m2.45.01200214-1520162016BT7JaU20 Piger
863Josefine Munksdorf488Hvidovre AM800 m2.45.39200214-1520162016BT7JaU20 Piger
36Helene Holm Gottlieb990Holte Atletik800 m2.09.52199818-1920162016BT7JaU20 Piger
52Louise Jørgensen971Københavns IF800 m2.10.671991Senior20162016BT7JaKvinder
180Hilda Heller872Sparta AM800 m2.16.92199620-2220162016BT7JaKvinder
707Ulrikke Juul Søeborg616Helsingør IF3000 m11.47.202003U1320162016BT7JaU20 Piger
752Freja Lunde Larsen594Holte Atletik3000 m11.56.28200016-1720162016BT7JaU20 Piger
773Caroline Rødgaard Jessen580Herlev Atletik3000 m12.01.69200214-1520162016BT7JaU20 Piger
806Marie Maegaard Bech551Bagsværd AC3000 m12.13.75200214-1520162016BT7JaU20 Piger
832Nemad Komad524Heleneholms IF800 m2.42.36199916-1720162016BT7JaU20 Piger
838Maya Haghfelt518Helsingør IF3000 m12.28.07200016-1720162016BT7JaU20 Piger
135Carolien Millenaar894Herning LK800 m2.15.5199718-1920162016BT8JaU20 Piger
169Ida Jørgensen879Aalborg AM800 m2.16.5200114-1520162016BT8JaU20 Piger
182Pernille Bak Larsen871Århus 19005000 m17.41.51991Senior20162016BT8JaKvinder
186Louise Høj Jensen870AGF Atletik1500 m4.45.1199718-1920162016BT8JaU20 Piger
219Lise Kandborg Sørensen846AGF Atletik5000 m17.56.6198530-3420162016BT8JaKvinder
259Mille B Olesen830Aalborg AM800 m2.19.7200214-1520162016BT8JaU20 Piger
276Laura Astrup815Århus 1900800 m2.20.7200016-1720162016BT8JaU20 Piger
299Anne Andersen806Aalborg AM800 m2.21.3200114-1520162016BT8JaU20 Piger
323Camilla Lundtoft795SAK-771500 m4.56.4199620-2220162016BT8JaKvinder
380Marie Møller Schmidt765Viborg AM1500 m5.01.0200114-1520162016BT8JaU20 Piger
442Mie Gam734Viborg AM1500 m5.05.9200114-1520162016BT8JaU20 Piger
443Kristine Mygind Sørensen734AGF Atletik800 m2.26.3200214-1520162016BT8JaU20 Piger
447Nanna Weye731AGF Atletik5000 m19.08.31992Senior20162016BT8JaKvinder
449Nina Krarup731Esbjerg AM800 m2.26.5199916-1720162016BT8JaU20 Piger
453Camilla Øhrman730Randers Atletik Freja5000 m19.09.1199916-1720162016BT8JaU20 Piger
457Liv L Nielsen728Aalborg AM1500 m5.06.9200114-1520162016BT8JaU20 Piger
533Emma Dyrup Kleist694Viborg AM1500 m5.12.3199718-1920162016BT8JaU20 Piger
546Karen Krogh Johansen690AGF Atletik800 m2.29.41987Senior20162016BT8JaKvinder
607Dagmar Clausen664AGF Atletik800 m2.31.31991Senior20162016BT8JaKvinder
658Nanna Muurholm642Aalborg AM1500 m5.21.1200114-1520162016BT8JaU20 Piger
771Solveig Maribo581AGF Atletik1500 m5.31.6200016-1720162016BT8JaU20 Piger
786Anne Hjorth Thomsen572AGF Atletik800 m2.38.41993Senior20162016BT8JaKvinder
5Sylvia Medugu1042Køge Atletik5000 m16.03.951990Senior20162016BT9JaKvinder
45Mia Helene Mørck976Bagsværd AC800 m2.10.40199916-1720162016BT9JaU20 Piger
58Dagmar Fæster Olsen968Sparta AM800 m2.10.88199420-2220162016BT9JaKvinder
65Josefine Rytter957Bagsværd AC800 m2.11.58199420-2220162016BT9JaKvinder
122Stephanie Saavadra901Sparta AM400 m58.121989Senior20162016BT9NejKvinder
187Caroline Christiansen869Københavns IF5000 m17.42.67199420-2220162016BT9JaKvinder
200Elena Johansen855Helsingør IF800 m2.18.07200114-1520162016BT9JaU20 Piger
226Caroline Vegeberg845Køge Atletik800 m2.18.73199818-1920162016BT9JaU20 Piger
277Karoline Hardis814Blovstrød Løverne400 m60.70199718-1920162016BT9NejU20 Piger
286Hannah Newbould810Sparta AM800 m2.21.061991Senior20162016BT9JaKvinder
330Signe Boelsmand791Københavns IF100 m13.07 (0.3)1991Senior20162016BT9NejKvinder
346Louise Tietze782Amager AC800 m2.22.911993Senior20162016BT9JaKvinder
465Tine Broksø723Blovstrød Løverne5000 m19.13.70197145-4920162016BT9JaKvinder
522Louise B. Moore699Københavns IF100 m13.60 (0.3)200114-1520162016BT9NejU20 Piger
592Augusta Maria Grønborg Christensen670Blovstrød Løverne5000 m19.49.11200016-1720162016BT9JaU20 Piger
605Anne Sofie Nexø665Sparta AM100 m13.81 (0.3)1989Senior20162016BT9NejKvinder
621Nanna Leegaard Kruse657Sparta AM800 m2.31.891987Senior20162016BT9JaKvinder
641Emilie Bøg Ekholm647IK Hellas800 m2.32.60200214-1520162016BT9JaU20 Piger
662Alma Søttrup640Ballerup AK800 m2.33.122003U1320162016BT9JaU20 Piger
732Mette Sommer Fritze602Blovstrød Løverne800 m2.36.07197935-3920162016BT9JaKvinder
767Mathilde Winther585Blovstrød Løverne800 m2.37.35200214-1520162016BT9JaU20 Piger
787Sarah Bruun Nielsen572Blovstrød Løverne800 m2.38.45199916-1720162016BT9JaU20 Piger
896Henriette Skavin446Sparta AM400 m73.501989Senior20162016BT9NejKvinder
899Esther Kirkeby439Gentofte IK800 m2.49.722004U1320162016BT9JaU20 Piger
954Anne Sofie Nexø0Sparta AM200 mH32.77 (0.4)1989Senior20162016BT9NejKvinder
955Astrid Søndergaard0Københavns IF200 mH36.54 (0.4)200114-1520162016BT9NejU20 Piger
30Line K Schulz1004Aalborg Atletik og Motion800 m2.08.67199620-2220162016BT11JaKvinder
51Nathalie Richter-Mikkelsen972Aalborg Atletik og Motion800 m2.10.62200016-1720162016BT11JaU20 Piger
59Josefine Rytter966Bagsværd AC800 m2.10.98199420-2220162016BT11JaKvinder
66Louise Jørgensen956Københavns IF800 m2.11.641991Senior20162016BT11JaKvinder
153Pernille Bak Larsen884Aarhus 19003000 m10.09.741991Senior20162016BT11JaKvinder
258Louise Høj Jensen830AGF Atletik3000 m10.28.03199718-1920162016BT11JaU20 Piger
315Therese Jansson798Københavns IF800 m2.21.81198630-3420162016BT11JaKvinder
337Laura Astrup787Aarhus 1900800 m2.22.59200016-1720162016BT11JaU20 Piger
375Kirsten Wiborg Jensen768AGF Atletik3000 m10.49.79199818-1920162016BT11JaU20 Piger
483Camilla Øhrman716Randers Freja Atletik3000 m11.08.70199916-1720162016BT11JaU20 Piger
497Karen Krogh Johansen710AGF Atletik800 m2.28.001987Senior20162016BT11JaKvinder
779Anne Hjorth Thomsen576AGF Atletik800 m2.38.071993Senior20162016BT11JaKvinder
19Line K Schulz1022Aalborg AM3000 m9.25.47199620-2220162016BT13JaKvinder
29Mia Helene Mørck1007Bagsværd AC800 m2.08.51199916-1720162016BT13JaU20 Piger
46Louise Jørgensen975Københavns IF800 m2.10.441991Senior20162016BT13JaKvinder
49Dagmar Fæster Olsen972Sparta AM800 m2.10.61199420-2220162016BT13JaKvinder
64Josefine Rytter957Bagsværd AC800 m2.11.58199420-2220162016BT13JaKvinder
109Camilla F. R. Nissen914Københavns IF100 m12.401990Senior20162016BT13NejKvinder
119Camilla F. R. Nissen903Københavns IF200 m25.431990Senior20162016BT13NejKvinder
121Zarah Buchwald902Hvidovre AM100 m12.46199520-2220162016BT13NejKvinder
146Stephanie Saavadra889Sparta AM100 m12.531991Senior20162016BT13NejKvinder
170Stephanie Saavadra878Sparta AM200 m25.701991Senior20162016BT13NejKvinder
220Annemarie Nissen846Københavns IF200 m26.07199420-2220162016BT13NejKvinder
244Olivia Tuokila838Sparta AM200 m26.16200016-1720162016BT13NejU20 Piger
302Caroline Vegeberg804Køge Atletik1500 m4.55.00199818-1920162016BT13JaU20 Piger
303Louise Tietze803Amager AC1500 m4.55.081993Senior20162016BT13JaKvinder
307Mia van Wagenen802Ballerup AK3000 m10.37.91199916-1720162016BT13JaU20 Piger
383Hannah Illum Petersen761Sparta AM100 m13.24200016-1720162016BT13NejU20 Piger
385Olivia Thorsgaard760Sparta AM200 m27.08200016-1720162016BT13NejU20 Piger
539Sofie Rasmussen693Københavns IF100 m13.64200016-1720162016BT13NejU20 Piger
553Mathilde Grønlund Rasmussen686Ballerup AK3000 m11.19.872003U1320162016BT13JaU20 Piger
568Laura Nørrung Poulsen680Sparta AM200 m28.08200016-1720162016BT13NejU20 Piger
602Nanna Leegaard Kruse666Sparta AM1500 m5.17.031987Senior20162016BT13JaKvinder
603Liv Nedergaard666Sparta AM200 m28.26200214-1520162016BT13NejU20 Piger
631Majken Lützen654Ballerup AK100 m13.882003U1320162016BT13NejU20 Piger
639Johanne Wiedemann Simonsen649Sparta AM200 m28.48199916-1720162016BT13NejU20 Piger
646Laura Helmer646Fremad Holbæk1500 m5.20.43200114-1520162016BT13JaU20 Piger
672Marie Maegaard Bech633Bagsværd AC1500 m5.22.50200214-1520162016BT13JaU20 Piger
715Helena Ring612Amager AC200 m28.97200214-1520162016BT13NejU20 Piger
953Anne Sofie Nexø0Sparta AM200 mH31.991989Senior20162016BT13NejKvinder
956Ellen Lawaetz0Sparta AM200 mH33.24200114-1520162016BT13NejU20 Piger
57Louise L Batting968Århus 19005000 m16.45.0197835-3920162016BT14JaKvinder
152Carolien Millenaar885Herning LK800 m2.16.1199718-1920162016BT14JaU20 Piger
202Louise Høj Jensen853AGF Atletik5000 m17.52.1199718-1920162016BT14JaU20 Piger
228Marie Munk Jakobsen 844AGF Atletik800 m2.18.81991Senior20162016BT14JaKvinder
238Lene Dalgaard839Odense Atletik5000 m18.00.71990Senior20162016BT14JaKvinder
326Kirsten Wiborg Jensen794AGF Atletik5000 m18.28.2199818-1920162016BT14JaU20 Piger
341Laura R. Møller784Odense Atletik800 m2.22.8199420-2220162016BT14JaKvinder
350Helene F. Sørensen780Århus 1900800 m2.23.1199520-2220162016BT14JaKvinder
351Laura Valgreen Petersen780Odense Atletik1500 m4.58.6200016-1720162016BT14JaU20 Piger
356Signe Øllgaard777RUNAAR5000 m18.39.31993Senior20162016BT14JaKvinder
371Marie Møller Schmidt770Viborg AM1500 m5.00.2200114-1520162016BT14JaU20 Piger
438Mie Gam736Viborg AM1500 m5.05.5200114-1520162016BT14JaU20 Piger
445Nanna Weye732AGF Atletik800 m2.26.41992Senior20162016BT14JaKvinder
455Susanne Pallesen729Århus 1900800 m2.26.6196745-4920162016BT14JaKvinder
482Laura Astrup717Aarhus 1900 A/M800 m2.27.5200016-1720162016BT14JaU20 Piger
486Emma Dyrup Kleist715Viborg AM1500 m5.09.0199718-1920162016BT14JaU20 Piger
506Emma Kiplagat Kondrup706Kolding KFUM800 m2.28.32004U1320162016BT14JaU20 Piger
528Kristine Mygind Sørensen696AGF Atletik800 m2.29.0200214-1520162016BT14JaU20 Piger
529Camilla Øhrman695Randers Freja Atletik1500 m5.12.1199916-1720162016BT14JaU20 Piger
601Karen Krogh Johansen667AGF Atletik800 m2.31.11987Senior20162016BT14JaKvinder
624Lene Pedersen656Århus 19005000 m19.58.3197935-3920162016BT14JaKvinder
659Sofie Froberg642Århus 1900800 m2.33.0200214-1520162016BT14JaU20 Piger
713Souhur Dahir Jama Roobleh613Odense Atletik800 m2.35.2199916-1720162016BT14JaU20 Piger
33Sylvia Medugu994Køge Atletik5000 m16.30.851990Senior20162016BT15JaKvinder
158Camilla F. R. Nissen883Københavns IF200 m25.651990Senior20162016BT15NejKvinder
177Maria Ebbesen873NBRO5000 m17.40.301988Senior20162016BT15JaKvinder
231Zarah Buchwald843Hvidovre AM100 m12.78199520-2220162016BT15NejKvinder
266Mia van Wagenen819Ballerup AK5000 m18.12.80199916-1720162016BT15JaU20 Piger
344Mathilde Yttesen783Amager AC200 m26.81200114-1520162016BT15NejU20 Piger
387Majken Lützen760Ballerup AK800 m2.24.472003U1320162016BT15JaU20 Piger
417Isabella Sheldon743Sparta AM5000 m19.00.89199718-1920162016BT15JaU20 Piger
460Naja Vinther726Helsingør IF100 m13.44200016-1720162016BT15NejU20 Piger
463Rebekka Hillingsø725100 m13.45200016-1720162016BT15NejU20 Piger
481Augusta Maria Grønborg Christensen717Blovstrød Løverne5000 m19.17.52200016-1720162016BT15JaU20 Piger
503Signe Boelsmann708Københavns IF100 m13.551991Senior20162016BT15NejKvinder
507Ida Rytter 705Amager AC200 m27.761993Senior20162016BT15NejKvinder
549Ida Rytter689Amager AC100 m13.661993Senior20162016BT15NejKvinder
567Line Bang 680NBRO5000 m19.42.22198630-3420162016BT15JaKvinder
609Laura Victoria Schulz662Blovstrød Løverne5000 m19.54.38199916-1720162016BT15JaU20 Piger
611Rebekka Hillingsø662200 m28.31200016-1720162016BT15NejU20 Piger
619Alma Søttrup658Ballerup AK5000 m19.57.092003U1320162016BT15JaU20 Piger
655Mathilde Grønlund Rasmussen644Ballerup AK5000 m20.06.692003U1320162016BT15JaU20 Piger
674Mathilde Winther632Blovstrød Løverne5000 m20.15.15200214-1520162016BT15JaU20 Piger
685Helena Ring627Amager AC200 m28.77200214-1520162016BT15NejU20 Piger
728Anna Sofie Frænde604Sparta AM800 m2.35.92200114-1520162016BT15JaU20 Piger
840Frederikke Høgberg514Amager AC100 m14.80200214-1520162016BT15NejU20 Piger
851Sophie Dyrekær Gudsøe498IK Hellas800 m2.44.53199818-1920162016BT15JaU20 Piger
859Liva Marie Lindgren490Amager AC100 m14.972003U1320162016BT15NejU20 Piger
862Asta Grau Bruun488Amager AC100 m14.98200214-1520162016BT15NejU20 Piger
864Laura Juul Pallesen488Amager AC200 m30.742003U1320162016BT15NejU20 Piger
871Julie Svare476Amager AC100 m15.072003U1320162016BT15NejU20 Piger
875Liva Marie Lindgren473Amager AC200 m30.962003U1320162016BT15NejU20 Piger
884Mille Majkjær Mikkelsen465Amager AC100 m15.15200214-1520162016BT15NejU20 Piger
903Clara Lund-Sørensen431Amager AC800 m2.50.47200214-1520162016BT15JaU20 Piger
906Asta Grau Bruun426Amager AC200 m31.70200214-1520162016BT15NejU20 Piger
919Julie Svare397Amager AC200 m32.192003U1320162016BT15NejU20 Piger
925Josefine Jørgensen383Amager AC100 m15.78200214-1520162016BT15NejU20 Piger
926Caroline Jørgensen382Amager AC200 m32.442005U1320162016BT15NejU20 Piger
928Isabel Møller377Amager AC100 m15.832003U1320162016BT15NejU20 Piger
939Isabel Møller321Amager AC200 m33.532003U1320162016BT15NejU20 Piger
944Vera Schjerup Thomsen262Amager AC800 m3.07.972003U1320162016BT15JaU20 Piger
946Josefine Jørgensen246Amager AC800 m3.09.87200214-1520162016BT15JaU20 Piger
107Ala Alfred Mikkelsen916Skive AM100 m12.39 (2.8)200214-1520162016BT16NejU20 Piger
132Ala Alfred Mikkelsen896Skive AM300 m41.21200214-1520162016BT16NejU20 Piger
143Carolien Millenaar890Herning LK800 m2.15.79199718-1920162016BT16JaU20 Piger
188Julie Frøslev Mathisen868Askim IF2000 m6.31.731993Senior20162016BT16JaKvinder
190Fredrikke Dam Larsen863AGF Atletik100 m12.67 (0,7)1991Senior20162016BT16NejKvinder
195Fredrikke Dam Larsen859AGF Atletik100 m12.69 (2.8)1991Senior20162016BT16NejKvinder
212Anne Andersen849Aalborg AM800 m2.18.47200114-1520162016BT16JaU20 Piger
279Mille B Olesen813Aalborg AM800 m2.20.82200214-1520162016BT16JaU20 Piger
308Carolien Millenaar801Herning LK300 m43.17199718-1920162016BT16NejU20 Piger
361Ida Jørgensen776Aalborg AM2000 m6.51.32200114-1520162016BT16JaU20 Piger
367Marie Møller Schmidt772Viborg AM2000 m6.52.12200114-1520162016BT16JaU20 Piger
403Mie Gam753Viborg AM2000 m6.56.19200114-1520162016BT16JaU20 Piger
405Lisa Høg751Aalborg AM2000 m6.56.811990Senior20162016BT16JaKvinder
407Camilla Laursen750Viborg AM2000 m6.56.88199520-2220162016BT16JaKvinder
517Emma S. Hansen701Aalborg AM800 m2.28.592003U1320162016BT16JaU20 Piger
540Ditte Hyldahl693Skive AM100 m13.64 (1.7)200214-1520162016BT16NejU20 Piger
573Emma Dyrup Kleist678Viborg AM800 m2.30.31199718-1920162016BT16JaU20 Piger
618Liv L Nielsen658Aalborg AM2000 m7.18.13200114-1520162016BT16JaU20 Piger
764Signe Salanson Jensen-Smidt585Viborg AM800 m2.37.39199818-1920162016BT16JaU20 Piger
825Emma Finding532Randers Atletik Freja800 m2.41.66199620-2220162016BT16JaKvinder
892Cathrine Brund460Randers Atletik Freja800 m2.47.90200214-1520162016BT16JaU20 Piger
950Sine K. Jørgensen169Randers Atletik Freja800 m3.20.151993Senior20162016BT16JaKvinder
112Caroline Vegeberg907Køge Atletik1000 m2.55.84199818-1920162016BT17JaU20 Piger
203Mia van Wagenen853Ballerup AK3000 m10.20.38199916-1720162016BT17JaU20 Piger
339Nanna Leegaard Kruse785Sparta AM3000 m10.43.891987Senior20162016BT17JaKvinder
421Kamilla Kajbæk742Ballerup AK3000 m10.59.17199916-1720162016BT17JaU20 Piger
426Anna Wilma Harder740Allerød AM100 m13.36200016-1720162016BT17NejU20 Piger
590Laura Helmer672Fremad Holbæk1000 m3.17.32200114-1520162016BT17JaU20 Piger
615Silje Kristensen660Fremad Holbæk100 m13.84199718-1920162016BT17NejU20 Piger
697Emily Oron Lexner620Allerød AM1000 m3.22.57199718-1920162016BT17JaU20 Piger
714Mille Topp Kemp612Allerød AM100 m14.14200114-1520162016BT17NejU20 Piger
811Dea Sandal547Fremad Holbæk100 m14.57199520-2220162016BT17NejKvinder
914Klara Foxby412Fremad Holbæk100 m15.55199718-1920162016BT17NejU20 Piger
934Nanna Helmer351Fremad Holbæk400 m1.17.622005U1320162016BT17NejU20 Piger
935Karoline Vinther348Allerød AM100 m16.072003U1320162016BT17NejU20 Piger
937Frida Falk Sabroe331Fremad Holbæk100 m16.222004U1320162016BT17NejU20 Piger
940Liva Lydking Olesen312Fremad Holbæk100 m16.392004U1320162016BT17NejU20 Piger
945Ida Helmer256Fremad Holbæk400 m1.22.342003U1320162016BT17NejU20 Piger
948Thea Berggren228Holbæk RR400 m1.23.86200016-1720162016BT17NejU20 Piger
32Mia Helene Mørck997Bagsværd AC800 m2.09.09199918-1920172017BT5JaU20 Piger
54Laura R. Møller970Odense Atletik800 m2.10.751994Senior20172017BT5JaKvinder
55Nathalie Richter-Mikkelsen 970Aalborg AM800 m2.10.79200016-1720172017BT5JaU20 Piger
61Louise Jørgensen962Københavns IF800 m2.11.281991Senior20172017BT5JaKvinder
96Emma Kiplagat Kondrup932Kolding KFUM800 m2.13.102004U1320172017BT5JaU20 Piger
154Julie Mathisen (u)884AGF Atletik800 m2.16.191993Senior20172017BT5JaKvinder
161Therese Jansson880Københavns IF800 m2.16.45198630-3420172017BT5JaKvinder
199Lise Kandborg Sørensen855AGF Atletik1500 m4.47.29198530-3420172017BT5JaKvinder
213Majken Lützen849Ballerup AK800 m2.18.45200314-1520172017BT5JaU20 Piger
240Cecilie Møller-Jensen839Bagsværd AC800 m2.19.10200116-1720172017BT5JaU20 Piger
269Mie Gam819Viborg AM1500 m4.52.66200116-1720172017BT5JaU20 Piger
282Cecilie Katrine Hansen811Sparta AM5000 m18.17.73199520-2220172017BT5JaKvinder
468Dorthe Bramsen721Bagsværd AC5000 m19.14.90196945-4920172017BT5JaKvinder
471Frida Uhrskov721Helsingør IF800 m2.27.17200116-1720172017BT5JaU20 Piger
512Mathilde Winther702Blovstrød Løverne5000 m19.27.39200214-1520172017BT5JaU20 Piger
887Julie Rosbo463Bagsværd AC1500 m5.54.08196650-5420172017BT5JaKvinder
958Mette SteenbergOdense Atletik5000 mAFBUD197440-4420172017BT5JaKvinder
962Lene DalgaardOdense Atletik5000 mAFBUD1990Senior20172017BT5JaKvinder
966Johanne PrisakOdense Atletik5000 mAFBUD1992Senior20172017BT5JaKvinder
989Esther KirkebyGentofte IK1500 mDNS2004U1320172017BT5JaU20 Piger

ALLE RESULTATER HERRER OG DRENGE

Periode: 2015 – 2017

Resultater for 2017 vil løbende blive indsat i disse tabeller når de er scoret med IAAF point. Det gøres hurtigst muligt efter hvert stævne.

Se alle hidtidige resultater samlet for perioden 2015-2016, opdelt efter IAAF point. Sammenlign f.eks. dine egne resultater, din klubs resultater, en bestemt distances rangliste. Sortér på kryds og tværs af kategorierne ved brug af rullelisterne.

AtletDeltagerStatusIAAFNo.KlubKlub IDLandDistanceResultat websiteResultat tidHeatÅrgangAlderAldersgruppeKlasseKønÅrMånedDatoHverdagTidspunktVindLøbs IDArrangørStadionStævneKommentarGrand Prix Løbs ID'erGrand Prix RankingGrand Prix KlasserGrand Prix Klasser IDPBNy PBPB tid forbedretPB % forbedretSeedningstidAnmeldt ny PBAnmeldt PB tid forbedretAnmeldt PB % forbedret  
Anna Emilie Møller1Deltager1091Blovstrød LøverneDEN3000 m9.04.400.006300925925933000m A-heat199719#REF!U20Kvinde2016Juli2016.06.07Torsdag2016BT12Frederiksberg IFFrederiksberg Stadion2016BT12 Frederiksberg IFJaJa#REF!0.0063692129629616.8287037037E-50.01072142467740.0062510.0001192129629630.01871706342
Sara Sig Møller1Deltager10741Sparta AM38DEN5000 m15.47.050.01096122685195000m A-heat198332#REF!20Kvinde2015Juni2015.06.09Tirsdag0.7951388888892015BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2015BT5 Bagsværd AC#REF!#REF!#REF!30.011198148148110.0002369212962960.02115718538120.011053240740710.0001449074074070.0129403009757
Anna Emilie Møller1Deltager10712Blovstrød Løverne12DEN3000 m9.10.300.006369212962963000m Heat B199718#REF!U20Kvinde2015Juni2015.06.25Torsdag0.8194444444442015BT7Frederiksberg IFFrederiksberg Stadion2015BT7 Frederiksberg IF#REF!#REF!#REF!10.0065752314814810.0002060185185190.03133251188170.0064814814814819.375E-50.0142580531597
Sylvia Kiberenge (u)1Deltager1064Blovstrød LøverneDEN5000 m15.52.420.01102337962965000m B-heat199027Senior20Kvinde2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaJaKvinder16.03.9516.00.00
Simone Glad1Deltager1063Sparta AMDEN5000 m15.52.720.01102685185195000m A-heat199027Senior20Herre2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaJaHerrer16.06.1715.45.00
Anna Holm Baumeister1Deltager10593Viking Atletik44DEN3000 m9.13.920.006411111111113000m Heat B198728#REF!20Kvinde2015Juni2015.06.25Torsdag0.8194444444442015BT7Frederiksberg IFFrederiksberg Stadion2015BT7 Frederiksberg IF#REF!#REF!#REF!30.0065578703703710.0001467592592590.02237910342390.0064814814814817.63888888889E-50.0117857142857
Nick Ekelund-Arenander1Deltager1052Sparta AMDEN400 m46.890.000542708333333400m Herrer A-heat198928Senior20Herre2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaNejHerrer45.5047.00
Abdi Hakin Ulad1Deltager10434Hvidovre AM23DEN10000 m28.58.890.0201260416667Mænd A-heat199124#REF!20Herre2015Maj2015.05.23Lørdag2015ANCAarhus 1900Aarhus Stadion2015ANC Aarhus 1900JaJa#REF!40.019897453703700000#DIV/0!
Sylvia Medugu1Deltager1042Køge AtletikDEN5000 m16.03.950.01115682870375000m A-heat199026#REF!20Kvinde2016Juni2016.06.16Torsdag0.7916666666672016BT9Københavns IFØsterbro Stadion2016BT9 Københavns IFJaJa#REF!0.011388078703710.000231250.02030632260430.011111111111110.0002769675925930.0243208358318
Camilla Richardsson1Deltager10415Ingen klub45FIN10000 m33.53.880.0235402777778Kvinder A-heat199322#REF!20Kvinde2015Maj2015.05.23Lørdag2015ANCAarhus 1900Aarhus Stadion2015ANC Aarhus 1900JaJa#REF!3PB1#VALUE!00#DIV/0!
Nick R. Jensen1Deltager1040Sparta AMDEN1500 m3.45.030.002604513888891500m Herrer A-heat199126Senior20Herre2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaJaHerrer3.44.803.42.00
Anna Holm Baumeister1Deltager10386Viking Atletik44DEN10000 m33.56.550.0235711805556Kvinder A-heat198728#REF!20Kvinde2015Maj2015.05.23Lørdag2015ANCAarhus 1900Aarhus Stadion2015ANC Aarhus 1900JaJa#REF!30.023918171296310.0003469907407410.01450741097400#DIV/0!
Mia Helene Mørck1Deltager1038Bagsværd ACDEN1000 m2.45.090.001910763888891000m Kvinder A-heat19991818-19U20Kvinde2017August42976Tirsdag2017BT10Fremad Holbæk2017BT10 Fremad HolbækJaJaU20 Piger2.45.00
Simone Glad1Deltager1038Sparta AMDEN5000 m16.06.520.01118657407415000m A-heat199027Senior20Kvinde2017Maj1.29533564815Onsdag2017BT2Københavns IFØsterbro Stadion2017BT2 Københavns IFJaJaKvinder16.11.0310.6631537037040.98341108422215.45.0010.01809027777780.0268266309665
Anna Emilie Møller1Deltager10371Blovstrød LøverneDEN1500 m4.21.760.003029629629631500m A-heat199719#REF!U20Kvinde2016Maj2016.05.14Lørdag0.6736111111112016BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2016BT3 Blovstrød LøverneDM/NM 10.000 mJaJa#REF!10.0030511574074112.15277777778E-50.007055610348230.0030092592592614.18981481481E-50.0137318868068
Maja Alm1Deltager1037AGF AtletikDEN3000 m9.20.6309.20,633000m Kvinde A-heat198829Senior20Kvinde2017Maj84.0036574074Tirsdag2017BT1Amager ACTårnby Stadion2017BT1 Amager ACJaJaKvinder1#VALUE!9.15.0010#DIV/0!
Laura Markovaara1Deltager10352FinlandFIN10000 m34.00.140.0236127314815DM Kvinder A-heat + NC Kvinder197343#REF!20Kvinde2016Maj2016.05.14Lørdag0.52016BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2016BT3 Blovstrød LøverneDM/NM 10.000 mJaJa#REF!30.02329814814810000.0232981481481000
Anna Mark Helwigh1Deltager1034Sparta AMDEN2000 mF6.40.580.004636342592592000mF Piger200016#REF!U20Kvinde2016Juni2016.06.02Torsdag2016BT6Bagsværd ACBagsværd Stadion2016BT6 Bagsværd ACJaJa#REF!10.0047483796296310.0001120370370370.02359479354560.0047453703703713.00925925926E-60.000633744454736
Simone Glad1Deltager10327Odense Atletik30DEN10000 m34.05.360.0236615740741Kvinder A-heat199025#REF!20Kvinde2015Maj2015.05.23Lørdag2015ANCAarhus 1900Aarhus Stadion2015ANC Aarhus 1900JaJa#REF!30.023596759259300000#DIV/0!
Mikael Johnsen1Deltager1032Randers Atletik FrejaDEN1500 m3.45.650.002611689814811500m Herrer A-heat199225Senior20Herre2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaJaHerrer3.44.373.44.37
Sylvia Medugu1Deltager10313Køge AtletikDEN10000 m34.05.400.0236736111111DM Kvinder A-heat + NC Kvinder199026#REF!20Kvinde2016Maj2016.05.14Lørdag0.52016BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2016BT3 Blovstrød LøverneDM/NM 10.000 mJaJa#REF!30.024378356481510.000704745370370.02890864980610.0243783564815000
Thijs Nijhuis1Deltager1031Viborg AMDEN1500 m3.45.690.002612152777781500m Herrer A-heat199225Senior20Herre2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaJaHerrer3.43.043.47.50
Simone Glad1Deltager1029AGF AtletikDEN3000 mF10.27.830.007266550925933000mF Kvinder199026#REF!20Kvinde2016Juni2016.06.02Torsdag2016BT6Bagsværd ACBagsværd Stadion2016BT6 Bagsværd ACJaJa#REF!30.007211458333330000.0070023148148110.0002091435185190.0290015568074
Andreas Lindgreen1Deltager1029Sparta AMDEN1500 m3.45.870.002614236111111500m Herrer A-heat19981918-19U20Herre2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaJaU20 Drenge3.45.203.42.00
Johan Larsson 1Deltager10249Ingen klub45SWE10000 m29.11.830.0202758101852Mænd A-heat198134#REF!20Herre2015Maj2015.05.23Lørdag2015ANCAarhus 1900Aarhus Stadion2015ANC Aarhus 1900JaJa#REF!4PB1#VALUE!00#DIV/0!
Sara Sig Møller1Deltager10248Sparta AM38DEN5000 m16.14.210.01127557870375000m A-heat198332#REF!20Kvinde2015September2015.09.02Onsdag2015BT12Fremad HolbækHolbæk Stadion2015BT12 Fremad HolbækJaJaKvinder30.01093831018520000.0111111111111000
Anna Emilie Møller1Deltager10234Blovstrød LøverneDEN1500 m4.23.620.003051157407411500m A-heat199719#REF!U20Kvinde2016April2016.04.26Tirsdag2016BT1Bagsværd ACBagsværd Stadion2016BT1 Bagsværd ACJaJa#REF!10.0030856481481513.44907407407E-50.01117779444860.00308564814815000
Tayron Reyes1Deltager1023Dominican RepublicDOM800 m1.50.120.00127453703704Mænd A 800m199026#REF!20Herre2016Juni2016.06.25Lørdag0.6666666666672016BT11Aarhus 1900Aarhus Stadion2016BT11 Aarhus 1900Fusionsstævne: ANCJaJa#REF!0.001241666666670000.00124166666667000
Line K Schulz1Deltager1022Aalborg AMDEN3000 m9.25.470.006544791666673000m A-heat199620#REF!20Kvinde2016August2016.08.04Torsdag2016BT13Københavns IFØsterbro Stadion2016BT13 Københavns IFJaJa#REF!0.00650000.0063888888888910.0001111111111110.017094017094
Cecilia Norrbom1Deltager10225SwedenSWE10000 m34.16.210.0237987268519DM Kvinder A-heat + NC Kvinder198828#REF!20Kvinde2016Maj2016.05.14Lørdag0.52016BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2016BT3 Blovstrød LøverneDM/NM 10.000 mJaJa#REF!30.024353240740710.0005545138888890.02276961390030.0243532407407000
Benjamin Lobo Vedel1Deltager102111Aalborg AM1DEN200 m21.320.000246759259259199718#REF!U20Herre2015Juni2015.06.17Onsdag0.75+0.2 m/s2015BT6Aalborg AMAalborg Stadion2015BT6 Aalborg AM#REF!#REF!#REF!20.00025069444444413.93518518519E-60.01569713758080.000250694444444000
Louise Nilsson1Deltager101512Ingen klub45SWE10000 m34.24.820.0238983796296Kvinder A-heat198629#REF!20Kvinde2015Maj2015.05.23Lørdag2015ANCAarhus 1900Aarhus Stadion2015ANC Aarhus 1900JaJa#REF!30.023758449074100000#DIV/0!
Sylvia Kiberenge (u)1Deltager1014Blovstrød LøverneDEN5000 m16.19.290.0113343755000m A-heat199027Senior20Kvinde2017Maj1.29533564815Onsdag2017BT2Københavns IFØsterbro Stadion2017BT2 Københavns IFJaJaKvinder16.03.9500015.45.0010.0135995370370.0203023758099
Thijs Nijhuis1Deltager101313Viborg AM43DEN10000 m29.19.170.0203607638889Mænd A-heat199223#REF!20Herre2015Maj2015.05.23Lørdag2015ANCAarhus 1900Aarhus Stadion2015ANC Aarhus 1900JaJa#REF!40.020625115740710.0002643518518520.01281698755900#DIV/0!
Frida Kristiansson1Deltager1013Örgryte IS (SWE)DEN5000 m16.19.860.01134097222225000m B-heat199225Senior20Kvinde2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaJaKvinder16.38.0016.30.00
Anna Emilie Møller1Deltager101114Blovstrød Løverne12DEN10000 m34.29.410.0239515046296Kvinder A-heat199718#REF!U20Kvinde2015Maj2015.05.23Lørdag2015ANCAarhus 1900Aarhus Stadion2015ANC Aarhus 1900JaJa#REF!11#VALUE!00#DIV/0!
Benjamin Lobo Vedel1Deltager101116Aalborg AM1DEN400 m47.520.00055Heat m1199718#REF!U20Herre2015April2015.04.22Onsdag0.8020833333332015BT1Aalborg AMAalborg Stadion2015BT1 Aalborg AM#REF!#REF!#REF!20.0005446759259260000.00054409722222215.78703703704E-70.00106360348862
Anna Emilie Møller1Deltager101115Blovstrød Løverne12DEN2000 m6.03.310.004204976851852000m199718#REF!U20Kvinde2015Juli2015.07.08Onsdag0.81252015BT8.5Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2015BT8.5 Blovstrød LøverneSkæve distancer#REF!#REF!#REF!11#VALUE!0.0041666666666710#DIV/0!
Frida Lundén1Deltager101017Ingen klub45SWE10000 m34.30.750.0239670138889Kvinder A-heat198431#REF!20Kvinde2015Maj2015.05.23Lørdag2015ANCAarhus 1900Aarhus Stadion2015ANC Aarhus 1900JaJa#REF!30.023737615740700000#DIV/0!
Line K Schultz1Deltager101018Aalborg AM1DEN2000 m6.03.510.00420729166667199619#REF!U20Kvinde2015Juni2015.06.17Onsdag0.81252015BT6Aalborg AMAalborg Stadion2015BT6 Aalborg AM#REF!#REF!#REF!10.0047280092592610.0005207175925930.110134638923000
Mia Helene Mørck1Deltager1010Bagsværd ACDEN800 m2.08.310.00148506944444800m B-heat199917#REF!U20Kvinde2016Juni2016.06.02Torsdag2016BT6Bagsværd ACBagsværd Stadion2016BT6 Bagsværd ACJaJa#REF!10.001476157407410000.00147615740741000
Janica Mäkelä1Deltager100919Ingen klub45FIN10000 m34.31.110.0239711805556Kvinder A-heat198629#REF!20Kvinde2015Maj2015.05.23Lørdag2015ANCAarhus 1900Aarhus Stadion2015ANC Aarhus 1900JaJa#REF!30.023688425925900000#DIV/0!
Josephine Thestrup1Deltager100920Sparta AM38DEN1500 m4.25.470.003072569444441500m A-heat199619#REF!U20Kvinde2015Juni2015.06.09Tirsdag0.7847222222222015BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2015BT5 Bagsværd AC#REF!#REF!#REF!10.003028472222220000.0030092592592611.9212962963E-50.00634411067798
Mia Helene Mørck1Deltager1007Bagsværd ACDEN800 m2.08.510.00148738425926800m A-heat199917#REF!U20Kvinde2016August2016.08.04Torsdag2016BT13Københavns IFØsterbro Stadion2016BT13 Københavns IFJaJa#REF!0.001476157407410000.0014699074074116.25E-60.00423396581465
Line K Schulz1Deltager1004Aalborg Atletik og MotionDEN800 m2.08.670.00148923611111Kvinder A 800m199620#REF!20Kvinde2016Juni2016.06.25Lørdag0.6770833333332016BT11Aarhus 1900Aarhus Stadion2016BT11 Aarhus 1900Fusionsstævne: ANCJaJa#REF!0.0015033564814811.41203703704E-50.009392562937870.00150335648148000
Themba Madima1Deltager1004South AfricaZA800 m1.50.770.00128206018519Mænd A 800m198927#REF!20Herre2016Juni2016.06.25Lørdag0.6666666666672016BT11Aarhus 1900Aarhus Stadion2016BT11 Aarhus 1900Fusionsstævne: ANCJaJa#REF!0.001254398148150000.00125439814815000
Mia Helene Mørck1Deltager1003Bagsværd ACDEN800 m2.08.730.00148993055556800m Kvinder A-heat19991818-19U20Kvinde2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaJaU20 Piger2.05.772.05.77
Line K Schulz1Deltager1002Aalborg AMDEN1000 m2.48.000.001944444444441000m Kvinder A-heat19962120-2220Kvinde2017August42976Tirsdag2017BT10Fremad Holbæk2017BT10 Fremad HolbækJaJaKvinder2.46.622.45.00
Line K Schultz1Deltager100021Aalborg AM1DEN1000 m2.48.190.00194664351852Heat k1199619#REF!U20Kvinde2015April2015.04.22Onsdag0.7951388888892015BT1Aalborg AMAalborg Stadion2015BT1 Aalborg AM#REF!#REF!#REF!10.0019711805555612.4537037037E-50.01244788914330.0019328703703713.83101851852E-50.0198203592814
Thijs Nijhuis1Deltager998Viborg AMDEN2000 m5.14.030.003634606481482000m A-heat199224#REF!20Herre2016August2016.08.23Tirsdag2016BT16Skive AMSkive Stadion2016BT16 Skive AMJaJa#REF!0.0036368055555612.19907407407E-60.000604671885940.00364583333333000
Kristian Holm Jensen1Deltager997Århus 1900DEN1500 m3.48.40.002643518518521500m Herrer A-heat19972020-2220Herre2017Juni42903Lørdag2017BT4AGF AtletikAarhus Stadion2017BT4 AGF AtletikJaJaHerrer3.58.0010.1626342592590.9840056022413.49.0010.006250.0378151260504
Mia Helene Mørck1Deltager997Bagsværd AC800 m2.09.090.00149409722222800m Kvinde A-heat19991818-19U20Kvinde2017Juni42913Tirsdag2017BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2017BT5 Bagsværd ACJaJaU20 Piger2.05.772.10.50
Sylvia Medugu1Deltager994Køge AtletikDEN5000 m16.30.850.01146817129635000m A-heat199026#REF!20Kvinde2016August2016.08.11Torsdag2016BT15Amager ACTårnby Stadion2016BT15 Amager ACJaJa#REF!0.0111568287037000AFBUD000
Mikkel Dahl-Jessen1Deltager994AGF AtletikDEN1500 m3.48.60.002645833333331500m Herrer A-heat199423Senior20Herre2017Juni42903Lørdag2017BT4AGF AtletikAarhus Stadion2017BT4 AGF AtletikJaJaHerrer3.46.190003.45.0010.0009143518518520.00581780690773
Nick R. Jensen1Deltager994Sparta AMDEN1000 m2.23.790.001664236111111000m Herrer A-heat199126Senior20Herre2017August42976Tirsdag2017BT10Fremad Holbæk2017BT10 Fremad HolbækJaJaHerrer2.22.962.22.00
Josephine Thestrup1Deltager99322Sparta AM38DEN1000 m2.48.700.00195254629631000m A-heat199619#REF!U20Kvinde2015Juli2015.07.08Onsdag0.7777777777782015BT8.5Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2015BT8.5 Blovstrød LøverneSkæve distancer#REF!#REF!U20 Piger11#VALUE!0.0019907407407410#DIV/0!
David Nilsson1Deltager9936SwedenSWE10000 m29.32.920.0205199074074DM Mænd A-heat Senior + M30 + NC Mænd198729#REF!20Herre2016Maj2016.05.14Lørdag0.5347222222222016BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2016BT3 Blovstrød LøverneDM/NM 10.000 mJaJa#REF!40.02021747685190000.0202174768519000
Anna Emilie Møller1Deltager992Blovstrød LøverneDEN3000 mF10.43.810.007451504629633000mF Kvinder199719#REF!U20Kvinde2016Juni2016.06.02Torsdag2016BT6Bagsværd ACBagsværd Stadion2016BT6 Bagsværd ACJaJa#REF!10.006980902777780000.00746527777778000
Helene Holm Gottlieb1Deltager990Holte AtletikDEN800 m2.09.520.00149907407407Kvinder senior - 800 meter199818#REF!U20Kvinde2016Juni2016.06.12Lørdag0.6423611111112016BT7Hvidovre AMHvidovre Stadion2016BT7 Hvidovre AMFusionsstævne: Copenhagen OpenJaJa#REF!0.001500578703711.50462962963E-60.001002699575780.0015005787037000
Sara Ulrika Holmgren1Deltager990Sävedalens AIK (SWE)DEN5000 m16.32.970.01149270833335000m B-heat199027Senior20Kvinde2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaJaKvinder16.37.0016.28.00
Simone Glad1Deltager990Sparta AMDEN3000 m09.35.500.006660879629633000m Kvinder A-heat199027Senior20Kvinde2017August42957Torsdag2017BT8Københavns IFØsterbro Stadion2017BT8 Københavns IFJaJaKvinder9.20.429.10.00
Jens Søndergaard Jensen1Deltager989AGF AtletikDEN1500 m3.49.00.002650462962961500m Herrer A-heat19863130-3420Herre2017Juni42903Lørdag2017BT4AGF AtletikAarhus Stadion2017BT4 AGF AtletikJaJaHerrer3.48.190003.45.0010.002303240740740.0145266077816
Sara Holmgren1Deltager9887SwedenSWE10000 m34.57.130.024272337963DM Kvinder A-heat + NC Kvinder199026#REF!20Kvinde2016Maj2016.05.14Lørdag0.52016BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2016BT3 Blovstrød LøverneDM/NM 10.000 mJaJa#REF!30.024534953703710.0002626157407410.01070373899670.0245349537037000
Line K Schulz1Deltager988Aalborg AMDEN5000 m16.34.10.011505787037Aalborg AM19962120-2220Kvinde2017August42969Tirsdag2017BT9AGF AtletikCeres Park2017BT9 AGF AtletikJaJaKvinder16.50.4016.30.00
Simone Glad1Deltager98723Odense Atletik30DEN5000 m16.34.250.01150752314815000m A-heat199025#REF!20Kvinde2015Juni2015.06.27Lørdag2015BT8AGF AtletikAarhus Stadion2015BT8 AGF Atletik#REF!#REF!#REF!30.01123877314810000.011053240740710.0001855324074070.0165082438236
Louise Rode1Deltager987Blovstrød LøverneDEN3000 mF10.45.850.007475115740743000mF Kvinder199719#REF!U20Kvinde2016Juni2016.06.02Torsdag2016BT6Bagsværd ACBagsværd Stadion2016BT6 Bagsværd ACJaJa#REF!10.0075553240740718.02083333333E-50.01061613407270.0074652777777819.00462962963E-50.0119182572995
Mia Helene Mørck1Deltager98524Bagsværd AC10DEN800 m2.09.860.00150300925926800m B-heat199916#REF!U20Kvinde2015August2015.08.16Søndag0.5694444444442015BT10Odense AtletikOdense Stadion2015BT10 Odense AtletikJaJaU20 Piger10.001501504629630000.0014814814814812.00231481481E-50.0133353888846
Anna Emilie Møller1Deltager98325Blovstrød Løverne12DEN5000 m16.36.630.01153506944445000m Kvinde-heat199718#REF!U20Kvinde2015Maj2015.05.12Tirsdag0.8020833333332015BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2015BT3 Blovstrød Løverne#REF!#REF!#REF!10.01144502314810000.0116898148148000
Anna Emilie Møller1Deltager98226Blovstrød Løverne12DEN1500 m4.29.270.003116550925931500m B-heat199718#REF!U20Kvinde2015Juni2015.06.09Tirsdag0.7777777777782015BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2015BT5 Bagsværd AC#REF!#REF!#REF!11#VALUE!0.00312510#DIV/0!
Pau Fradera1Deltager982F.C. BarcelonaDEN400 m47.980.000555324074074400m Herrer A-heat19873030-3420Herre2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaNejHerrer46.6047.51
Abdi Hakin Ulad1Deltager9818Hvidovre AMDEN10000 m29.41.170.0206153935185DM Mænd A-heat Senior + M30 + NC Mænd199125#REF!20Herre2016Maj2016.05.14Lørdag0.5347222222222016BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2016BT3 Blovstrød LøverneDM/NM 10.000 mJaJa#REF!40.01989745370370000.0198974537037000
Sylvia Medugu1Deltager98027Køge Atletik26DEN10000 m35.06.290.0243783564815Kvinder A-heat199025#REF!20Kvinde2015Maj2015.05.23Lørdag2015ANCAarhus 1900Aarhus Stadion2015ANC Aarhus 1900JaJa#REF!31#VALUE!00#DIV/0!
Thijs Nijhuis1Deltager980Viborg AMDEN1500 m3.49.70.002658564814811500m A-heat199224#REF!20Herre2016August2016.08.09Tirsdag2016BT14AGF AtletikAarhus Stadion2016BT14 AGF AtletikJaJa#REF!0.002581481481480000.00258148148148000
Austin Hamilton1Deltager97728Malmö AI29SWE100 m10.700.000123842592593100m Heat 6199718#REF!U20Herre2015Maj2015.05.27Onsdag0.752015BT4Københavns IFØsterbro Stadion2015BT4 Københavns IF#REF!#REF!#REF!20.0001207175925930000.000121643518519000
Anna Holm Baumeister1Deltager97629Viking Atletik44DEN1500 m4.30.060.003125694444441500m A-heat198728#REF!20Kvinde2015Maj2015.05.12Tirsdag0.7951388888892015BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2015BT3 Blovstrød Løverne#REF!#REF!#REF!30.0032346064814810.0001089120370370.03367087701720.0030902777777810.0001443287037040.0467041198502
Mia Helene Mørck1Deltager976Bagsværd ACDEN800 m2.10.400.00150925925926800m A-heat199917#REF!U20Kvinde2016Juni2016.06.16Torsdag0.7777777777782016BT9Københavns IFØsterbro Stadion2016BT9 Københavns IFJaJa#REF!0.001476157407410000.0014756944444414.62962962963E-70.000313627097381
Mathilde U Kramer1Deltager976Frederiksberg IFDEN100 m12.080.000139814814815100m Kvinder A-heat199324Senior20Kvinde2017August42957Torsdag(-0.2)2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaNejKvinder11.5911.59
Louise Jørgensen1Deltager975Københavns IFDEN800 m2.10.440.00150972222222800m A-heat199125#REF!20Kvinde2016August2016.08.04Torsdag2016BT13Københavns IFØsterbro Stadion2016BT13 Københavns IFJaJa#REF!0.0015123842592612.66203703704E-60.001760159179610.00151238425926000
Simone Glad1Deltager9749AGF AtletikDEN10000 m35.14.480.0244731481481DM Kvinder A-heat + NC Kvinder199026#REF!20Kvinde2016Maj2016.05.14Lørdag0.52016BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2016BT3 Blovstrød LøverneDM/NM 10.000 mJaJa#REF!30.02359675925930000.0235967592593000
Mia Helene Mørck1Deltager97310Bagsværd ACDEN800 m2.10.550.00151099537037199917#REF!U20Kvinde2016Maj2016.05.07Lørdag0.7916666666672016BT2Amager ACTårnby Stadion2016BT2 Amager ACFusionsstævne: Tårnby GamesJaJa#REF!10.001500231481480000.00150023148148000
Josephine Thestrup1Deltager97230Sparta AM38DEN800 m2.10.610.00151168981481800m B-heat199619#REF!U20Kvinde2015August2015.08.16Søndag0.5694444444442015BT10Odense AtletikOdense Stadion2015BT10 Odense AtletikJaJaU20 Piger10.001505439814810000.0014814814814812.39583333333E-50.0159145075728
Nathalie Richter-Mikkelsen1Deltager972Aalborg Atletik og MotionDEN800 m2.10.620.00151180555556Kvinder A 800m200016#REF!U20Kvinde2016Juni2016.06.25Lørdag0.6770833333332016BT11Aarhus 1900Aarhus Stadion2016BT11 Aarhus 1900Fusionsstævne: ANCJaJa#REF!0.001510995370370000.00151099537037000
Dagmar Fæster Olsen1Deltager972Sparta AMDEN800 m2.10.610.00151168981481800m A-heat199422#REF!20Kvinde2016August2016.08.04Torsdag2016BT13Københavns IFØsterbro Stadion2016BT13 Københavns IFJaJa#REF!0.001477430555560000.00148148148148000
Meri Rantanen1Deltager97131Ingen klub45FIN10000 m35.18.040.0245143518519Kvinder A-heat199322#REF!20Kvinde2015Maj2015.05.23Lørdag2015ANCAarhus 1900Aarhus Stadion2015ANC Aarhus 1900JaJa#REF!3PB1#VALUE!00#DIV/0!
Louise Jørgensen1Deltager971Københavns IFDEN800 m2.10.670.00151238425926Kvinder senior - 800 meter199125#REF!20Kvinde2016Juni2016.06.12Lørdag0.6423611111112016BT7Hvidovre AMHvidovre Stadion2016BT7 Hvidovre AMFusionsstævne: Copenhagen OpenJaJa#REF!0.0015346064814812.22222222222E-50.01448073007010.00153460648148000
Rebekka Fuglø1Deltager971TreystiDEN800 m2.10.720.00151296296296800m Kvinder A-heat199324Senior20Kvinde2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaJaKvinder2.12.772.10.00
Andreas Lindgreen1Deltager970Sparta AMDEN1000 m2.24.940.00167754629631000m Herrer A-heat19981918-19U20Herre2017August42976Tirsdag2017BT10Fremad Holbæk2017BT10 Fremad HolbækJaJaU20 Drenge2.25.00
Pau Fradera1Deltager970F.C. BarcelonaDEN200 m21.680.000250925925926200m Herrer A-heat19873030-3420Herre2017August42957Torsdag(-0.8)2017BT8Københavns IFØsterbro Stadion2017BT8 Københavns IFJaNejHerrer21.1421.79
Laura R. Møller1Deltager970Odense Atletik800 m2.10.750.00151331018519800m Kvinde A-heat199423Senior20Kvinde2017Juni42913Tirsdag2017BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2017BT5 Bagsværd ACJaJaKvinder2.14.532.13.00
Nathalie Richter-Mikkelsen1Deltager970Aalborg AM800 m2.10.790.00151377314815800m Kvinde A-heat20001716-17U20Kvinde2017Juni42913Tirsdag2017BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2017BT5 Bagsværd ACJaJaU20 Piger2.10.552.10.55
Peter Glans1Deltager969Odense AtletikDEN3000 m8.15.170.00573113425926A-heat199323#REF!20Herre2016September2016.09.06Tirsdag2016BT17Fremad HolbækHolbæk Stadion2016BT17 Fremad HolbækJaJa#REF!0.005692476851850000.005671296296312.11805555556E-50.00372079783665
Helene Holm Gottlieb1Deltager96911Holte AtletikDEN800 m2.10.810.00151400462963199818#REF!U20Kvinde2016Maj2016.05.07Lørdag0.7916666666672016BT2Amager ACTårnby Stadion2016BT2 Amager ACFusionsstævne: Tårnby GamesJaJa#REF!10.00150891203704000000
Festus Asante1Deltager968Hvidovre AMDEN200 m21.690.000251041666667200m A-heat199422#REF!20Herre2016August2016.08.04Torsdag2016BT13Københavns IFØsterbro Stadion2016BT13 Københavns IFJaNej#REF!0.0002486111111110000.000252893518519000
Louise L Batting1Deltager968Århus 1900DEN5000 m16.45.00.01163194444445000m B-heat197838#REF!20Kvinde2016August2016.08.09Tirsdag2016BT14AGF AtletikAarhus Stadion2016BT14 AGF AtletikJaJa#REF!0.011684953703715.30092592593E-50.00453653994730.011631944444415.30092592593E-50.0045365399473
Mihn Kyun Cho1Deltager968Sparta AMDEN1500 m3.50.70.002670138888891500m A-heat199422#REF!20Herre2016August2016.08.09Tirsdag2016BT14AGF AtletikAarhus Stadion2016BT14 AGF AtletikJaJa#REF!0.0027480324074117.78935185185E-50.0283451964790.0026620370370418.59953703704E-50.0312934338542
Dagmar Fæster Olsen1Deltager968Sparta AMDEN800 m2.10.880.00151481481481800m A-heat199422#REF!20Kvinde2016Juni2016.06.16Torsdag0.7777777777782016BT9Københavns IFØsterbro Stadion2016BT9 Københavns IFJaJa#REF!0.001477430555560000.00150462962963000
Nicolai Hartling1Deltager96632Sparta AM38DEN400 m48.240.000558333333333400m A-heat199421#REF!20Herre2015Juni2015.06.09Tirsdag0.7569444444442015BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2015BT5 Bagsværd AC#REF!#REF!#REF!40.0005569444444440000.000563425925926000
Josefine Rytter1Deltager966Bagsværd ACDEN800 m2.10.980.00151597222222Kvinder A 800m199422#REF!20Kvinde2016Juni2016.06.25Lørdag0.6770833333332016BT11Aarhus 1900Aarhus Stadion2016BT11 Aarhus 1900Fusionsstævne: ANCJaJa#REF!0.001506018518520000.00150601851852000
Louise Jørgensen1Deltager965Københavns IFDEN800 m2.11.090.00151724537037800m Kvinder A-heat199126Senior20Kvinde2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaJaKvinder2.10.442.10.61
Nick R. Jensen1Deltager964Sparta AMDENMile4.09.210.0028843751 Mile A-heat199125#REF!20Herre2016Juli2016.06.07Torsdag2016BT12Frederiksberg IFFrederiksberg Stadion2016BT12 Frederiksberg IFJaJa#REF!1#VALUE!0.0027777777777810#DIV/0!
Per Svela1Deltager964IL GularSWE3000 m8.15.970.005740393518523000m A-heat199224#REF!20Herre2016Juli2016.06.07Torsdag2016BT12Frederiksberg IFFrederiksberg Stadion2016BT12 Frederiksberg IFJaJa#REF!0.0058322916666719.18981481481E-50.0157567819650.0057291666666710.0001031250.0176817288802
Sophie Søefeldt1Deltager964Sparta AMDEN2000 mF6.56.940.004825694444442000mF Piger200016#REF!U20Kvinde2016Juni2016.06.02Torsdag2016BT6Bagsværd ACBagsværd Stadion2016BT6 Bagsværd ACJaJa#REF!11#VALUE!0.0049768518518510#DIV/0!
Mads Valentin Tærsbøl1Deltager96333Sparta AM38DEN3000 m8.16.180.005742824074073000m Heat 4199223#REF!20Herre2015Maj2015.05.27Onsdag0.8263888888892015BT4Københavns IFØsterbro Stadion2015BT4 Københavns IF#REF!#REF!#REF!40.0062085648148110.0004657407407410.07501584579250.0059027777777810.0003057870370370.0492524514373
Louise Jørgensen1Deltager962Københavns IF800 m2.11.280.00151944444444800m Kvinde A-heat199126Senior20Kvinde2017Juni42913Tirsdag2017BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2017BT5 Bagsværd ACJaJaKvinder2.10.442.08.00
Mikkel Dahl-Jessen1Deltager96134SAK-7734DEN1500 m3.51.20.002675925925931500 m Heat A199421#REF!20Herre2015September2015.09.01Tirsdag2015BT11AGF AtletikViby Stadion2015BT11 AGF AtletikJaJaHerrer40.002640740740740000.0026157407407412.5E-50.00946704067321
Sylvia Medugu1Deltager96035Køge Atletik26DEN5000 m16.49.620.01168541666675000m B-heat199025#REF!20Kvinde2015Juni2015.06.09Tirsdag0.81252015BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2015BT5 Bagsværd AC#REF!#REF!#REF!30.0120687510.0003833333333330.03176247194890.011805555555610.0002631944444440.0218079291098
Martin Johansen1Deltager95936Aalborg AM1DEN400 m Hæk53.570.000620023148148199520#REF!20Herre2015Juni2015.06.17Onsdag0.7986111111112015BT6Aalborg AMAalborg Stadion2015BT6 Aalborg AM#REF!#REF!#REF!40.00062048611111114.62962962963E-70.000746129453460.000620486111111000
Mia Helene Mørck1Deltager95837Bagsværd AC10DEN800 m2.11.500.00152199074074800m Heat B199916#REF!U20Kvinde2015Juni2015.06.25Torsdag0.7916666666672015BT7Frederiksberg IFFrederiksberg Stadion2015BT7 Frederiksberg IF#REF!#REF!#REF!10.001520486111110000.0015046296296311.58564814815E-50.0104285605542
Josefine Rytter1Deltager957Bagsværd ACDEN800 m2.11.580.00152291666667800m A-heat199422#REF!20Kvinde2016August2016.08.04Torsdag2016BT13Københavns IFØsterbro Stadion2016BT13 Københavns IFJaJa#REF!0.001506018518520000.0015045138888911.50462962963E-60.000999077774362
Anton Danielsson1Deltager95712SwedenSWE10000 m29.58.130.0208116898148DM Mænd A-heat Senior + M30 + NC Mænd199026#REF!20Herre2016Maj2016.05.14Lørdag0.5347222222222016BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2016BT3 Blovstrød LøverneDM/NM 10.000 mJaJa#REF!40.020914351851910.0001026620370370.004908688433870.0209143518519000
Josefine Rytter1Deltager957Bagsværd ACDEN800 m2.11.580.00152291666667800m A-heat199422#REF!20Kvinde2016Juni2016.06.16Torsdag0.7777777777782016BT9Københavns IFØsterbro Stadion2016BT9 Københavns IFJaJa#REF!0.001506018518520000.0015046296296311.38888888889E-60.000922225637873
Mads Tærsbøl1Deltager957Sparta AMDEN1500 m3.51.580.00268032407407Sparta AM199225Senior20Herre2017August42969Tirsdag2017BT9AGF AtletikCeres Park2017BT9 AGF AtletikJaJaHerrer3.45.003.50.00
Peter Gerner Ejersbo1Deltager957Odense AtletikDEN1500 m3.51.510.002679513888891500m Herrer A-heat19952220-2220Herre2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaJaHerrer3.48.013.45.00
Henrik Them1Deltager95638Sparta AM38DEN10000 m29.59.270.0208248842593Mænd A-heat198233#REF!20Herre2015Maj2015.05.23Lørdag2015ANCAarhus 1900Aarhus Stadion2015ANC Aarhus 1900JaJa#REF!40.020784143518500000#DIV/0!
Louise Jørgensen1Deltager956Københavns IFDEN800 m2.11.640.00152361111111Kvinder A 800m199125#REF!20Kvinde2016Juni2016.06.25Lørdag0.6770833333332016BT11Aarhus 1900Aarhus Stadion2016BT11 Aarhus 1900Fusionsstævne: ANCJaJa#REF!0.001512384259260000.00151238425926000
Josephine Thestrup1Deltager956Sparta AMDENMile4.53.430.003396180555561 Mile A-heat199620#REF!20Kvinde2016Juli2016.06.07Torsdag2016BT12Frederiksberg IFFrederiksberg Stadion2016BT12 Frederiksberg IFJaJa#REF!0.0034664351851917.02546296296E-50.02026711185310.0033564814814810.0001099537037040.0317195325543
Nicolai Hartling1Deltager956Sparta AMDEN200 m21.780.000252083333333200m A-heat199422#REF!20Herre2016August2016.08.04Torsdag2016BT13Københavns IFØsterbro Stadion2016BT13 Københavns IFJaNej#REF!0.00025868055555616.59722222222E-60.02550335570470.000258680555556000
Astrid Glenner-Frandsen1Deltager956Københavns IFDEN100 m12.180.000140972222222100m Kvinder A-heat199324Senior20Kvinde2017August42957Torsdag(-0.2)2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaNejKvinder11.9811.98
Anna Mark Helwigh1Deltager95313Sparta AMDEN3000 m9.47.300.0067974537037200016#REF!U20Kvinde2016Maj2016.05.07Lørdag0.5729166666672016BT2Amager ACTårnby Stadion2016BT2 Amager ACFusionsstævne: Tårnby GamesJaJa#REF!11#VALUE!0.0069887731481510#DIV/0!
Andreas Lommer1Deltager95214Odense AtletikDEN10000 m30.01.450.0208501157407DM Mænd A-heat Senior + M30 + NC Mænd199125#REF!20Herre2016Maj2016.05.14Lørdag0.5347222222222016BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2016BT3 Blovstrød LøverneDM/NM 10.000 mJaJa#REF!41#VALUE!0.021076388888910#DIV/0!
William Devantier1Deltager952Sparta AMDEN1500 m3.51.940.002684490740741500m Herrer A-heat20001716-17U20Herre2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaJaU20 Drenge3.58.553.54.00
Anna Mark Helwigh1Deltager95140Sparta AM38DEN1500 m4.33.500.003165509259261500m B-heat200015#REF!U20Kvinde2015Juni2015.06.09Tirsdag0.7777777777782015BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2015BT5 Bagsværd AC#REF!#REF!#REF!10.0032773148148110.0001118055555560.03411498799270.0032175925925915.97222222222E-50.0182229128408
Nick R. Jensen1Deltager951Sparta AMDEN1000 m2.25.860.00168819444444A-heat199125#REF!20Herre2016September2016.09.06Tirsdag2016BT17Fremad HolbækHolbæk Stadion2016BT17 Fremad HolbækJaJa#REF!0.001654629629630000.0016435185185211.11111111111E-50.00671516508114
Dagmar Fæster Olsen1Deltager951Sparta AMDEN800 m2.11.960.00152731481481800m C-heat199422#REF!20Kvinde2016Juni2016.06.02Torsdag2016BT6Bagsværd ACBagsværd Stadion2016BT6 Bagsværd ACJaJa#REF!30.001477430555560000.00150462962963000
Ebba Tulu Chala 1Deltager95041Ingen klub45SWE10000 m30.03.380.0208724537037Mænd A-heat199619#REF!U20Herre2015Maj2015.05.23Lørdag2015ANCAarhus 1900Aarhus Stadion2015ANC Aarhus 1900JaJa#REF!2PB1#VALUE!00#DIV/0!
Nathalie Richter-Mikkelsen1Deltager95015Aalborg AMDEN800 m2.12.020.00152800925926200016#REF!U20Kvinde2016Maj2016.05.07Lørdag0.7916666666672016BT2Amager ACTårnby Stadion2016BT2 Amager ACFusionsstævne: Tårnby GamesJaJa#REF!10.0015758101851914.78009259259E-50.03033419023140.0015377314814813.80787037037E-50.0241645244216
Sophie Søefeldt1Deltager95016Sparta AMDEN3000 m9.48.090.00680659722222200016#REF!U20Kvinde2016Maj2016.05.07Lørdag0.5729166666672016BT2Amager ACTårnby Stadion2016BT2 Amager ACFusionsstævne: Tårnby GamesJaJa#REF!10.0074631944444410.0006565972222220.08797804038340.0074134259259314.97685185185E-50.00666852765113
Josefine Rytter1Deltager94943Bagsværd AC10DEN1500 m4.33.750.003168402777781500m B-heat199421#REF!20Kvinde2015Juni2015.06.09Tirsdag0.7777777777782015BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2015BT5 Bagsværd AC#REF!#REF!#REF!30.0032002314814813.18287037037E-50.009945750452080.003171296296312.89351851852E-50.00904159132007
Sara Holmgren1Deltager94844Ingen klub45SWE10000 m34.45.670.0248341435185Kvinder A-heat199124#REF!20Kvinde2015Maj2015.05.23Lørdag2015ANCAarhus 1900Aarhus Stadion2015ANC Aarhus 1900JaJa#REF!30.024534953703700000#DIV/0!
Peter Glans1Deltager948Odense AtletikDEN800 m1.52.80.00130555555556800m A-heat199323#REF!20Herre2016August2016.08.09Tirsdag2016BT14AGF AtletikAarhus Stadion2016BT14 AGF AtletikJaJa#REF!0.001286458333330000.00128645833333000
Mia Helene Mørck1Deltager94745Bagsværd AC10DEN1500 m4.34.080.003172222222221500m A-heat199916#REF!U20Kvinde2015Juli2015.07.30Torsdag0.781252015BT9Helsingør IFHelsingør Stadion2015BT9 Helsingør IFNejNejU20 Piger10.003318171296310.0001459490740740.04398479193550.0032407407407417.74305555556E-50.0233353099166
Zenia Mogensen1Deltager94546AGF Atletik5DEN5000 m16.58.00.01178240740745000 m Heat B198926#REF!20Kvinde2015September2015.09.01Tirsdag2015BT11AGF AtletikViby Stadion2015BT11 AGF AtletikJaJaKvinder30.012043171296310.0002607638888890.02165242712850.01203703703716.13425925926E-60.000509355809059
Andreas Lindgreen1Deltager945Sparta AMDEN3000 m8.19.460.00578078703704A-heat199818#REF!U20Herre2016September2016.09.06Tirsdag2016BT17Fremad HolbækHolbæk Stadion2016BT17 Fremad HolbækJaJa#REF!0.0059423611111110.0001615740740740.02719021463910.0057291666666710.0002131944444440.0358770597172
Mattias Ohlsson1Deltager945Heleneholms IF (SWE)DEN1500 m3.52.470.0026906251500m Herrer A-heat199423Senior20Herre2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaJaHerrer3.54.273.49.00
Nicklas Hyde1Deltager945Sparta AMDEN200 m21.860.000253009259259200m Herre A-heat19863130-3420Herre2017Maj1.29533564815Onsdag(1.6)2017BT2Københavns IFØsterbro Stadion2017BT2 Københavns IFJaNejHerrer 21.3000#VALUE!21.3000#VALUE!
Jens Søndergaard Jensen1Deltager944AGF AtletikDEN1500 m3.52.600.002692129629631500m Herrer A-heat19863130-3420Herre2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaJaHerrer3.46.873.42.00
Sylvia Medugu1Deltager94348Køge Atletik26DEN3000 m9.50.290.006832060185193000m Heat 3199025#REF!20Kvinde2015Maj2015.05.27Onsdag0.8263888888892015BT4Københavns IFØsterbro Stadion2015BT4 Københavns IF#REF!#REF!#REF!30.0072109953703710.0003789351851850.05254963645410.0067708333333310.0004401620370370.0610403993387
Marie Mørch1Deltager94347Allerød AM7DEN1500 m4.34.610.003178356481481500m B-heat199421#REF!20Kvinde2015Juni2015.06.09Tirsdag0.7777777777782015BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2015BT5 Bagsværd AC#REF!#REF!#REF!30.003146990740740000.00314699074074000
Andreas Bueno1Deltager943Århus 1900DEN1500 m3.52.70.002693287037041500m A-heat198828#REF!20Herre2016Juni2016.06.14Tirsdag2016BT8AGF AtletikAarhus Stadion2016BT8 AGF AtletikJaJa#REF!0.002528240740740000.00261574074074000
Helene Holm Gottlieb1Deltager943Holte AtletikDEN800 m2.12.4102.12,41800m Kvinde A-heat19981918-19U20Kvinde2017Maj84.0036574074Tirsdag2017BT1Amager ACTårnby Stadion2017BT1 Amager ACJaJaU20 Piger2.07.750002.07.75000
Ida Fillingsnes1Deltager94250Københavns IF25DEN400 m56.950.000659143518519400m A-heat199025#REF!20Kvinde2015September2015.09.02Onsdag2015BT12Fremad HolbækHolbæk Stadion2015BT12 Fremad HolbækJaNejKvinder30.0006501157407410000.00064236111111117.75462962963E-60.0119280754851
Marie Mørch1Deltager94249Allerød AM7DEN1000 m2.52.900.002001157407411000m A-heat199421#REF!20Kvinde2015Juli2015.07.08Onsdag0.7777777777782015BT8.5Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2015BT8.5 Blovstrød LøverneSkæve distancer#REF!#REF!#REF!31#VALUE!0.0020254629629610#DIV/0!
Astrid Glenner-Frandsen1Deltager941Københavns IFDEN100 m12.260.000141898148148100m Kvinde A-heat199324Senior20Kvinde2017Maj1.29533564815Onsdag(1.8)2017BT2Københavns IFØsterbro Stadion2017BT2 Københavns IFJaNejKvinder12.2300012.38000
Louise Jørgensen1Deltager94052Københavns IF25DEN800 m2.12.590.00153460648148800m B-heat199124#REF!20Kvinde2015August2015.08.16Søndag0.5694444444442015BT10Odense AtletikOdense Stadion2015BT10 Odense AtletikJaJaKvinder30.001532986111110000.00153298611111000
Sylvia Medugu1Deltager94051Køge Atletik26DEN3000 m9.51.290.006843634259263000m Heat B199025#REF!20Kvinde2015Juni2015.06.25Torsdag0.8194444444442015BT7Frederiksberg IFFrederiksberg Stadion2015BT7 Frederiksberg IF#REF!#REF!#REF!30.006832060185190000.0067129629629610.0001190972222220.017432109641
Marquis Caldwell (u)1Deltager940Sparta AMDEN400 m48.650.000563078703704400m A-heat199026#REF!20Herre2016Maj2016.05.24Tirsdag2016BT4Amager ACTårnby Stadion2016BT4 Amager ACJaNej#REF!40.000542129629630000.000553935185185000
Mikkel Dahl-Jessen1Deltager940AGF AtletikDEN1500 m3.52.90.002695601851851500m A-heat199422#REF!20Herre2016Juni2016.06.14Tirsdag2016BT8AGF AtletikAarhus Stadion2016BT8 AGF AtletikJaJa#REF!0.002640740740740000.0026157407407412.5E-50.00946704067321
Morten Jensen1Deltager93953Sparta AM38DEN200 m21.900.000253472222222200m Heat 4198233#REF!20Herre2015Maj2015.05.27Onsdag0.8055555555562015BT4Københavns IFØsterbro Stadion2015BT4 Københavns IF#REF!#REF!#REF!40.0002431712962960000.000252314814815000
Nicklas Hyde1Deltager93954Sparta AM38DEN200 m21.900.000253472222222200m Heat 4198629#REF!20Herre2015Maj2015.05.27Onsdag0.8055555555562015BT4Københavns IFØsterbro Stadion2015BT4 Københavns IF#REF!#REF!#REF!40.0002473379629630000.000252893518519000
Nathalie Richter-Mikkelsen1Deltager939Aalborg AMDEN800 m2.12.710.00153599537037800m Kvinder A-heat20001716-17U20Kvinde2017Juni42901Torsdag2017BT3Ballerup AKBallerup Stadion2017BT3 Ballerup AKJaJaU20 Piger2.10.550002.10.55000
Peter Gerner Ejersbo1Deltager938Odense Atletik1500 m3.53.060.00269745370371500m Herre A-heat19952220-2220Herre2017Juni42913Tirsdag2017BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2017BT5 Bagsværd ACJaJaHerrer3.48.013.45.00
Rebekka Fuglø1Deltager938TreystiDEN1500 m4.35.290.003186226851851500m Kvinder A-heat199324Senior20Kvinde2017August42957Torsdag2017BT8Københavns IFØsterbro Stadion2017BT8 Københavns IFJaJaKvinder4.29.604.25.00
Marna Leila Vandsdal Egholm1Deltager93717Køge AtletikFAR10000 m36.00.370.0250042824074DM Kvinder A-heat + NC Kvinder198135#REF!20Kvinde2016Maj2016.05.14Lørdag0.52016BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2016BT3 Blovstrød LøverneDM/NM 10.000 mJaJa#REF!30.025558333333310.0005540509259260.021677897330.0255583333333000
Jesper Faurschou1Deltager93656Herning Løbeklub18DEN10000 m30.13.340.0209877314815Mænd A-heat198332#REF!20Herre2015Maj2015.05.23Lørdag2015ANCAarhus 1900Aarhus Stadion2015ANC Aarhus 1900JaJa#REF!40.02064108796300000#DIV/0!
Camilla F. R. Nissen1Deltager93655Københavns IF25DEN200 m25.060.000290046296296200m A-heat199025#REF!20Kvinde2015August2015.08.16Søndag0.52015BT10Odense AtletikOdense Stadion2015BT10 Odense AtletikJaNejKvinder30.0002922453703712.19907407407E-60.007524752475250.00029224537037000
Louise Jørgensen1Deltager93618Københavns IFDEN800 m2.12.860.00153773148148199125#REF!20Kvinde2016Maj2016.05.07Lørdag0.7916666666672016BT2Amager ACTårnby Stadion2016BT2 Amager ACFusionsstævne: Tårnby GamesJaJa#REF!30.001534606481480000.0015329861111111.62037037037E-60.00105588656761
Astrid Glenner-Frandsen1Deltager93557Københavns IF25DEN200 m25.070.000290162037037200m A-heat199322#REF!20Kvinde2015August2015.08.16Søndag0.52015BT10Odense AtletikOdense Stadion2015BT10 Odense AtletikJaNejKvinder30.00029513888888914.97685185185E-60.0168627450980.000295138888889000
Mads Valentin Tærsbøl1Deltager93558Sparta AM38DEN5000 m14.19.610.009949189814815000m A-heat199223#REF!20Herre2015Juni2015.06.09Tirsdag0.7951388888892015BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2015BT5 Bagsværd AC#REF!#REF!#REF!40.010222453703710.0002732638888890.02673173161840.010127314814819.51388888889E-50.00930685446435
Josefine Rytter1Deltager93519Bagsværd ACDEN800 m2.12.910.00153831018519199422#REF!20Kvinde2016Maj2016.05.07Lørdag0.7916666666672016BT2Amager ACTårnby Stadion2016BT2 Amager ACFusionsstævne: Tårnby GamesJaJa#REF!30.001506018518520000.00150601851852000
Jeppe Harboe1Deltager93520Sparta AMDEN10000 m30.14.130.020996875DM Mænd A-heat Senior + M30 + NC Mænd199224#REF!20Herre2016Maj2016.05.14Lørdag0.5347222222222016BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2016BT3 Blovstrød LøverneDM/NM 10.000 mJaJa#REF!41#VALUE!30:30.0010#DIV/0!
Astrid Glenner-Frandsen1Deltager935Københavns IFDEN200 m25.070.000290162037037200m Kvinde A-heat199324Senior20Kvinde2017Maj1.29533564815Onsdag(2.9)2017BT2Københavns IFØsterbro Stadion2017BT2 Københavns IFJaNejKvinder0#VALUE!24.9110#DIV/0!
Ida Fillingsnes1Deltager93459Københavns IF25DEN800 m2.12.980.00153912037037800m Heat A199025#REF!20Kvinde2015Juni2015.06.25Torsdag0.7986111111112015BT7Frederiksberg IFFrederiksberg Stadion2015BT7 Frederiksberg IF#REF!#REF!#REF!30.001461574074070000.0014577546296313.81944444444E-60.00261324041812
Anders Lund Hansen1Deltager93422MultiatleterneDEN10000 m30.14.710.021003587963DM Mænd A-heat Senior + M30 + NC Mænd199422#REF!20Herre2016Maj2016.05.14Lørdag0.5347222222222016BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2016BT3 Blovstrød LøverneDM/NM 10.000 mJaJa#REF!41#VALUE!0.021041666666710#DIV/0!
Rikke Due-Andersen1Deltager93421Team Hechmann SportDEN10000 m36.03.250.0250376157407DM Kvinder A-heat + NC Kvinder197244#REF!20Kvinde2016Maj2016.05.14Lørdag0.52016BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2016BT3 Blovstrød LøverneDM/NM 10.000 mJaJa#REF!30.02569641203710.0006587962962960.025637676394135:59.00000
Christian Clausen1Deltager934Københavns IFDEN400 m48.750.000564236111111400m Herrer A-heat19962120-2220Herre2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaNejHerrer48.4048.98
Lea Reime1Deltager93360Blovstrød Løverne12DEN5000 m17.04.920.01186255000m B-heat198827#REF!20Kvinde2015Juni2015.06.09Tirsdag0.81252015BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2015BT5 Bagsværd AC#REF!#REF!#REF!30.011943518518518.10185185185E-50.006783471586940.011793981481510.0001495370370370.0125203504148
Helene Svane1Deltager933Aarhus Fremad AtletikDEN5000 m17.04.90.0118622685185Aarhus Fremad Atletik199126Senior20Kvinde2017August42969Tirsdag2017BT9AGF AtletikCeres Park2017BT9 AGF AtletikJaJaKvinder17.15.0017.25.00
Hannah Illum Petersen1Deltager93261Sparta AM38DEN800 m2.23.150.0016568287037800m Heat D200015#REF!U20Kvinde2015Juni2015.06.25Torsdag0.7777777777782015BT7Frederiksberg IFFrederiksberg Stadion2015BT7 Frederiksberg IF#REF!#REF!#REF!10.0016796296296312.28009259259E-50.01357497243660.00167962962963000
Emma Kiplagat Kondrup1Deltager932Kolding KFUM800 m2.13.100.00154050925926800m Kvinde A-heat200413U13U20Kvinde2017Juni42913Tirsdag2017BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2017BT5 Bagsværd ACJaJaU20 Piger2.16.792.16.79
Joseffa Keidser 1Deltager93162Aarhus 19003DEN800 m2.13.210.00154178240741Kvinder A-heat199520#REF!20Kvinde2015Maj2015.05.23Lørdag2015ANCAarhus 1900Aarhus Stadion2015ANC Aarhus 1900JaJa#REF!30.0015189814814800000#DIV/0!
Josefine Rytter1Deltager93163Bagsværd AC10DEN800 m2.13.170.00154131944444800m Kvindeheat 2199421#REF!20Kvinde2015Maj2015.05.27Onsdag0.7777777777782015BT4Københavns IFØsterbro Stadion2015BT4 Københavns IF#REF!#REF!#REF!30.001506018518520000.0015046296296311.38888888889E-60.000922225637873
Josefine Rytter1Deltager931Bagsværd ACDEN800 m2.13.200.00154166666667800m C-heat199422#REF!20Kvinde2016Juni2016.06.02Torsdag2016BT6Bagsværd ACBagsværd Stadion2016BT6 Bagsværd ACJaJa#REF!30.001506018518520000.0015046296296311.38888888889E-60.000922225637873
Mikael Johnsen1Deltager931Randers Freja AtletikDEN800 m1.53.420.00131273148148Randers Freja Atletik199225Senior20Herre2017August42969Tirsdag2017BT9AGF AtletikCeres Park2017BT9 AGF AtletikJaJaHerrer1.54.011.52.00
Fredrik Uhrbom1Deltager93023SwedenSWE10000 m30.17.410.021034837963DM Mænd A-heat Senior + M30 + NC Mænd197739#REF!20Herre2016Maj2016.05.14Lørdag0.5347222222222016BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2016BT3 Blovstrød LøverneDM/NM 10.000 mJaJa#REF!40.02048935185190000.0204893518519000
Jakob Dybdal Abrahamsen1Deltager930Århus 1900DEN1500 m3.53.70.002704861111111500m Herrer A-heat199423Senior20Herre2017Juni42903Lørdag2017BT4AGF AtletikAarhus Stadion2017BT4 AGF AtletikJaJaHerrer3.49.760003.49.0010.000879629629630.00550086855819
Dadafo Dhaqabi Tesama1Deltager92865Ingen klub45NOR10000 m30.18.630.0210489583333Mænd A-heat198926#REF!20Herre2015Maj2015.05.23Lørdag2015ANCAarhus 1900Aarhus Stadion2015ANC Aarhus 1900JaJa#REF!40.020525694444400000#DIV/0!
Emil K Strøm1Deltager92866Sparta AM38DEN200 m21.980.000254398148148200m Heat A199322#REF!20Herre2015Juni2015.06.25Torsdag0.7638888888892015BT7Frederiksberg IFFrederiksberg Stadion2015BT7 Frederiksberg IF#REF!#REF!#REF!40.0002531250000.00025289351851912.31481481481E-70.000914494741655
Louise Jørgensen1Deltager92864Københavns IF25DEN800 m2.13.400.00154398148148800m Heat B199124#REF!20Kvinde2015Juni2015.06.25Torsdag0.7916666666672015BT7Frederiksberg IFFrederiksberg Stadion2015BT7 Frederiksberg IF#REF!#REF!#REF!30.0015483796296314.39814814815E-60.002840484377340.0015277777777812.06018518519E-50.0133054268202
Josephine Thestrup1Deltager928Sparta AMDEN800 m2.13.350.00154340277778800m C-heat199620#REF!20Kvinde2016Juni2016.06.02Torsdag2016BT6Bagsværd ACBagsværd Stadion2016BT6 Bagsværd ACJaJa#REF!30.001505439814810000.0015046296296318.10185185185E-70.000538171753671
Tobias G. Larsen1Deltager927Sparta AMDEN200 m21.990.000254513888889200m Herrer A-heat20001716-17U20Herre2017August42957Torsdag(-0.8)2017BT8Københavns IFØsterbro Stadion2017BT8 Københavns IFJaNejU20 Drenge21.3521.60
Olivia Thorsgaard1Deltager927Sparta AMDEN400 m57.380.00066412037037400m Kvinder A-heat20001716-17U20Kvinde2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaNejU20 Piger57.9957.99
Jaakko Nieminen1Deltager92667Ingen klub45FIN10000 m30.20.030.021065162037Mænd A-heat198728#REF!20Herre2015Maj2015.05.23Lørdag2015ANCAarhus 1900Aarhus Stadion2015ANC Aarhus 1900JaJa#REF!40.020740740740700000#DIV/0!
Marie Mørch1Deltager92568Allerød AM7DEN1500 m4.37.220.003208564814811500m A-heat199421#REF!20Kvinde2015Maj2015.05.12Tirsdag0.7951388888892015BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2015BT3 Blovstrød Løverne#REF!#REF!#REF!30.003146990740740000.0031365740740711.04166666667E-50.00332103321033
Mia Helene Mørck1Deltager92569Bagsværd AC10DEN400 m57.430.000664699074074400m B-heat199916#REF!U20Kvinde2015Juni2015.06.09Tirsdag0.7534722222222015BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2015BT5 Bagsværd AC#REF!#REF!#REF!10.00068449074074111.97916666667E-50.02891444031110.000684490740741000
Malin Strand1Deltager925Sävedalens AIK (SWE)DEN5000 m17.09.910.01192025462965000m B-heat199324Senior20Kvinde2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaJaKvinder16.58.2516.58.25
Michael Nielsen1Deltager92470Sparta AM38DEN3000 m8.23.170.005823726851853000m Heat 4198134#REF!20Herre2015Maj2015.05.27Onsdag0.8263888888892015BT4Københavns IFØsterbro Stadion2015BT4 Københavns IF#REF!#REF!#REF!40.00575879629630000.0057291666666712.96296296296E-50.00514510812766
Therese Jansson1Deltager924Københavns IFDEN800 m2.13.610.00154641203704800m Kvinder A-heat19863130-3420Kvinde2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaJaKvinder2.15.512.14.00
Sissel Møller1Deltager923AGF AtletikDEN5000 m17.11.20.0119351851852AGF Atletik199423Senior20Kvinde2017August42969Tirsdag2017BT9AGF AtletikCeres Park2017BT9 AGF AtletikJaJaKvinder17.21.0017.20.00
Sylvia Medugu1Deltager92271Køge Atletik26DEN1500 m4.37.630.003213310185191500m B-heat199025#REF!20Kvinde2015Juni2015.06.09Tirsdag0.7777777777782015BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2015BT5 Bagsværd AC#REF!#REF!#REF!30.0033138888888910.0001005787037040.0303506566080.0032407407407417.31481481481E-50.0220732048058
Anna Mark Helwigh1Deltager92272Sparta AM38DEN800 m2.13.740.00154791666667800m Heat C200015#REF!U20Kvinde2015Juni2015.06.25Torsdag0.7847222222222015BT7Frederiksberg IFFrederiksberg Stadion2015BT7 Frederiksberg IF#REF!#REF!#REF!10.0016055555555615.76388888889E-50.03589965397920.001562514.30555555556E-50.0268166089965
Andreas Lindgreen1Deltager92224Sparta AMDEN1500 m3.54.350.002712384259261500m A-heat199818#REF!U20Herre2016Maj2016.05.14Lørdag0.6736111111112016BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2016BT3 Blovstrød LøverneDM/NM 10.000 mJaJa#REF!20.0027222222222219.83796296296E-60.003613945578230.0026620370370416.01851851852E-50.0221088435374
Frederik Schou-Nielsen1Deltager922Sparta AMDEN100 m10.8800.10,88100m Herre A-heat19962120-2220Herre2017Maj84.0036574074Tirsdag- 0.22017BT1Amager ACTårnby Stadion2017BT1 Amager ACJaNejHerrer10.7300010.75000
Tobias G. Larsen1Deltager922Sparta AMDEN100 m10.880.000125925925926100m Herrer A-heat20001716-17U20Herre2017August42957Torsdag(-0.1)2017BT8Københavns IFØsterbro Stadion2017BT8 Københavns IFJaNejU20 Drenge10.7310.73
Louise Rode1Deltager92173Blovstrød Løverne12DEN1500 m4.37.770.003214930555561500m B-heat199718#REF!U20Kvinde2015Juni2015.06.09Tirsdag0.7777777777782015BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2015BT5 Bagsværd AC#REF!#REF!#REF!10.003283796296316.88657407407E-50.0209713802340.0032407407407414.30555555556E-50.0131115183984
Jesper Trebbien Andersen1Deltager92074Sparta AM38DEN5000 m14.24.300.01000347222225000m A-heat198233#REF!20Herre2015Juni2015.06.09Tirsdag0.7951388888892015BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2015BT5 Bagsværd AC#REF!#REF!#REF!40.010211921296310.0002084490740740.02041232673320.010185185185212.67361111111E-50.00261812741553
Michael Nielsen1Deltager91775Sparta AM38DEN5000 m14.25.160.01001342592595000m A-heat198134#REF!20Herre2015Juni2015.06.09Tirsdag0.7951388888892015BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2015BT5 Bagsværd AC#REF!#REF!#REF!40.009729398148150000.00989583333333000
Lise Kandborg Sørensen1Deltager917AGF AtletikDEN5000 m17.14.40.0119722222222AGF Atletik19853230-3420Kvinde2017August42969Tirsdag2017BT9AGF AtletikCeres Park2017BT9 AGF AtletikJaJaKvinder17.17.717.09.00
Ala Alfred Mikkelsen1Deltager916Skive AMDEN100 m12.39 (2.8)0.000143402777778100m A-heat200214#REF!U20Kvinde2016August2016.08.23Tirsdag2.82016BT16Skive AMSkive Stadion2016BT16 Skive AMJaNej#REF!0.0001414351851850000.000141435185185000
Mihn Kyun Cho1Deltager915Sparta AMDENMile4.13.510.002934143518521 Mile A-heat199422#REF!20Herre2016Juli2016.06.07Torsdag2016BT12Frederiksberg IFFrederiksberg Stadion2016BT12 Frederiksberg IFJaJa#REF!1#VALUE!0.0027777777777810#DIV/0!
Louise Rode1Deltager91525Blovstrød LøverneDEN3000 m9.59.380.00693726851852199719#REF!U20Kvinde2016Maj2016.05.07Lørdag0.5729166666672016BT2Amager ACTårnby Stadion2016BT2 Amager ACFusionsstævne: Tårnby GamesJaJa#REF!10.006809606481480000.00680960648148000
Camilla F. R. Nissen1Deltager914Københavns IFDEN100 m12.400.000143518518519100m C-heat199026#REF!20Kvinde2016August2016.08.04Torsdag2016BT13Københavns IFØsterbro Stadion2016BT13 Københavns IFJaNej#REF!0.0001417824074070000.000141782407407000
Kasper Stærk1Deltager91377Sparta AM38DEN100 m10.910.000126273148148100m Heat 6198332#REF!20Herre2015Maj2015.05.27Onsdag0.752015BT4Københavns IFØsterbro Stadion2015BT4 Københavns IF#REF!#REF!#REF!40.00012673611111114.62962962963E-70.003652968036530.000126736111111000
Benjamin B. Gabrielsen1Deltager913Sparta AMDEN100 m10.910.000126273148148100m Herrer A-heat19952220-2220Herre2017August42957Torsdag(+1.7)2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaNejHerrer10.8410.84
Dagmar Fæster Olsen1Deltager91226Sparta AMDEN800 m2.14.380.00155532407407199422#REF!20Kvinde2016Maj2016.05.07Lørdag0.7916666666672016BT2Amager ACTårnby Stadion2016BT2 Amager ACFusionsstævne: Tårnby GamesJaJa#REF!30.001477430555560000.00147743055556000
Lene Dalgaard1Deltager912Odense AtletikDEN5000 m17.17.10.0120034722222Odense Atletik199027Senior20Kvinde2017August42969Tirsdag2017BT9AGF AtletikCeres Park2017BT9 AGF AtletikJaJaKvinder17.42.1817.30.00
Mathias Skou1Deltager910Københavns IFDEN200 m22.110.000255902777778200m A-heat198630#REF!20Herre2016Juli2016.06.07Torsdag3.42016BT12Frederiksberg IFFrederiksberg Stadion2016BT12 Frederiksberg IFJaNej#REF!0.00025706018518511.15740740741E-60.0045024763620.000257060185185000
Marie Mørch1Deltager910Blovstrød LøverneDEN3000 m10.01.1510.01,153000m Kvinde A-heat199423Senior20Kvinde2017Maj84.0036574074Tirsdag2017BT1Amager ACTårnby Stadion2017BT1 Amager ACJaJaKvinder1#VALUE!10.05.0010#DIV/0!
Peter Trajkovski1Deltager90978Sparta AM38DEN200 m22.120.000256018518519200m Heat A199619#REF!U20Herre2015Juni2015.06.25Torsdag0.7638888888892015BT7Frederiksberg IFFrederiksberg Stadion2015BT7 Frederiksberg IF#REF!#REF!#REF!20.0002557870370370000.000259143518519000
Kasper Skov1Deltager909Odense AtletikDEN3000 m8.26.020.00585671296296A-heat199224#REF!20Herre2016September2016.09.06Tirsdag2016BT17Fremad HolbækHolbæk Stadion2016BT17 Fremad HolbækJaJa#REF!0.0059438657407418.71527777778E-50.01466264239120.0057291666666710.0002146990740740.0361211177101
Emil K Strøm1Deltager90779Sparta AM38DEN400 m49.180.000569212962963400m A-heat199322#REF!20Herre2015Juni2015.06.09Tirsdag0.7569444444442015BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2015BT5 Bagsværd AC#REF!#REF!#REF!40.0005656250000.000566550925926000
Caroline Vegeberg1Deltager907Køge AtletikDEN1000 m2.55.840.00203518518519A-heat199818#REF!U20Kvinde2016September2016.09.06Tirsdag2016BT17Fremad HolbækHolbæk Stadion2016BT17 Fremad HolbækJaJa#REF!0.002118171296318.29861111111E-50.03917818698430.0020254629629619.27083333333E-50.0437681001038
Christian Clausen1Deltager90727Københavns IFDEN800 m1.54.310.00132303240741199620#REF!20Herre2016Maj2016.05.07Lørdag0.7986111111112016BT2Amager ACTårnby Stadion2016BT2 Amager ACFusionsstævne: Tårnby GamesJaJa#REF!40.001304513888890000.00130520833333000
Anders Lindahl1Deltager90682Ingen klub45FIN10000 m30.34.470.0212322916667Mænd A-heat198728#REF!20Herre2015Maj2015.05.23Lørdag2015ANCAarhus 1900Aarhus Stadion2015ANC Aarhus 1900JaJa#REF!40.020903819444400000#DIV/0!
Ida Fillingsnes1Deltager90681Københavns IF25DEN400 m57.980.000671064814815400m B-heat199025#REF!20Kvinde2015Maj2015.05.12Tirsdag0.7708333333332015BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2015BT3 Blovstrød Løverne#REF!#REF!#REF!30.0006501157407410000.00064803240740712.08333333333E-60.00321485979639
Clara Kall1Deltager90628Sparta AMDEN3000 m10.02.600.00697453703704199917#REF!U20Kvinde2016Maj2016.05.07Lørdag0.5729166666672016BT2Amager ACTårnby Stadion2016BT2 Amager ACFusionsstævne: Tårnby GamesJaJa#REF!10.0069887731481511.42361111111E-50.002036997168080.0070056712963000
Helene Svane1Deltager90585Aarhus Fremad Atletik4DEN5000 m17.21.30.01205208333335000 m Heat B199124#REF!20Kvinde2015September2015.09.01Tirsdag2015BT11AGF AtletikViby Stadion2015BT11 AGF AtletikJaJaKvinder30.012083333333313.125E-50.002586206896550.0120833333333000
Louise Rode1Deltager90586Blovstrød Løverne12DEN5000 m17.21.650.01205613425935000m Kvinde-heat199718#REF!U20Kvinde2015Maj2015.05.12Tirsdag0.8020833333332015BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2015BT3 Blovstrød Løverne#REF!#REF!#REF!10.01284733796310.0007912037037040.06158503076550.011921296296310.0009260416666670.0776796116505
Louise Rode1Deltager90584Blovstrød Løverne12DEN1000 m2.56.020.002037268518521000m A-heat199718#REF!U20Kvinde2015Juli2015.07.08Onsdag0.7777777777782015BT8.5Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2015BT8.5 Blovstrød LøverneSkæve distancer#REF!#REF!#REF!11#VALUE!0.0020833333333310#DIV/0!
Kasper Andersson1Deltager905Greve AtletikDEN200 m22.150.000256365740741200m Herre A-heat19972020-2220Herre2017Maj1.29533564815Onsdag(1.6)2017BT2Københavns IFØsterbro Stadion2017BT2 Københavns IFJaNejHerrer22.7010.9650214120370.9997344124722.70000
Lea Reime1Deltager90487Blovstrød Løverne12DEN5000 m17.21.870.01205868055565000m Kvinde-heat198827#REF!20Kvinde2015Maj2015.05.12Tirsdag0.8020833333332015BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2015BT3 Blovstrød Løverne#REF!#REF!#REF!30.01194351851850000.011921296296312.22222222222E-50.0018640776699
Louise Rode1Deltager90329Blovstrød LøverneDEN1500 m4.40.290.003244097222221500m A-heat199719#REF!U20Kvinde2016April2016.04.26Tirsdag2016BT1Bagsværd ACBagsværd Stadion2016BT1 Bagsværd ACJaJa#REF!10.003214930555560000.00321493055556000
Camilla F. R. Nissen1Deltager903Københavns IFDEN200 m25.430.000294328703704200m C-heat199026#REF!20Kvinde2016August2016.08.04Torsdag2016BT13Københavns IFØsterbro Stadion2016BT13 Københavns IFJaNej#REF!0.0002895833333330000.000289583333333000
Per Svela1Deltager90330IL GularNOR10000 m30.37.170.0212635416667DM Mænd A-heat Senior + M30 + NC Mænd199224#REF!20Herre2016Maj2016.05.14Lørdag0.5347222222222016BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2016BT3 Blovstrød LøverneDM/NM 10.000 mJaJa#REF!40.021267708333314.16666666667E-60.0001959151687320.0212677083333000
Andreas Åhwall1Deltager90289Ingen klub45SWE10000 m30.37.270.0212646990741Mænd A-heat198926#REF!20Herre2015Maj2015.05.23Lørdag2015ANCAarhus 1900Aarhus Stadion2015ANC Aarhus 1900JaJa#REF!40.020617245370400000#DIV/0!
Mikkel Dahl-Jessen1Deltager90290SAK-7734DEN3000 m8.27.150.005869791666673000m Heat 4199421#REF!20Herre2015Maj2015.05.27Onsdag0.8263888888892015BT4Københavns IFØsterbro Stadion2015BT4 Københavns IF#REF!#REF!#REF!40.0060208333333310.0001510416666670.02508650519030.0057870370370410.0002337962962960.038831218762
Zarah Buchwald1Deltager902Hvidovre AMDEN100 m12.460.000144212962963100m C-heat199521#REF!20Kvinde2016August2016.08.04Torsdag2016BT13Københavns IFØsterbro Stadion2016BT13 Københavns IFJaNej#REF!0.000139120370370000.00013912037037000
Ida Bergsløkken1Deltager902Royal Sport (NOR)DEN5000 m17.23.030.01207210648155000m C-heat19853230-3420Kvinde2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaJaKvinder17.16.0017.16.00
Helene Svane1Deltager90191Aarhus Fremad Atletik4DEN3000 m10.04.280.00699398148148Alle M/K-heat199124#REF!20Kvinde2015Maj2015.05.23Lørdag2015ANCAarhus 1900Aarhus Stadion2015ANC Aarhus 1900JaJa#REF!30.0068946759259300000#DIV/0!
Stephanie Saavadra1Deltager901Sparta AMDEN400 m58.120.000672685185185400m A-heat198927#REF!20Kvinde2016Juni2016.06.16Torsdag0.7847222222222016BT9Københavns IFØsterbro Stadion2016BT9 Københavns IFJaNej#REF!0.0006579861111110000.000665509259259000
Pau Fradera1Deltager901F.C. BarcelonaDEN100 m10.950.000126736111111100m Herrer A-heat19873030-3420Herre2017August42957Torsdag(-0.1)2017BT8Københavns IFØsterbro Stadion2017BT8 Københavns IFJaNejHerrer10.7710.90
Emma Dyrup Kleist1Deltager901Viborg AMDEN800 m2.15.050.0015630787037800m Kvinder A-heat19972020-2220Kvinde2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaJaKvinder2.17.02.15.00
Jacob Ilbjerg Stengaard1Deltager90092Skive AM35DEN1500 m3.56.20.00273379629631500 m Heat A199421#REF!20Herre2015September2015.09.01Tirsdag2015BT11AGF AtletikViby Stadion2015BT11 AGF AtletikJaJaHerrer40.002702314814810000.0026620370370414.02777777778E-50.0149049169094
Sissel Møller1Deltager90031Skive AMDEN10000 m36.45.980.0255321759259DM Kvinder A-heat + NC Kvinder199422#REF!20Kvinde2016Maj2016.05.14Lørdag0.52016BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2016BT3 Blovstrød LøverneDM/NM 10.000 mJaJa#REF!31#VALUE!0.025115740740710#DIV/0!
Mette Møhncke1Deltager89994Bagsværd AC10DEN5000 m17.24.980.01209467592595000m C-heat197144#REF!20Kvinde2015Juni2015.06.09Tirsdag0.8298611111112015BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2015BT5 Bagsværd AC#REF!#REF!#REF!30.01198298611110000.0121527777778000
Camilla Lundtoft1Deltager89993SAK-7734DEN3000 m10.04.690.00699872685185199619#REF!U20Kvinde2015Juni2015.06.17Onsdag0.8298611111112015BT6Aalborg AMAalborg Stadion2015BT6 Aalborg AM#REF!#REF!#REF!10.0074958333333310.0004971064814810.06631770736830.0072916666666710.0002041666666670.0272373540856
Laura R. Møller1Deltager899Odense AtletikDEN800 m2.15.20.00156481481481800m Kvinder A-heat199423Senior20Kvinde2017Juni42903Lørdag2017BT4AGF AtletikAarhus Stadion2017BT4 AGF AtletikJaJaKvinder2.14.530002.13.0010.001307870370370.0139626838008
Christian Clausen1Deltager898Københavns IFDEN400 m49.330.000570949074074400m A-heat199620#REF!20Herre2016August2016.08.04Torsdag2016BT13Københavns IFØsterbro Stadion2016BT13 Københavns IFJaNej#REF!0.0005601851851850000.000567939814815000
Emil Strøm1Deltager898Sparta AMDEN200 m22.200.000256944444444200m A-heat199323#REF!20Herre2016August2016.08.04Torsdag2016BT13Københavns IFØsterbro Stadion2016BT13 Københavns IFJaNej#REF!0.0002531250000.000259259259259000
Mads Tærsbøl1Deltager897Sparta AMDEN5000 m14.31.740.01008958333335000m A-heat199225Senior20Herre2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaJaHerrer13.55.9614.20.00
Ida Karstoft1Deltager897Sparta AMDEN100 m12.4900.12,49100m Kvinde A-heat19952220-2220Kvinde2017Maj84.0036574074Tirsdag- 2.52017BT1Amager ACTårnby Stadion2017BT1 Amager ACJaNejKvinder1#VALUE!0#DIV/0!
Mathilde Prietzel Nielsen1Deltager897Aalborg AMDEN100 m12.490.000144560185185100m Kvinder A-heat20001716-17U20Kvinde2017August42957Torsdag(-0.2)2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaNejU20 Piger12.2012.20
Stephanie Saavedra (u)1Deltager897Sparta AMDEN100 m12.490.000144560185185100m Kvinde A-heat198928Senior20Kvinde2017Maj1.29533564815Onsdag(1.8)2017BT2Københavns IFØsterbro Stadion2017BT2 Københavns IFJaNejKvinder1#VALUE!12.5410#DIV/0!
Nathalie Richter-Mikkelsen1Deltager89695Aalborg AM1DEN400 m58.280.000674537037037Heat k1200015#REF!U20Kvinde2015April2015.04.22Onsdag0.81252015BT1Aalborg AMAalborg Stadion2015BT1 Aalborg AM#REF!#REF!#REF!10.00068738425925911.28472222222E-50.018690015154100#DIV/0!
Andreas Lommer1Deltager89696Odense Atletik30DEN5000 m14.31.830.0100906255000m A-heat199124#REF!20Herre2015Maj2015.05.12Tirsdag0.8194444444442015BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2015BT3 Blovstrød Løverne#REF!#REF!#REF!40.010199074074110.0001084490740740.01063322741720.010069444444410.000129629629630.0128735632184
Jens Søndergaard Jensen1Deltager896AGF AtletikDEN1500 m3.56.50.002737268518521500m A-heat198630#REF!20Herre2016August2016.08.09Tirsdag2016BT14AGF AtletikAarhus Stadion2016BT14 AGF AtletikJaJa#REF!0.002712962962960000.0026620370370415.09259259259E-50.018771331058
Ala Alfred Mikkelsen1Deltager896Skive AMDEN300 m41.210.000476967592593300m A-heat200214#REF!U20Kvinde2016August2016.08.23Tirsdag2016BT16Skive AMSkive Stadion2016BT16 Skive AMJaNej#REF!0.0004699074074070000.000469907407407000
Sara Schou Kristensen1Deltager896Blovstrød LøverneDEN3000 m10.05.8610.05,863000m Kvinde A-heat19972020-2220Kvinde2017Maj84.0036574074Tirsdag2017BT1Amager ACTårnby Stadion2017BT1 Amager ACJaJaKvinder10.11.9310.4183696759260.9835153592910.05.0010.005243055555560.012325524447
Mette Graversgaard1Deltager89597Aarhus 19003DEN100 m12.50.000144675925926100m B-heat199520#REF!20Kvinde2015Juni2015.06.27Lørdag -0.4m/s2015BT8AGF AtletikAarhus Stadion2015BT8 AGF Atletik#REF!#REF!#REF!30.0001394675925930000.000139467592593000
Frederik Schou1Deltager895Sparta AMDEN100 m10.970.000126967592593100m A-heat199620#REF!20Herre2016August2016.08.11Torsdag-0.82016BT15Amager ACTårnby Stadion2016BT15 Amager ACJaNej#REF!0.0001241898148150000.000124189814815000
Tobias G. Larsen1Deltager895Holte AtletikDEN100 m10.970.000126967592593100m A-heat200016#REF!U20Herre2016Maj2016.05.24Tirsdag2016BT4Amager ACTårnby Stadion2016BT4 Amager ACJaNej#REF!20.00012905092592612.08333333333E-60.01614349775780.000129050925926000
Omar Hassan1Deltager895Aarhus Fremad AtletikDEN5000 m14.32.210.0100950231481Aarhus Fremad Atletik199126Senior20Herre2017August42969Tirsdag2017BT9AGF AtletikCeres Park2017BT9 AGF AtletikJaJaHerrer14.41.0014.20.00
Mathilde Yttesen1Deltager895Amager ACDEN400 m58.3100.58,31400m Kvinde A-heat20011616-17U20Kvinde2017Maj84.0036574074Tirsdag2017BT1Amager ACTårnby Stadion2017BT1 Amager ACJaNejU20 Piger59.701#VALUE!#VALUE!59.7000#VALUE!
Jacob Ø. Markussen1Deltager89498Aarhus 19003DEN10000 m30.42.700.0213275462963Mænd A-heat199322#REF!20Herre2015Maj2015.05.23Lørdag2015ANCAarhus 1900Aarhus Stadion2015ANC Aarhus 1900JaJa#REF!40.02184953703710.0005219907407410.023890242610400#DIV/0!
Frederik Fürstenberg1Deltager894Sparta AMDEN800 m1.54.790.00132858796296Mænd A 800m199323#REF!20Herre2016Juni2016.06.25Lørdag0.6666666666672016BT11Aarhus 1900Aarhus Stadion2016BT11 Aarhus 1900Fusionsstævne: ANCJaJa#REF!0.001313657407410000.00131365740741000
Carolien Millenaar1Deltager894Herning LKDEN800 m2.15.50.00156828703704800m A-heat199719#REF!U20Kvinde2016Juni2016.06.14Tirsdag2016BT8AGF AtletikAarhus Stadion2016BT8 AGF AtletikJaJa#REF!0.001538657407410000.0015335648148115.09259259259E-60.00330976380322
Jens Søndergaard Jensen1Deltager894AGF AtletikDEN800 m1.54.780.00132847222222AGF Atletik19863130-3420Herre2017August42969Tirsdag2017BT9AGF AtletikCeres Park2017BT9 AGF AtletikJaJaHerrer1.58.721.55.00
Mia van Wagenen1Deltager894Ballerup AKDEN3000 m10.06.5810.06,583000m Kvinde A-heat19991818-19U20Kvinde2017Maj84.0036574074Tirsdag2017BT1Amager ACTårnby Stadion2017BT1 Amager ACJaJaU20 Piger10.15.0810.4201553240740.98356508074110.10.0010.003564814814810.00834507423865
Stian Bekkevold1Deltager89399Ingen klub45NOR10000 m30.44.350.0213466435185Mænd A-heat199520#REF!20Herre2015Maj2015.05.23Lørdag2015ANCAarhus 1900Aarhus Stadion2015ANC Aarhus 1900JaJa#REF!40.021717592592610.0003709490740740.017080579833700#DIV/0!
Henrik Them1Deltager893100Sparta AM38DEN3000 m8.28.870.005889699074073000m Heat 4198233#REF!20Herre2016Maj2015.05.28Onsdag0.8263888888892015BT4Københavns IFØsterbro Stadion2015BT4 Københavns IF#REF!#REF!#REF!40.00570127314815000000
Marie Mørch1Deltager892101Allerød AM7DEN800 m2.15.630.00156979166667800m Heat C199421#REF!20Kvinde2015Juni2015.06.25Torsdag0.7847222222222015BT7Frederiksberg IFFrederiksberg Stadion2015BT7 Frederiksberg IF#REF!#REF!#REF!30.001547800925930000.0015393518518518.44907407407E-60.00545876018844
Josefine Rytter1Deltager89232Bagsværd ACDEN1500 m4.41.860.003262268518521500m A-heat199422#REF!20Kvinde2016April2016.04.26Tirsdag2016BT1Bagsværd ACBagsværd Stadion2016BT1 Bagsværd ACJaJa#REF!30.003168402777780000.0031597222222218.68055555556E-60.0027397260274
Josephine Brysting1Deltager891103Københavns IF25DEN3000 m10.07.590.007032291666673000m Heat C199520#REF!20Kvinde2015Juni2015.06.25Torsdag0.8333333333332015BT7Frederiksberg IFFrederiksberg Stadion2015BT7 Frederiksberg IF#REF!#REF!#REF!30.0073646990740710.0003324074074070.04513523282680.0071951388888910.0001695601851850.0230233691125
Louise Rode1Deltager891105Blovstrød Løverne12DEN800 m2.15.700.00157060185185800m A-heat199718#REF!U20Kvinde2015Juli2015.07.30Torsdag0.7638888888892015BT9Helsingør IFHelsingør Stadion2015BT9 Helsingør IFNejNejU20 Piger10.001566435185190000.001562513.93518518519E-60.00251219151766
Marna Leila Vandsdal Egholm1Deltager891104Sparta AM38DEN5000 m17.29.810.01215057870375000m B-heat198134#REF!20Kvinde2015Juli2015.07.30Torsdag0.8055555555562015BT9Helsingør IFHelsingør Stadion2015BT9 Helsingør IFNejNejKvinder30.012320023148110.0001694444444440.01375358166190.01203703703710.0002829861111110.0229696087181
Camilla F. R. Nissen1Deltager891Københavns IFDEN100 m12.520.000144907407407100m C-heat199026#REF!20Kvinde2016Maj2016.05.24Tirsdag2016BT4Amager ACTårnby Stadion2016BT4 Amager ACJaNej#REF!31#VALUE!0.00014247685185210#DIV/0!
Philip Ø Braun1Deltager890106Sparta AM38DEN400 m49.460.000572453703704400m A-heat199025#REF!20Herre2015Juni2015.06.09Tirsdag0.7569444444442015BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2015BT5 Bagsværd AC#REF!#REF!#REF!40.0005657407407410000.000571527777778000
Carolien Millenaar1Deltager890Herning LKDEN800 m2.15.790.00157164351852800m B-heat199719#REF!U20Kvinde2016August2016.08.23Tirsdag2016BT16Skive AMSkive Stadion2016BT16 Skive AMJaJa#REF!0.001568287037040000.00157986111111000
Jesper Trebbien Andersen1Deltager89033Sparta AMDEN10000 m30.46.520.0213717592593DM Mænd A-heat Senior + M30 + NC Mænd198234#REF!20Herre2016Maj2016.05.14Lørdag0.5347222222222016BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2016BT3 Blovstrød LøverneDM/NM 10.000 mJaJa#REF!41#VALUE!30:30.0010#DIV/0!
Mia van Wagenen1Deltager890Ballerup AKDEN3000 m10.07.940.007036342592593000m Kvinder A-heat19991818-19U20Kvinde2017Juni42901Torsdag2017BT3Ballerup AKBallerup Stadion2017BT3 Ballerup AKJaJaU20 Piger10.06.580009.58.0010.006226851851850.0147729144928
Olivia Thorsgaard1Deltager890Sparta AMDEN400 m58.4500.58,45400m Kvinde A-heat20001716-17U20Kvinde2017Maj84.0036574074Tirsdag2017BT1Amager ACTårnby Stadion2017BT1 Amager ACJaNejU20 Piger57.9900#VALUE!58.0000#VALUE!
Stephanie Saavadra1Deltager889Sparta AMDEN100 m12.530.000145023148148100m D-heat199125#REF!20Kvinde2016August2016.08.04Torsdag2016BT13Københavns IFØsterbro Stadion2016BT13 Københavns IFJaNej#REF!1#VALUE!0.00015046296296310#DIV/0!
Emilie Pedersen1Deltager889SAK-77DEN100 m12.53 (+1,0)0.000145023148148100m A-heat199818#REF!U20Kvinde2016Maj2016.05.25Onsdag0.7569444444442016BT5Skive AMSkive Stadion2016BT5 Skive AMJaNej#REF!10.000143750000.00014375000
Astrid Glenner-Frandsen1Deltager887107Københavns IF25DEN100 m12.540.000145138888889100m A-heat199322#REF!20Kvinde2015August2015.08.16Søndag- +0.4m/s2015BT10Odense AtletikOdense Stadion2015BT10 Odense AtletikJaNejKvinder30.0001447916666670000.000144791666667000
Helene Svane1Deltager88734Aarhus Fremad AtletikDEN10000 m37.02.940.0257284722222DM Kvinder A-heat + NC Kvinder199125#REF!20Kvinde2016Maj2016.05.14Lørdag0.52016BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2016BT3 Blovstrød LøverneDM/NM 10.000 mJaJa#REF!31#VALUE!0.025358796296310#DIV/0!
Mette Graversgaard1Deltager886108Aarhus 19003DEN200 m25.620.000296527777778200m A-heat199520#REF!20Kvinde2015Juni2015.06.27Lørdag -0.3m/s2015BT8AGF AtletikAarhus Stadion2015BT8 AGF Atletik#REF!#REF!#REF!30.0002829861111110000.000282986111111000
Mikkel Dahl-Jessen1Deltager886AGF AtletikDEN5000 m14.35.070.0101281255000m A-heat199423Senior20Herre2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaJaHerrer14.31.5615.40.00
Signe Flarup Øllgaard1Deltager886AGF Atletik / RUN4ALLDEN3000 m10.09.160.007050462962963000m Kvinder A-heat199324Senior20Kvinde2017Juni42901Torsdag2017BT3Ballerup AKBallerup Stadion2017BT3 Ballerup AKJaJaKvinder10.26.0010.4276717592590.98378168264110.15.0010.007638888888890.017571884984
Carolien Millenaar1Deltager885Herning LKDEN800 m2.16.10.00157523148148800m B-heat199719#REF!U20Kvinde2016August2016.08.09Tirsdag2016BT14AGF AtletikAarhus Stadion2016BT14 AGF AtletikJaJa#REF!0.001538657407410000.00155671296296000
Emma Dyrup Kleist1Deltager885Viborg AMDEN1500 m4.42.960.003275Viborg AM19972020-2220Kvinde2017August42969Tirsdag2017BT9AGF AtletikCeres Park2017BT9 AGF AtletikJaJaKvinder4.40.654.35.00
Pernille Bak Larsen1Deltager884Aarhus 1900DEN3000 m10.09.740.00705717592593Kvinder A 3000m199125#REF!20Kvinde2016Juni2016.06.25Lørdag0.718752016BT11Aarhus 1900Aarhus Stadion2016BT11 Aarhus 1900Fusionsstævne: ANCJaJa#REF!0.0070743055555611.71296296296E-50.002421386734730.00707430555556000
Emma Dyrup Kleist1Deltager884Viborg AMDEN3000 m10.09.8110.09,813000m Kvinde A-heat19972020-2220Kvinde2017Maj84.0036574074Tirsdag2017BT1Amager ACTårnby Stadion2017BT1 Amager ACJaJaKvinder10.26.2110.4279072916670.98377344934910.15.0010.007881944444440.0181208589447
Julie Mathisen (u)1Deltager884AGF Atletik800 m2.16.190.00157627314815800m Kvinde A-heat199324Senior20Kvinde2017Juni42913Tirsdag2017BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2017BT5 Bagsværd ACJaJaKvinder2.07.682.09.00
Stephanie Saavedra (u)1Deltager884Sparta AMDEN100 m12.560.00014537037037100m Kvinder A-heat198928Senior20Kvinde2017August42957Torsdag(+0.2)2017BT8Københavns IFØsterbro Stadion2017BT8 Københavns IFJaNejKvinder12.4912.49
Rikke Due-Andersen1Deltager883109Team Hechmann Sport39DEN5000 m17.34.400.01220370370375000m C-heat197243#REF!20Kvinde2015Juni2015.06.09Tirsdag0.8298611111112015BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2015BT5 Bagsværd AC#REF!#REF!#REF!30.012369675925910.0001659722222220.01341766940510.012268518518510.0001011574074070.00817785429571
Marna Leila Vandsdal Egholm1Deltager88335Køge AtletikDEN5000 m17.34.110.01220034722225000m A-heat198135#REF!20Kvinde2016April2016.04.26Tirsdag2016BT1Bagsværd ACBagsværd Stadion2016BT1 Bagsværd ACJaJa#REF!30.01210798611110000.011805555555610.0003024305555560.0249777752287
Camilla F. R. Nissen1Deltager883Københavns IFDEN200 m25.650.000296875200m B-heat199026#REF!20kvinde2016August2016.08.11Torsdag-0.52016BT15Amager ACTårnby Stadion2016BT15 Amager ACJaNej#REF!0.0002895833333330000.000289583333333000
Jacob Hvorup1Deltager883Sparta AMDEN100 m11.010.000127430555556100m Herrer B-heat19991818-19U20Herre2017August42957Torsdag(+1.4)2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaNejU20 Drenge11.4011.40
Kasper Stærk1Deltager882112Sparta AM38DEN200 m22.320.000258333333333200m Heat 4198332#REF!20Herre2015Maj2015.05.27Onsdag0.8055555555562015BT4Københavns IFØsterbro Stadion2015BT4 Københavns IF#REF!#REF!#REF!40.00026018518518511.85185185185E-60.007117437722420.000262847222222000
Mia Helene Mørck1Deltager88237Bagsværd ACDEN400 m58.660.000678935185185400m A-heat199917#REF!U20Kvinde2016April2016.04.26Tirsdag2016BT1Bagsværd ACBagsværd Stadion2016BT1 Bagsværd ACJaNej#REF!10.0006615740740740000.000661574074074000
Pernille Bak Larsen1Deltager88236Århus 1900DEN10000 m37.09.460.0258039351852DM Kvinder A-heat + NC Kvinder199125#REF!20Kvinde2016Maj2016.05.14Lørdag0.52016BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2016BT3 Blovstrød LøverneDM/NM 10.000 mJaJa#REF!30.025857407407415.34722222222E-50.002067965336960.0258574074074000
Sebastian Pedersen1Deltager881Sparta AMDEN200 m22.330.000258449074074200m Herrer A-heat19972020-2220Herre2017August42957Torsdag(-0.8)2017BT8Københavns IFØsterbro Stadion2017BT8 Københavns IFJaNejHerrer22.2021.90
Stephanie Saavedra (u)1Deltager881Sparta AMDEN200 m25.670.000297106481481200m Kvinder A-heat198928Senior20Kvinde2017August42957Torsdag(+0.6)2017BT8Københavns IFØsterbro Stadion2017BT8 Københavns IFJaNejKvinder25.7025.70
Katrine Holten Kristensen1Deltager880113Københavns IF25DEN400 m58.740.000679861111111400m B-heat198926#REF!20Kvinde2015September2015.09.02Onsdag2015BT12Fremad HolbækHolbæk Stadion2015BT12 Fremad HolbækJaNejKvinder30.0006657407407410000.000685648148148000
Pernille Bak Larsen1Deltager88038Aarhus 1900DEN3000 m10.11.220.00707430555556199125#REF!20Kvinde2016Maj2016.05.07Lørdag0.5729166666672016BT2Amager ACTårnby Stadion2016BT2 Amager ACFusionsstævne: Tårnby GamesJaJa#REF!30.007202546296310.0001282407407410.01780491724250.0072025462963000
Astrid Glenner-Frandsen1Deltager880Københavns IFDEN100 m12.5800.12,58100m Kvinde A-heat199324Senior20Kvinde2017Maj84.0036574074Tirsdag- 2.52017BT1Amager ACTårnby Stadion2017BT1 Amager ACJaNejKvinder12.2300012.23000
Therese Jansson1Deltager880Københavns IF800 m2.16.450.00157928240741800m Kvinde A-heat19863130-3420Kvinde2017Juni42913Tirsdag2017BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2017BT5 Bagsværd ACJaJaKvinder2.19.832.17.50
Matilde Hegnsgaard 1Deltager879115Aarhus 19003DEN10000 m37.13.530.0258510416667Kvinder B-heat198926#REF!20Kvinde2015Maj2015.05.23Lørdag2015ANCAarhus 1900Aarhus Stadion2015ANC Aarhus 1900JaJa#REF!30.026459722222210.0006086805555560.023004041782600#DIV/0!
Pernille Bak Larsen 1Deltager879116Aarhus 19003DEN10000 m37.14.080.0258574074074Kvinder B-heat199124#REF!20Kvinde2015Maj2015.05.23Lørdag2015ANCAarhus 1900Aarhus Stadion2015ANC Aarhus 1900JaJa#REF!31#VALUE!00#DIV/0!
Mathilde Diekema Jensen1Deltager879118Aarhus 19003DEN800 m2.16.470.00157951388889800m B-heat199421#REF!20Kvinde2015Juni2015.06.27Lørdag2015BT8AGF AtletikAarhus Stadion2015BT8 AGF Atletik#REF!#REF!#REF!30.0015958333333311.63194444444E-50.0102262837250.0015957175925911.15740740741E-77.25268349291E-5
Maria Freij1Deltager879117Öresund FK52SWE800 m2.16.480.00157962962963800m B-heat199817#REF!U20Kvinde2015Juli2015.07.30Torsdag0.7569444444442015BT9Helsingør IFHelsingør Stadion2015BT9 Helsingør IFNejNejU20 Piger10.0015972222222211.75925925926E-50.01101449275360.0015740740740712.31481481481E-50.0144927536232
Rasmus Gregersen1Deltager879Herning LøbeklubDEN800 m1.55.350.00133506944444Mænd A 800m199521#REF!20Herre2016Juni2016.06.25Lørdag0.6666666666672016BT11Aarhus 1900Aarhus Stadion2016BT11 Aarhus 1900Fusionsstævne: ANCJaJa#REF!0.0013572916666712.22222222222E-50.01637247377850.00135729166667000
Mads Tærsbøl1Deltager879Sparta AMDEN3000 m8.31.540.005920601851853000m A-heat199224#REF!20Herre2016August2016.08.04Torsdag2016BT13Københavns IFØsterbro Stadion2016BT13 Københavns IFJaJa#REF!0.005731134259260000.00584490740741000
Emil Holm1Deltager879Ganløse Tri CenterDEN3000 m8.31.430.00591932870373000m A-heat199620#REF!20Herre2016Juni2016.06.02Torsdag2016BT6Bagsværd ACBagsværd Stadion2016BT6 Bagsværd ACJaJa#REF!40.0060305555555610.0001112268518520.01844388146780.0059027777777810.0001277777777780.0211883924459
Ida Jørgensen1Deltager879Aalborg AMDEN800 m2.16.50.00157986111111800m B-heat200115#REF!U20Kvinde2016Juni2016.06.14Tirsdag2016BT8AGF AtletikAarhus Stadion2016BT8 AGF AtletikJaJa#REF!0.0016148148148113.49537037037E-50.02164564220180.0015972222222211.75925925926E-50.0108944954128
Michael Nielsen1Deltager878119Sparta AM38DEN5000 m14.37.540.0101567129635000m A-heat198134#REF!20Herre2015Maj2015.05.12Tirsdag0.8194444444442015BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2015BT3 Blovstrød Løverne#REF!#REF!#REF!40.009729398148150000.0100694444444000
Stephanie Saavadra1Deltager878Sparta AMDEN200 m25.700.000297453703704200m C-heat199125#REF!20Kvinde2016August2016.08.04Torsdag2016BT13Københavns IFØsterbro Stadion2016BT13 Københavns IFJaNej#REF!0.000312.5462962963E-60.008487654320990.00029976851851912.31481481482E-70.000771604938272
Signe Flarup Øllgaard1Deltager878AGF AtletikDEN5000 m17.37.40.01223842592595000m B-heat199324Senior20Kvinde2017Juni42903Lørdag2017BT4AGF AtletikAarhus Stadion2017BT4 AGF AtletikJaJaKvinder17.41.0010.724567129630.98338988375717.30.0010.007638888888890.0103675777568
Stephanie Saavedra1Deltager877Sparta AMDEN400 m58.830.000680902777778400m B-heat199125#REF!20Kvinde2016Maj2016.05.24Tirsdag2016BT4Amager ACTårnby Stadion2016BT4 Amager ACJaNej#REF!30.0006568287037040000.000671296296296000
Camilla F. R. Nissen1Deltager876120Københavns IF25DEN100 m12.600.000145833333333100m A-heat199025#REF!20Kvinde2015August2015.08.16Søndag- +0.4m/s2015BT10Odense AtletikOdense Stadion2015BT10 Odense AtletikJaNejKvinder30.0001424768518520000.000142476851852000
William Devantier1Deltager87639Sparta AMDEN800 m1.55.460.00133634259259200016#REF!U20Herre2016Maj2016.05.07Lørdag0.7986111111112016BT2Amager ACTårnby Stadion2016BT2 Amager ACFusionsstævne: Tårnby GamesJaJa#REF!20.0013732638888913.69212962963E-50.02688579856720.0013730324074112.31481481481E-70.000168563000421
Michael Nielsen1Deltager876Sparta AMDEN3000 m8.32.060.005926620370373000m A-heat198135#REF!20Herre2016Juni2016.06.02Torsdag2016BT6Bagsværd ACBagsværd Stadion2016BT6 Bagsværd ACJaJa#REF!40.00575879629630000.00584490740741000
Stephanie Saavedra (u)1Deltager876Sparta AMDEN200 m25.730.000297800925926200m Kvinde A-heat198928Senior20Kvinde2017Maj1.29533564815Onsdag(2.9)2017BT2Københavns IFØsterbro Stadion2017BT2 Københavns IFJaNejKvinder25.5000025.4010.006944444444440.00645161290323
Augusta Korsgaard1Deltager875Sparta AMDEN3000 mF11.36.670.008063310185193000mF Kvinder199719#REF!U20Kvinde2016Juni2016.06.02Torsdag2016BT6Bagsværd ACBagsværd Stadion2016BT6 Bagsværd ACJaJa#REF!10.0084270833333310.0003637731481480.04316714736990.0081597222222210.0002673611111110.0317264112073
Joachim Weel Rosbo1Deltager875Bagsværd ACDEN3000 m8.32.250.005928819444443000m A-heat199719#REF!U20Herre2016Juni2016.06.02Torsdag2016BT6Bagsværd ACBagsværd Stadion2016BT6 Bagsværd ACJaJa#REF!20.0059973379629616.85185185185E-50.01142482196960.0059027777777819.45601851852E-50.0157670262655
Louise Rode1Deltager875Blovstrød LøverneDEN1500 m4.44.450.003292245370371500m Kvinde A-heat19972020-2220Kvinde2017Maj1.29533564815Onsdag2017BT2Københavns IFØsterbro Stadion2017BT2 Københavns IFJaJaKvinder4.37.770004.40.00000
Sissel Møller1Deltager875AGF AtletikDEN5000 m17.39.150.01225868055565000m C-heat199423Senior20Kvinde2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaJaKvinder17.21.1617.30.00
Kennedy Charicha1Deltager87440Turun UrheiluliittoFIN10000 m30.58.090.0215056712963DM Mænd A-heat Senior + M30 + NC Mænd199620#REF!20Herre2016Maj2016.05.14Lørdag0.5347222222222016BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2016BT3 Blovstrød LøverneDM/NM 10.000 mJaJa#REF!40.02149780092590000.0214978009259000
Andreas Bruselius1Deltager873Vejle IFDEN800 m1.55.570.00133761574074Mænd A 800m199521#REF!20Herre2016Juni2016.06.25Lørdag0.6666666666672016BT11Aarhus 1900Aarhus Stadion2016BT11 Aarhus 1900Fusionsstævne: ANCJaJa#REF!0.001330439814810000.00133043981481000
Maria Ebbesen1Deltager873NBRODEN5000 m17.40.300.01227199074075000m B-heat198828#REF!20Kvinde2016August2016.08.11Torsdag2016BT15Amager ACTårnby Stadion2016BT15 Amager ACJaJa#REF!0.012607407407410.0003354166666670.02660472972970.012152777777810.000454629629630.0360605170388
Olivia Thorsgaard1Deltager873Sparta AMDEN200 m25.760.000298148148148200m Kvinder A-heat20001716-17U20Kvinde2017August42957Torsdag(+0.6)2017BT8Københavns IFØsterbro Stadion2017BT8 Københavns IFJaNejU20 Piger25.6325.63
Ida Fillingsnes1Deltager872122Københavns IF25DEN200 m25.770.000298263888889200m Heat C199025#REF!20Kvinde2015Juni2015.06.25Torsdag0.7569444444442015BT7Frederiksberg IFFrederiksberg Stadion2015BT7 Frederiksberg IF#REF!#REF!#REF!30.0003062517.98611111111E-60.02607709750570.00030185185185214.39814814815E-60.0143613000756
Hilda Heller1Deltager872Sparta AMDEN800 m2.16.920.00158472222222Kvinder senior - 800 meter199620#REF!20Kvinde2016Juni2016.06.12Lørdag0.6423611111112016BT7Hvidovre AMHvidovre Stadion2016BT7 Hvidovre AMFusionsstævne: Copenhagen OpenJaJa#REF!1#VALUE!00#DIV/0!
Signe Flarup Øllgaard1Deltager872AGF AtletikDEN5000 m17.41.020.01228032407415000m B-heat199324Senior20Kvinde2017Maj1.29533564815Onsdag2017BT2Københavns IFØsterbro Stadion2017BT2 Københavns IFJaJaKvinder18.57.1210.7774418981480.98444981826717.45.0010.05013888888890.0634892718959
Viktoria Dommer1Deltager872Sparta AMDEN400 m58.9700.58,97400m Kvinde A-heat20011616-17U20Kvinde2017Maj84.0036574074Tirsdag2017BT1Amager ACTårnby Stadion2017BT1 Amager ACJaNejU20 Piger1.00.3110.04134293981480.9837592949660.001-2.45797453704-58.487744423
Philip Ø Braun1Deltager871123Sparta AM38DEN400 m49.790.000576273148148400m Heat A199025#REF!20Herre2015Juni2015.06.25Torsdag0.7708333333332015BT7Frederiksberg IFFrederiksberg Stadion2015BT7 Frederiksberg IF#REF!#REF!#REF!40.0005657407407410000.000569328703704000
Pernille Bak Larsen1Deltager871Århus 1900DEN5000 m17.41.50.01228587962965000m B-heat199125#REF!20Kvinde2016Juni2016.06.14Tirsdag2016BT8AGF AtletikAarhus Stadion2016BT8 AGF AtletikJaJa#REF!0.012300925925911.50462962963E-50.001223184042150.011979166666710.0003217592592590.026157320286
Marie Munk Jacobsen1Deltager871AGF AtletikDEN1500 m4.44.910.00329756944444AGF Atletik199126Senior20Kvinde2017August42969Tirsdag2017BT9AGF AtletikCeres Park2017BT9 AGF AtletikJaJaKvinder4.45.00
Marie Møller Schmidt1Deltager871Viborg AMDEN1500 m4.45.00.003298611111111500m Kvinder A-heat20011616-17U20Kvinde2017Juni42903Lørdag2017BT4AGF AtletikAarhus Stadion2017BT4 AGF AtletikJaJaU20 Piger4.51.610.1988541666670.9836825833054.45.0010.004236111111110.0209549982824
Olivia Thorsgaard1Deltager871Sparta AMDEN200 m25.780.00029837962963200m Kvinde A-heat20001716-17U20Kvinde2017Maj1.29533564815Onsdag(2.9)2017BT2Københavns IFØsterbro Stadion2017BT2 Københavns IFJaNejU20 Piger26.4000026.40000
Miri Thrane Ødum1Deltager870124Blovstrød Løverne12DEN3000 m10.14.580.007113194444443000m Heat C199520#REF!20Kvinde2015Juni2015.06.25Torsdag0.8333333333332015BT7Frederiksberg IFFrederiksberg Stadion2015BT7 Frederiksberg IF#REF!#REF!#REF!31#VALUE!0.0069444444444410#DIV/0!
Louise Høj Jensen1Deltager870AGF AtletikDEN1500 m4.45.10.003299768518521500m B-heat199719#REF!U20Kvinde2016Juni2016.06.14Tirsdag2016BT8AGF AtletikAarhus Stadion2016BT8 AGF AtletikJaJa#REF!0.003286574074070000.0032407407407414.58333333333E-50.0139456261445
Louise Rode1Deltager870Blovstrød LøverneDEN1500 m4.45.160.003300462962961500m Kvinder A-heat19972020-2220Kvinde2017August42957Torsdag2017BT8Københavns IFØsterbro Stadion2017BT8 Københavns IFJaJaKvinder4.37.194.40.00
Marie Mørch1Deltager870Blovstrød LøverneDEN800 m2.17.060.00158634259259800m Kvinder A-heat199423Senior20Kvinde2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaJaKvinder2.13.732.13.50
Alexandre Guidje1Deltager869125Københavns IF25DEN100 m11.060.000128009259259100m Heat 6199421#REF!20Herre2015Maj2015.05.27Onsdag0.752015BT4Københavns IFØsterbro Stadion2015BT4 Københavns IF#REF!#REF!#REF!40.00013206018518514.05092592593E-60.03067484662580.000132060185185000
Rasmus Gregersen1Deltager869Herning LKDEN1500 m3.58.80.002763888888891500m A-heat199521#REF!20Herre2016August2016.08.09Tirsdag2016BT14AGF AtletikAarhus Stadion2016BT14 AGF AtletikJaJa#REF!0.0028534722222218.95833333333E-50.03139449987830.002766203703718.72685185185E-50.0305832724913
Caroline Christiansen1Deltager869Københavns IFDEN5000 m17.42.670.01229942129635000m B-heat199422#REF!20Kvinde2016Juni2016.06.16Torsdag0.8090277777782016BT9Københavns IFØsterbro Stadion2016BT9 Københavns IFJaJa#REF!0.012491898148110.0001924768518520.01540813490230.012488425925913.47222222222E-60.000277957935699
Emil K Strøm1Deltager869Sparta AMDEN200 m22.420.000259490740741200m Herrer A-heat199324Senior20Herre2017August42957Torsdag(-0.8)2017BT8Københavns IFØsterbro Stadion2017BT8 Københavns IFJaNejHerrer21.8722.09
Kasper Andersson1Deltager869Greve AtletikDEN100 m11.060.000128009259259100m Herre A-heat19972020-2220Herre2017Maj1.29533564815Onsdag(2.2)2017BT2Københavns IFØsterbro Stadion2017BT2 Københavns IFJaNejHerrer11.1000011.10000
Tobias G. Larsen1Deltager869Sparta AMDEN200 m22.420.000259490740741200m Herre A-heat20001716-17U20Herre2017Maj1.29533564815Onsdag(1.6)2017BT2Københavns IFØsterbro Stadion2017BT2 Københavns IFJaNejU20 Drenge22.3500022.35000
Julie Frøslev Mathisen1Deltager868Askim IFDEN2000 m6.31.730.004533912037042000m A-heat199323#REF!20Kvinde2016August2016.08.23Tirsdag2016BT16Skive AMSkive Stadion2016BT16 Skive AMJaJa#REF!1#VALUE!0.0043402777777810#DIV/0!
Philip Ø Braun1Deltager868Sparta AMDEN400 m49.830.000576736111111400m A-heat199026#REF!20Herre2016Maj2016.05.24Tirsdag2016BT4Amager ACTårnby Stadion2016BT4 Amager ACJaNej#REF!40.0005657407407410000.000572916666667000
Michael Schmidt1Deltager867126Københavns IF25DEN5000 m14.41.250.01019965277785000m A-heat198530#REF!20Herre2015Maj2015.05.12Tirsdag0.8194444444442015BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2015BT3 Blovstrød Løverne#REF!#REF!#REF!40.010725231481510.0005255787037040.04900394966870.010069444444410.0006557870370370.0651264367816
William Morwabe1Deltager867127PACE31KEN5000 m14.41.050.0101973379635000m A-heat198728#REF!20Herre2015Maj2015.05.12Tirsdag0.8194444444442015BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2015BT3 Blovstrød Løverne#REF!#REF!#REF!4PB1#VALUE!0.01011574074071#VALUE!#VALUE!
Mia Helene Mørck1Deltager866128Bagsværd AC10DEN400 m59.140.000684490740741400m D-heat199916#REF!U20Kvinde2015Maj2015.05.12Tirsdag0.7638888888892015BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2015BT3 Blovstrød Løverne#REF!#REF!#REF!10.00070706018518512.25694444444E-50.03192011785890.00068865740740711.84027777778E-50.0267226890756
Emil K Strøm1Deltager866Sparta AMDEN100 m11.070.000128125100m Herrer A-heat199324Senior20Herre2017August42957Torsdag(+1.7)2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaNejHerrer10.9211.00
Peder P Nielsen1Deltager866Sparta AMDEN100 m11.070.000128125100m Herrer A-heat198829Senior20Herre2017August42957Torsdag(+1.7)2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaNejHerrer10.9310.93
Peter Uldall Torp1Deltager866NBRODEN1500 m3.59.020.002766435185191500m Herrer A-heat19962120-2220Herre2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaJaHerrer4.00.893.59.00
Morten Marinussen1Deltager865129Aalborg AM1DEN3000 m8.34.120.00595046296296198431#REF!20Herre2015Juni2015.06.17Onsdag0.8402777777782015BT6Aalborg AMAalborg Stadion2015BT6 Aalborg AM#REF!#REF!#REF!40.0062969907407410.0003465277777780.0550306951439000
Emil Frænde1Deltager865Sparta AMDEN200 m22.450.000259837962963200m Herrer B-heat20001716-17U20Herre2017August42957Torsdag(-0.3)2017BT8Københavns IFØsterbro Stadion2017BT8 Københavns IFJaNejU20 Drenge22.9022.90
Emil K Strøm1Deltager865Sparta AMDEN200 m22.450.000259837962963200m Herre A-heat199324Senior20Herre2017Maj1.29533564815Onsdag(1.6)2017BT2Københavns IFØsterbro Stadion2017BT2 Københavns IFJaNejHerrer1#VALUE!22.3010#DIV/0!
Jesper Trebbien Andersen1Deltager864130Sparta AM38DEN5000 m14.42.310.01021192129635000m A-heat198233#REF!20Herre2015Maj2015.05.12Tirsdag0.8194444444442015BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2015BT3 Blovstrød Løverne#REF!#REF!#REF!40.010304976851919.30555555556E-50.009030156679960.0104166666667000
Astrid Glenner-Frandsen1Deltager863131Københavns IF25DEN100 m12.670.000146643518519100m Heat 4199322#REF!20Kvinde2015Maj2015.05.27Onsdag0.752015BT4Københavns IFØsterbro Stadion2015BT4 Københavns IF#REF!#REF!#REF!30.0001450231481480000.000145138888889000
Mathias Ludvigsen1Deltager863132Københavns IF25DEN100 m11.080.000128240740741100m Heat 6198233#REF!20Herre2015Maj2015.05.27Onsdag0.752015BT4Københavns IFØsterbro Stadion2015BT4 Københavns IF#REF!#REF!#REF!40.0001267361111110000.000126736111111000
Mikkel Klejnstrup1Deltager863Sparta AMDEN200 m22.460.000259953703704200m A-heat198630#REF!20Herre2016Juli2016.06.07Torsdag3.42016BT12Frederiksberg IFFrederiksberg Stadion2016BT12 Frederiksberg IFJaNej#REF!0.00026851851851918.56481481481E-60.03189655172410.00026620370370412.31481481481E-60.00862068965517
Jonas Lindholt1Deltager863Århus 1900DEN1500 m3.59.30.002769675925931500m A-heat198432#REF!20Herre2016August2016.08.09Tirsdag2016BT14AGF AtletikAarhus Stadion2016BT14 AGF AtletikJaJa#REF!0.0027777777777818.10185185185E-60.002916666666670.00277777777778000
Fredrikke Dam Larsen1Deltager863AGF AtletikDEN100 m12.67 (0,7)0.000146643518519100m Ekstra heat199125#REF!20Kvinde2016August2016.08.23Tirsdag0.72016BT16Skive AMSkive Stadion2016BT16 Skive AMJaNej#REF!1#VALUE!0.00014606481481510#DIV/0!
Nanna Weye1Deltager863AGF AtletikDEN1500 m4.46.20.00331251500m Kvinder A-heat199225Senior20Kvinde2017Juni42903Lørdag2017BT4AGF AtletikAarhus Stadion2017BT4 AGF AtletikJaJaKvinder1#VALUE!4.45.0010#DIV/0!
Sylvia Medugu1Deltager862133Køge Atletik26DEN1500 m4.46.320.003313888888891500m B-heat199025#REF!20Kvinde2015Maj2015.05.12Tirsdag0.7847222222222015BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2015BT3 Blovstrød Løverne#REF!#REF!#REF!31#VALUE!0.00329861111111100
Ciaran Doherty1Deltager862134Ingen klub45IRE3000 m8.34.750.00595775462963198530#REF!20Herre2015Juni2015.06.17Onsdag0.8402777777782015BT6Aalborg AMAalborg Stadion2015BT6 Aalborg AM#REF!#REF!#REF!41#VALUE!0.005891203703710#DIV/0!
Adrian Mehic1Deltager862Heleneholms IF (SWE)DEN800 m1.55.990.00134247685185800m Herrer A-heat199423Senior20Herre2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaJaHerrer1.57.631.57.63
Rasmus Rose-Hansen1Deltager862Skive AMDEN800 m1.56.000.00134259259259Skive AM19991818-19U20Herre2017August42969Tirsdag2017BT9AGF AtletikCeres Park2017BT9 AGF AtletikJaJaU20 Drenge1.56.101.54.00
Frederik Fürstenberg1Deltager861Sparta AMDEN800 m1.56.030.00134293981481Mænd senior - 800 meter199323#REF!20Herre2016Juni2016.06.12Lørdag0.6458333333332016BT7Hvidovre AMHvidovre Stadion2016BT7 Hvidovre AMFusionsstævne: Copenhagen OpenJaJa#REF!0.001323958333330000.00132395833333000
Jens Søndergaard Jensen1Deltager860AGF AtletikDEN1500 m3.59.50.002771990740741500m A-heat198630#REF!20Herre2016Juni2016.06.14Tirsdag2016BT8AGF AtletikAarhus Stadion2016BT8 AGF AtletikJaJa#REF!0.002712962962960000.0026851851851912.77777777778E-50.0102389078498
Mathias Kolby1Deltager860SG AtletikDEN5000 m14.43.60.01022685185195000m A-heat19952220-2220Herre2017Juni42903Lørdag2017BT4AGF AtletikAarhus Stadion2017BT4 AGF AtletikJaJaHerrer15.11.5110.6230023148150.98384968287914.59.0010.008923611111110.0140922300817
Susanne Pallesen1Deltager859135Aarhus 19003DEN10000 m37.39.840.0261555555556Kvinder B-heat196748#REF!20Kvinde2015Maj2015.05.23Lørdag2015ANCAarhus 1900Aarhus Stadion2015ANC Aarhus 1900JaJa#REF!30.027692129629610.001536574074070.055487753907900#DIV/0!
Sarah Michelsen1Deltager859136Sparta AM38DEN400 m59.350.000686921296296400m D-heat199520#REF!20Kvinde2015Maj2015.05.12Tirsdag0.7638888888892015BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2015BT3 Blovstrød Løverne#REF!#REF!#REF!30.0006722222222220000.000672222222222000
Fredrikke Dam Larsen1Deltager859AGF AtletikDEN100 m12.69 (2.8)0.000146875100m A-heat199125#REF!20Kvinde2016August2016.08.23Tirsdag2.82016BT16Skive AMSkive Stadion2016BT16 Skive AMJaNej#REF!0.0001460648148150000.000146064814815000
Mathilde Diekema Jensen1Deltager858138Aarhus 19003DEN800 m2.17.880.00159583333333199421#REF!20Kvinde2015Juni2015.06.17Onsdag0.7777777777782015BT6Aalborg AMAalborg Stadion2015BT6 Aalborg AM#REF!#REF!#REF!30.0016057870370419.9537037037E-60.00619864494738000
Anna Sommer Hauge1Deltager858137Køge Atletik26DEN800 m2.17.850.00159548611111800m B-heat199817#REF!U20Kvinde2015Juli2015.07.30Torsdag0.7569444444442015BT9Helsingør IFHelsingør Stadion2015BT9 Helsingør IFNejNejU20 Piger10.0016918981481519.6412037037E-50.05698453960870.0015972222222219.46759259259E-50.0559584074429
Andreas Lommer1Deltager858Odense AtletikDEN1500 m3.59.70.002774305555561500m A-heat199125#REF!20Herre2016Juni2016.06.14Tirsdag2016BT8AGF AtletikAarhus Stadion2016BT8 AGF AtletikJaJa#REF!0.002657870370370000.00271990740741000
Christoffer T Madsen1Deltager858Københavns IFDEN1500 m3.59.670.002773958333331500m Herrer A-heat199225Senior20Herre2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaJaHerrer4.02.183.58.00
Annemarie Nissen1Deltager858Københavns IFDEN400 m59.370.000687152777778400m Kvinder A-heat199423Senior20Kvinde2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaNejKvinder1.01.131.01.13
Emil Holm1Deltager857Ganløse Tri CenterDEN5000 m14.44.330.01023530092595000m A-heat19962120-2220Herre2017Maj1.29533564815Onsdag2017BT2Københavns IFØsterbro Stadion2017BT2 Københavns IFJaJaHerrer15.06.2810.6192554398150.98374034713514.45.0010.01490740740740.0236816944914
Jesper Trebbien Andersen1Deltager857Sparta AMDEN5000 m14.44.380.01023587962965000m A-heat19823535-3920Herre2017Maj1.29533564815Onsdag2017BT2Københavns IFØsterbro Stadion2017BT2 Københavns IFJaJaHerrer14.24.3000014.45.00000
Nick R. Jensen1Deltager856Sparta AMDEN400 m50.030.000579050925926400m A-heat199125#REF!20Herre2016Juli2016.06.07Torsdag2016BT12Frederiksberg IFFrederiksberg Stadion2016BT12 Frederiksberg IFJaNej#REF!0.0005743055555560000.00056134259259311.2962962963E-50.0225715437324
Søren Jøhnk1Deltager85641Bagsværd ACDEN800 m1.56.240.00134537037037199719#REF!U20Herre2016Maj2016.05.07Lørdag0.7986111111112016BT2Amager ACTårnby Stadion2016BT2 Amager ACFusionsstævne: Tårnby GamesJaJa#REF!20.001332523148150000.0013310185185211.50462962963E-60.00112915834274
Signe Flarup Øllgaard1Deltager856AGF AtletikDEN5000 m17.50.310.01238784722225000m C-heat199324Senior20Kvinde2017August42957Torsdag2017BT7Københavns IFØsterbro Stadion2017BT7 Københavns IFJaJaKvinder17.37.0017.29.00
Philip Ø Braun1Deltager855140Sparta AM38DEN400 m50.060.000579398148148400m A-heat199025#REF!20Herre2015Maj2015.05.12Tirsdag0.7743055555562015BT3Blovstrød LøverneSkovvang Stadion2015BT3 Blovstrød Løverne#REF!#REF!#REF!40.0005657407407410000.000565740740741000
Jesper Faurschou1Deltager855Herning LKDEN5000 m14.45.10.0102442129635000m A-heat198333#REF!20Herre2016Juni2016.06.14Tirsdag2016BT8AGF AtletikAarhus Stadion2016BT8 AGF AtletikJaJa#REF!0.01003993055560000.0102430555556000
Elena Johansen1Deltager855Helsingør IFDEN800 m2.18.070.00159803240741800m C-heat200115#REF!U20Kvinde2016Juni2016.06.16Torsdag0.7708333333332016BT9Københavns IFØsterbro Stadion2016BT9 Københavns IFJaJa#REF!0.0016418981481514.38657407407E-50.02671648103760.0016203703703712.15277777778E-50.0131115183984
Lise Kandborg Sørensen1Deltager855AGF Atletik1500 m4.47.290.003325115740741500m Kvinde A-heat19853230-3420Kvinde2017Juni42913Tirsdag2017BT5Bagsværd ACBagsværd Stadion2017BT5 Bagsværd ACJaJaKvinder4.50.00
Jonas Lindholt1Deltager854Århus 1900DEN1500 m4.00.00.002777777777781500m A-heat198432#REF!20Herre2016Juni2016.06.14Tirsdag2016BT8AGF AtletikAarhus Stadion2016BT8 AGF AtletikJaJa#REF!0.0027944444444411.66666666667E-50.005964214711730.002766203703712.82407407407E-50.0101060304838
Olivia Tuokila1Deltager853141Sparta AM38DEN200 m25.990.000300810185185200m Heat C200015#REF!U20Kvinde2015Juni2015.06.25Torsdag0.7569444444442015BT7Frederiksberg IFFrederiksberg Stadion2015BT7 Frederiksberg IF#REF!#REF!#REF!10.00030231481481511.50462962963E-60.004977029096480.000302314814815000
Karl-Gustav Brockdorff1Deltager853Aalborg Atletik og MotionDEN800 m1.56.330.00134641203704Mænd A 800m199917#REF!U20Herre2016Juni2016.06.25Lørdag0.6666666666672016BT11Aarhus 1900Aarhus Stadion2016BT11 Aarhus 1900Fusionsstævne: ANCJaJa#REF!0.00132870370370000.0013287037037000
Louise Høj Jensen1